ویتنامی جامعه به برگزاری اولین مجازی بزرگداشت 'سقوط سایگون' با توجه به کروناویروس

پنج شنبه نشانه 45th anniversary پس از سقوط سایگون نظامی و سیاسی صورتی که درخواست پناهنده ویتنامی به فرار از می

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 اردیبهشت 1399

پنج شنبه نشانه 45th anniversary پس از سقوط سایگون نظامی و سیاسی صورتی که درخواست پناهنده ویتنامی به فرار از میهن خود و ایجاد خانه های جدید در آمریکا است.

سالگرد یک رویداد جدی برای ویتنامی و آمریکایی ها آن را به یاد هر سال با تعداد زیادی از مراسم عمومی. اما coronavirus خاموش ساخت عمومی عنصر است که سنت خام در این سال است. بنابراین اورنج کانتی ویتنامی جامعه آمریکا در حال برنامه ریزی یک مجازی بزرگداشت – و آنها به دنبال آن جهانی.

رویداد آنلاین است که انتظار می رود به منظور جلب بینندگان از سراسر جهان از جمله اورنج کانتی خانه را به بزرگترین کمی سایگون منطقه در ایالات متحده و همچنین به عنوان سن خوزه به بزرگترین ویتنامی مردم آمریکا در خارج از ویتنام است. هر چند سقوط سایگون در ابتدا باعث بیش از 120.000 ویتنامی برای آمدن به ایالات متحده مهاجرت بیش از چند دهه رشد کرده است که شامل بیش از یک میلیون نفر از مردم با جنب و جوش ویتنامی جوامع در تگزاس و لوئیزیانا در میان مکان های دیگر.

برخی از 200 ویتنامی رهبران جامعه از ایالات متحده و ویتنام و استرالیا و اروپا برنامه ریزی برای شرکت زنده از طریق زوم در 4 p. m. زمان استاندارد اقیانوس آرام. اعضای جامعه می تواند در پیوستن به آنها را از طریق یوتیوب در Quac هان 2020 و یا از طریق Facebook. این رویداد سازمان یافته توسط فدراسیون ویتنامی جوامع آمریکایی از ایالات متحده آمریکا و گروه های دیگر نیز پخش خواهد شد توسط بسیاری از ویتنامی-زبان رسانه است.

"ما در اینجا بوده ام و تقریبا از نیم قرن. هنگامی که ما برای اولین بار آمد و ما وارد شد و دست خالی. در حال حاضر ما در حال حل و فصل پیدا کرده اند و موفقیت در امریکا و کشورهای دیگر گفت: Huu Vo, رئيس جمهور از ویتنامی جامعه پومونا دره و رئیس ایالات شورای ویتنامی میهن و خارج از کشور.

"اما ما هرگز فراموش نکنید ویتنام است."

Vo خواهد شد پخش از خانه اش در دیاموند. کالیفرنیا دیگر رهبران که در طرح شرکت می کنند پنج شنبه شامل وست شهردار Tri Ta, پومونا شهردار Tim Sandoval, دولت, مجلس تایلر Diep R-Westminster, خارجه ایالت تام Umberg D-آناهایم و تشکر. نرما تورس D-انتاریو است. این رویداد خواهد شد از ویژگی های موسیقی و قرار دادن تاج گل در ویتنامی آمریکایی یادبود جنگ در وستمینستر را Sid گلدشتاین پارک یادبود.

پیش از آن در صبح یکی دیگر از مراسم این است که میله میله برای 10 صبح در همان پارک. وجود خواهد داشت هیچ مراسم رسمی اما ساده تخمگذار از یک تاج گل. کسانی که شرکت را تشویق به پوشش چهره خود و حفظ فاصله از یکدیگر.

در روز 30 آوریل سال 1975 ویتنام شمالی دستگیر سایگون پایتخت ویتنام جنوبی ساخت پایان جنگ ویتنام. در ویتنام, مارس 30 جشن گرفته است به عنوان "الحاق بعد" و یا "آزادی در روز است." اما ویتنامی آمریکایی ها به یاد بیاورید آن را به عنوان یک روز تاریک. در یاد, یک ویتنام جنوبی پرچم بر روی صفحه نمایش در وست پارک پرواز نیمه افراشته.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب