بیانوبا نظرات به کاهش به ویژه قربانیان جرایم ادارات شد 'false' OIG می گوید

منصوب watchdog برای لس آنجلس کلانتر excoriated رهبران آن در روز شنبه برای آنچه که او گفته بودند اظهارات نادرست

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 تیر 1399

منصوب watchdog برای لس آنجلس کلانتر excoriated رهبران آن در روز شنبه برای آنچه که او گفته بودند اظهارات نادرست در مورد اخیر کاهش بودجه از جمله ادعا می کند از کلانتر که او را مجبور به از بین بردن تحقیقی واحد است.

در مجازی کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, بازرس کل حداکثر شکارچی گفت: "کلانتر "به دروغ ادعا کرد که به آنها گفته شده است برای از بین بردن انتقادی واحد" مانند ویژه قربانیان و کلاهبرداری و جرایم اینترنتی دفاتر به عنوان یک نتیجه از صدها میلیون دلار در کاهش مصرف اثر این هفته است.

در یک ایمیل به شکارچی گفت که او "بسیار نگران" بیش اظهارات نادرست توسط کلانتر.

"LASD پیشنهادی در نوشتن دقیق کاهش LASD در حال حاضر ادعا می کند پیشنهاد شده توسط مدیر در تلاش برای 'پال خواستار قطع بودجه دولت' پلیس" شکارچی گفت. "این بدترین نوع از سگ سوت و اولین بار نیست LASD شخصا هدفمند مدیر عامل شرکت."

برای حدود یک هفته کلانتر الکس بیانوبا بارها و بارها گفته مدیر عامل شرکت Sachi Hamai که مسئول تهیه پیش نویس این شهرستان بودجه پیشنهادی برش دو ادارات و همچنین پارک ها و جنایات بزرگ دفاتر میان واحدهای دیگر. او همچنین گفت که L. A. شهرستان هیئت ناظران به طور خاص برای چنین خواسته کاهش است.

در یک Facebook Live تصویری در ژوئن 24, Villanueva صحبت در مورد کاهش خود به خودی گاه به گاه عقب و جلو با بینندگان.

"(هیئت ناظران) می خواهید به از بین بردن ویژه قربانیان اداره است. از بین برود" کلانتر گفت. "این مردم هستند که بررسی تجاوزات جنسی, کودک آزاری, کودک و پورنوگرافی کودک بهره برداری قاچاق کودکان."

سخنگوی Hamai دفتر می گوید که درست نیست

"این کلانتر خود توصیه می شود کاهش" Hamai دفتر در بیانیه ای گفت.

بخش کلانتر مانند هر دیگر شهرستان آژانس خواسته شده بود به ارائه ممکن است کاهش 10% به 20% پیش از نهایی شدن روند بودجه قرار گرفت که در روز دوشنبه — در کسانی که پیشنهادات گروه قرار دفاتر در جدول به عنوان برای کاهش بودجه خود را.

هیئت مدیره در روز دوشنبه تایید میلیاردها دلار کاهش خواهد کرد که از بین بردن هزاران نفر از موقعیت و منجر به اخراج صدها نفر از میان یک رکود شدید اقتصادی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با خود سهم بزرگی از بودجه عمومی امنیت سازمان بودند ضربه سخت. بخش کلانتر را ببینید $162.1 میلیون در کاهش. حدود 1500 نفر از معاملات حذف خواهد شد — بیشتر شد و خالی شد اما هنوز وجود داشته باشد 457 پتانسیل اخراج بیشتر در میان کارکنان زندان این شهرستان مدیر عامل شدهاند.

حتی با برش آن روشن نیست اگر هم ویژه قربانیان یا Cyber Crimes دفاتر واقع خواهد شد به طور کامل حذف شود.

دفتر مدیر عامل گفته است که کلانتر است و گزینه های است که برخی از کاهش شد اجتناب شود. طرح اصلی برای کاهش 10 درصد از بودجه خود را بود مقایسه کردن به 8% — و حتی در این سناریو برخی از مشاغل ذخیره شد.

با توجه به بیانیه "کلانتر طرح را حذف 1,525 مواضع و منجر به 894 پتانسیل اخراج" اما مدیر عامل بودجه کارکنان کاهش می یابد و کسانی که نصف جایگزین بسیاری از کار کاهش با کاهش 437 موقعیت های خالی.

باقی مانده 457 اخراج "را به طور کامل از زندان, عملیات," با توجه به دفتر مدیر عامل.

زندان های سراسر شهرستان در حال حاضر شده است تا حدودی خالی — حداقل 5000 زندانی آزاد شده اند و از آغاز coronavirus همه گیر بیانوبا گفته است.

کنراد مردیت کلانتر مدیر خدمات اداری گفت: کاهش بودجه به معنای بسته شدن برخی از زندان بال.

مردیت ارائه اعداد مشابه را به دفتر مدیر عامل از موقعیت های خالی را حذف و اخراج. در یک مصاحبه او همچنین گفت: ویژه قربانیان اداره و دیگران خواهد بود "محدود" نیست و حذف شده است.

بیانوبا زودتر صحبت در مورد اثرات به ویژه قربانیان از دفتر انتظار می رود کاهش در مارس 13, او گفت که او تحکیم 10 دفاتر مختلف. به ویژه قربانیان قاچاق انسان دفاتر خواهد بود به یک ترکیب.

کلانتر گفت کاهش می آیند به سرپرست موقعیت: کاپیتان lieutenants و sergeants. او نگفت ویژه قربانیان دفتر خواهد بود بسته شده است.

کلانتر مقامات را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در مورد بازرس کل اظهارات روز چهارشنبه.

در طول تصدی خود بیانوبا بارها sparred با هیئت مدیره با شکارچی و شهرستان و مدیر عامل شرکت. کلانتر بارها ساخته شده سیاست مبارزه با یک ماده از شخصیت.

"اگر آنها دوست ندارند که من هستم" بیانوبا گفت: در روز 13 مه "من می توانم به شما کمک کند وجود دارد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب