شهرستان ونتورا دریاچه جستجو پس از 'Glee' بازیگر Naya Rivera می رود از دست رفته در حالی که قایقرانی

مقامات می گویند "Glee" ستاره Naya Rivera از دست رفته است و برای جستجو در کالیفرنیای جنوبی دریاچه.شهرستان ونتور

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

مقامات می گویند "Glee" ستاره Naya Rivera از دست رفته است و برای جستجو در کالیفرنیای جنوبی دریاچه.

شهرستان ونتورا کلانتر اواخر روز چهارشنبه تایید کرد که ریورا, 33, است, فرد برای جستجو در آب های دریاچه Piru است که حدود 56 مایلی شمال غربی مرکز شهر لس آنجلس است.

KNBC اواخر روز چهارشنبه گزارش داد که ریورا اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق در دریاچه Piru مخزن پنج شنبه و پسر جوان او را داشت در قایق پوشیدن جلیقه نجات. ریورا را شناسایی نشد بر روی قایق. کودک گفت: مقامات در مورد شنا و مادرش که او ساخته شده آن را به قایق اما ریورا نیست.

کلانتر مقامات راه اندازی یک قایق و هلیکوپتر جستجو در بعد از ظهر چهارشنبه در اما است که معلق شده بود با شب. جستجو ادامه خواهد داد اوایل پنج شنبه.

ریورا 4 سال است که از ازدواج با بازیگر Ryan دورسی. زن و شوهر نهایی خود طلاق در ژوئن 2018 پس از نزدیک به چهار سال از ازدواج.

او به نام پسر جوان او را "بزرگترین موفقیت است و من هرگز بهتر از او" در سال 2016 خاطرات "متاسفم متاسفم."

بازیگر مشغول بود به رپر بزرگ شان در سال 2013 اما رابطه خود را به پایان رسید و یک سال بعد. این جفت ارز را در توییتر و همکاری موسیقایی با رپر ظاهر می شود در ریورا در اولین تک "متاسفم."

ریورا برگزار سانتانا, یک, تشویق کن, موزیکال-کمدی "سرور و نشاط" است که پخش فاکس از سال 2009 تا 2015. ریورا به نظر می رسد در 113 قسمت از مجموعه و مورخ co-علامت ستاره Salling که کشته های خود را در سال 2018 پس از شفاعت گناه به اتهام پورنوگرافی کودکان.

فایل این Dec. 11, 2013, فایل عکس را نشان می دهد Naya Rivera پس از رسیدن به 22nd, سالانه زنان در سرگرمی صبحانه در هتل بورلی هیلز در بورلی هیلز کالیفرنیا. ریورا برگزار شخصیت سانتانا لوپز لزبین glee club عضو محبوب موسیقی درام. (عکس توسط ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP فایل)


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن