جانباز جری Salas های معجزه آسا,' اجازه نمی دهد coronavirus کشتن او

جری Salas شد و مبارزه برای زندگی خود را.سالاس 68 ساله ویتنام جانباز — نه به ذکر راک خواننده و گیتاریست — قرارد

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 خرداد 1399

جری Salas شد و مبارزه برای زندگی خود را.

سالاس 68 ساله ویتنام جانباز — نه به ذکر راک خواننده و گیتاریست — قرارداد یک مورد شدید از coronavirus در اواخر ماه مارس و به پایان رسید تا در بخش مراقبت های ویژه در غرب لس آنجلس و مرکز پزشکی. او دارای شرایط بهداشتی اساسی از جمله دیابت; او همچنین اخیر اشعه برای درمان سرطان است که به او گفته بود مربوط به قرار گرفتن در معرض عامل نارنجی. پزشکان انجام تراکئوستومی به نگه داشتن او را تنفس. او را در یک دستگاه دیالیز برای نارسایی کلیه.

"من به شدت sedated," او می گفت بعد. "این عجیب و غریب بود. من می توانم شنیدن و صحبت کردن است. یک پزشک گفت: آن را به نظر نمی آید خوب برای من است. این زمانی است که دخالت خداوند در حالی که من دعا بود. من فقط به حال این احساس من که قرار بود به مرگ. او به من قدرت مبارزه و رفتن."

پس از 48 روز در این بیمارستان Salas منتشر شد مه 15 — 10 روز قبل از روز یادبود. سالاس در یک صندلی چرخدار دریافت شادی و کف از بیش از 100 نفر از پرستاران و پزشکان و مدیران و دوستان به عنوان او به سمت چپ.

"راه رفتن" مردم فریاد زد. "شما از آن ساخته شده آقای Salas!"

Salas — صحبت کردن با تلفن در هفته گذشته از خانه خود در نورتریج, جایی که او در حال بهبود است — گفت: پذیرش شگفت انگیز بود.

"هر کس گریه," او گفت:. "من شروع به گریه و اشک شادی. آن را مانند یک معجزه است."

VA را پزشکان و پرستاران در واقع نام مستعار Salas "معجزه است."

Salas گفت که او دعا می کند که بهبود خود را به امید به دیگران که قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

"من می دانم آن را سخت است" او گفت:. "اما اگر من می توانید آن را به آنها می توانید آن را."

Salas همچنین می خواهد به بهبود به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است — به طوری که او می توانید به موسیقی خود را.

این کهنه سرباز جنگ ویتنام است که مؤسسین همراه با بازنشسته بانک و حرفه ای درامر فرانک McIlquham از سنگ برای دامپزشکان, طولانی, ساحل, غیر انتفاعی است که با استفاده از موسیقی برای کمک به سابق خدمات اعضا از بهبود از صدمات خود را از سال 2010. Salas گفت که او نمی تواند صبر کنید برای بازگشت.

"ما می خواستیم برای کمک به جانبازان از درد و رنج روانی یا جسمی زخم" McIlquham گفت. "ما دریافتیم که موسیقی کمک به بهبودی و کاهش تنش های روزمره زندگی با اختلال استرس پس از سانحه) و دیگر عواقب عنوان یک سرباز در جنگ است."

از زمان آغاز آن سنگ برای دامپزشکان کمک کرده است بیش از 300 جانبازان انجام شده و برای بسیاری از هزاران نفر با Salas به عنوان سر مربی و معلم است. سنگ برای دامپزشکان رایگان برنامه های موسیقی باز به همه جانبازان است. موسیقی بدون توانایی لازم برای پیوستن به Salas گفت: — فقط تمایل به یادگیری است.

Salas متولد شد و در 8 ژوئن سال 1951 در اخنرد اما خانواده اش نقل مکان کرد به قشم روستای نزدیک Glendale, زمانی که او 2 ساله است. در حدود سن 10 سالگی او شروع به نواختن گیتار که پدرش بیل و برادر, فرفری, به او آموخت. توسط اواسط 1960s, Salas و برادر خود بازی Sunset Strip خود را در گروه "چوب."

اما پس از آن در اوایل سال 1971 19 ساله Salas فراخوانده شد به ارتش ایالات متحده و به ویتنام فرستاده که در آن او سوار بزرگ نفربر زرهی.

خواسته در مورد هر زخم Salas demurred.

"من تا به حال برخی از نرگس محمدی در پشت من," او گفت:. "که همه."

در حالی که در ارتش او نیز سرگرم سربازان در ویتنام با آواز خواندن و نواختن گیتار.

هنگامی که او بازگشت به ایالات متحده, Salas شروع به بازی در لس آنجلس باشگاه است.

از او خواسته شد که به آواز خواندن برای "ال Chicano," یک گروه پیشگام در لاتین موسیقی راک است. او در طول زندگی حرفه ای او همچنین با تور Marvin Gaye, وسوسه, جنگ, Ted Nugent و مایکل جکسون.

در سال 2009 Salas گفت که او مبتلا به سرطان پروستات از عامل نارنجی, یک علف کش قدرتمند و defoliant شیمیایی استفاده شده توسط ارتش ایالات متحده برای از بین بردن پوشش جنگلی و محصولات کشاورزی از کانگ ویتنام در ویتنام است. Salas گفت که او تا به حال عمل جراحی برای برداشتن پروستات حدود دو سال پیش اما نیاز به پرتو درمانی در اوایل سال جاری به دلیل عمل جراحی را حذف کنید همه از سرطان است. او تا به حال 39 روز از تابش قبل از انجام در یک کازینو در Primm نوادا در کالیفرنیا -- نوادا دولت خط 14 مارس ، او گفت که او فکر می کند آن را در این محل است که او احتمالا قرارداد COVID-19.

"ما قبل از انجام 5,000 مردم," او گفت:. "ما امضا امضا کرده بود و پس از یک حزب که در آن وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از مردم است. من فکر می کنم برداشت من از چیزی وجود دارد."

هنگامی که او بازگشت به Northridge, Salas گفت او شروع به سرفه و آزمایش شده توسط متخصصین.

"آنها گفت: من تا به حال کمی متوسط اما خوب خواهد بود و باید به ماندن در داخل," او گفت:. "اما پس از آن من شروع به احساس واقعا وحشتناک و رفت به اتاق اورژانس در بیمارستان VA."

چیزی که بعد از او می دانستند Salas گفت: او در یک "اتاق با دیوارهای شیشه ای با بازدید کنندگان است."

چند روز بعد او آموخته است که او می خواهم آزمایش مثبت برای coronavirus.

که منجر به بیش از یک ماه از درمان و انزوا. بیماران در هر طرف از اتاق خود درگذشت در حالی که او وجود دارد, او گفت:.

"پس از خواب آلودگی بیدار شدم با دستکش در هر دو دست و لوله بیرون آمدن بیش از همه به من" Salas گفت. "اما من لبخند زد چون من تا به حال خدا در کنار من است و اگر او برای من که می خواهم می شود در برابر من است؟"

Salas به طور معمول 250 پوند گفت که او از دست داد 42 پوند در طول اقامت خود در بیمارستان است.

هنوز مصمم او شروع به ورزش در تخت بیمارستان شروع به بازسازی عضلات Salas گفت.

"پزشکان و پرستاران شگفت زده شدند من در ورزش و به خوبی انجام می دهند" Salas گفت. "من گفتم: من آماده بود به خارج شدن از وجود دارد."

اما بودن در بیمارستان با شدت بیماری مسری نیز به معنای دختران خود را نمی تواند او مراجعه کنید.

به جای بیمارستان کارگران مجبور به برقراری ارتباط با دختر, سارا دیویدسون, که یک دستیار پرستاری در پورتلند اورگان در مورد وضعیت خود را. Salas است دیگر, دختر, Amanda.مادر خود را در اثر سرطان در سال 2003.

دیویدسون گفت: پدر او "نزدیک به مرگ" در حالی که او در ICU.

"این فقط یک چیز بد یکی پس از دیگری," او گفت: توسط تلفن. "اما پدر من یک جنگنده و من خیلی خوشحال هستم که او از طریق این."

او تشکر پزشکان و پرستاران برای مراقبت و درمان خود را از پدر او.

در یادبود روز 25 مه Salas را صرف یک روز آرام در خانه با شریک زندگی خود را منعکس در خود بخت خوب "و کسانی که نمی آن را" جانباز گفت.

"روز یادبود همواره یک روز خاص برای من" او گفت:. "وجود دارد بسیاری از مردان و زنانی که انجام آن را ندارد. سلام من آنها را و کسانی که به عقب آمده که در حال مبارزه. من می خواهم به بازگشت همه به من می تواند به آنها کمک کند."

او گفت که او همیشه به یاد داشته باشید یک لحظه او با همسر یک سرباز که در حال بازگشت از افغانستان; سرباز تا به حال به طور تصادفی کشته شدن یک کودک در یک درگیری. سابق سرباز شنیده بود در مورد سنگ برای دامپزشکان و می خواستم به بازی (درامز). Salas مربی او.

"یک روز همسر خود را به سمت من آمد و گفت:" من فقط می خواستم با تشکر از شما برای دادن شوهر من به من" Salas گفت. "من او را خواسته آنچه او به معنای. او گفت: "قبل از اینکه او شروع به نواختن طبل او همیشه افسرده بدون تعامل است.' در حال حاضر, او گفت که او خندان شد و او به خود."

Salas گفت: لحظات بود که کار خود را با سنگ برای دامپزشکان ارزشمند است.

"من خدا را شکر که من از خواب بیدار هر روز به خصوص در حال حاضر پس از coronavirus ترساندن" Salas گفت. "برخی از افراد زندگی را برای اعطا. من نمی. پیام من به همه این است که برای لذت بردن از خانواده خود را هر روز به خصوص در حال حاضر در طول این زمان نامشخص است.

"شما هرگز نمی دانید چه ممکن است رخ دهد" Salas اضافه شده است. "من خوش شانس با ایمان و امید است."

سنگ برای دامپزشکان

غیر انتفاعی تا به حال به لغو دو از آن بهره مند شوند را نشان می دهد به دلیل همه گیر Salas گفت: پس از آن نیاز به کمک مالی.

اطلاعات و یا به کمک مالی: musicistheremedy.org.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب