USC است آنا Cockrell می یابد صدای او را خارج نما از کمال

لحظه ای خواستار اقدام جسورانه و آنا Cockrell نمی تواند کوچک و دور از آن. به عنوان یک جنبش خواستار نژادی و عدال

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 تیر 1399

لحظه ای خواستار اقدام جسورانه و آنا Cockrell نمی تواند کوچک و دور از آن.

به عنوان یک جنبش خواستار نژادی و عدالت بود و در سراسر امریکا Cockrell می خواستم برای انجام بخشی خود را برای ایجاد تغییر در جامعه خود در USC دو و میدانی.

پس از پیگیری و زمینه standout در همکاری با یکی دیگر از نیم دوجین USC ورزشکاران ایجاد ایالات سیاه دانشجو-ورزشکاران انجمن یک گروه تماس برای یک محیط جامع تر در مدرسه ورزشی بخش.

Cockrell کمک کرد پیش نویس نامه ای به تروجان ها مدیر ورزشی مایک Bohn دوباره پیش نویس آن و دوباره پیش نویس آن را دوباره قبل از آن شد و در نهایت آماده به تحویل داده می شود.

در آن Cockrell و دانشجو-ورزشکاران خواستار عادلانه تر شیوه های استخدام پشتیبانی برای زندگی مهم نیست و بیشتر. این نوع عمل است که می تواند به اعصاب و یا اضطراب توسط شرکت کنندگان به عنوان آنها وضع موجود را به چالش.

اما برای Cockrell پس از شروع اعتراف او ساخته شده و بیش از یک سال پیش هیچ چیز می تواند بیشتر شده است ،

"من زمان زیادی را صرف زندگی من کامل حقیقت" او این هفته گفت: "هنگامی که من یک طعم و مزه از آنچه در آن احساس می کند مانند به انجام این کار, آن را به من فهماند چگونه وحشتناک آن را به نگه داشتن همه چیزهای که بطری."

طوفان مغزی

ایده رخ داده است به Cockrell در اواخر شب و یا در صبح زود بسته به چشم انداز خود را. و مانند بسیاری از ایده ها از آن زمان روز آن را بخشی الهام بخش وحشتناک برای USC hurdler.

در آستانه فارغ التحصیلی یک سال پیش Cockrell صرف تمام شب در مقطع کارشناسی پایان نامه برای او در رشته ارتباطات است. در حدود 4 صبح او درباره آخرین بخش از مقاله طولانی. او انتظار برای سقوط به تخت او در حال رشد بود زمانی که او تا به حال تحقق است.

"اوه خدای من. من باید به صحبت می کنند در شروع".

به آن نقطه او تا به حال نه هر چیزی برنامه ریزی شده برای دانش آموز-ورزشکار مراسم فارغ التحصیلی. او تنها می خواهم با حضور در یکی از USC شروع به آن نقطه تا او را نداشته باشند و نمونه های بسیاری به جلو و از. و Cockrell به آینده را برای مدرسه گراد و یک اشتباه ارشد سال, بنابراین او نمی تواند صحبت در مورد نگاه به آینده.

به جای آن در مرده را از شب یا ابتدای روز Cockrell فرود در چیزی بسیار اساسی تر به خودش: صحبت در مورد مبارزات شخصی با سلامت روان.

"Yeah, هولناک, برای من, فقط به این خاطر که در یک دست من خیلی باز در مورد بسیاری از زندگی من" Cockrell گفت: پس از در عمق توضیح در مورد مورد آنفولانزا او می خواهم به تازگی غلبه بر. "اما چیزهایی که من را خصوصی نگه دارید من بسیار خصوصی و من همین را بگویم که واقعا هر کسی است."

پس چه اتفاقی می افتد زمانی که شما تصمیم می گیرید به همه بگویید که همه در یک بار ؟

نما از کمال

Cockrell برای اولین بار شروع به احساس می کنید علائم افسردگی در کلاس 10. آن را در آورده در بخشی به دلیل اینکه خود تشخیص داده کمال گرا. Cockrell جوانترین از سه خواهر و برادر, سکس با خواهر و برادر که در سمت چپ نوار بالا برای کودک از خانواده به روشن است.

علائم هشدار دهنده شد اوج زمانی که خواهر او Ciera سمت چپ برای کالج. Ciera کردم تماس از خواهر کوچکتر او سپس یک دبیرستان در شارلوت هشدار دهنده در یک فرکانس.

آنچه نگران Ciera بیشتر بود در حالی که او شنیده ام در مورد آنا موفقیت از دیگران به عنوان خواهر و برادر او بود تنظیم سوابق چپ و راست آنا همیشه چیزی برای انتقاد در مورد خودش چیزی است که او می تواند بهبود بخشد.

"او تقریبا هرگز راضی به عملکرد است که او تا به حال" Ciera گفت. "ما می دانستیم که او را به کمال گرا است که او می خواهد به انجام است. اما او همیشه به حال این قوی رفتار بنابراین من فکر نمی کنم ما واقعا می دانستند که چقدر آن مؤثر است."

آنا Cockrell لبخند پس از کسب مدال نقره در 400 متر با مانع رویداد در تابه آمریکا بازی برگزار Aug. 8, 2019 در لیما پرو که در آن او همچنین یک عضو از طلا-مدال برنده 4 × 400 رله تیم. (عکس از پاتریک اسمیت/گتی ایماژ)

در شروع سخنرانی, hurdler و اسپرینتر توصیف آن به عنوان یک "نمای کمال" حتی به عنوان Cockrell برنده شد و مدال ملی مراحل او راضی نیست با عملکرد خود را.

و نمای آمد فاسد شده را به علت اکثر انسان از دلایل آسیب است.

در اولین روز از سال 2019 ملی داخل سالن قهرمانی Cockrell تیره و تار او بيشتر است. آن را زدم او از رقابت در آن USC دوم به پایان رسید. در پشت سر او Cockrell مقصر خودش برای این تیم نه پایان اول است.

"در حال حاضر که درست نیست در همه واقعا به دلیل این چیزی است که یک تیم است" Cockrell گفت: در حقیقت. "اما در آن لحظه صدمه دیده است گرفتن آن احساس بدن من خیانت کرده بود به من."

و پس از آن احساس است که می تواند اجتناب ناپذیر برای یک ورزشکار در قفسه: احساس رها بودن سمت چپ توسط این تیم که آموزش داده شده است به یک "بعدی" مرد تا" ذهنیت او به عنوان شیوه های از دست رفته و در دیدار برای او نوتوانی انتساب.

Cockrell سعی در پنهان کردن احساسات مصرف آن بر خودش به عنوان کاپیتان به تیم آنها می تواند برنده ، اما این نوع از افکار او ساخته شده او سوال ارزش خود را بیش از حد.

"این عجیب و غریب دوگانگی بین تمایل این تیم به خوبی انجام دهد و پس از آن من یک بخشی از آن در حال حاضر," او توضیح داد.

او در پاسخ به این راه او همیشه به حال با خروج به خودش با دادن به او غم و اندوه و سرخوردگی. پس از آن بود که هم تیمی دیور سالن و سر مربی تیم کریل اسمیت گیلبرت متوجه چیزی درست نبود.

سالن و Cockrell شده بود تقریبا جدایی ناپذیر به عنوان طولانی به عنوان آنها می خواهم به هم تیمی های گذراندن شب در خوابگاه و شام برای هر یک از دیگر.

Cockrell اما آغاز شده است نادیده گرفتن بهترین دوست او در این تیم است. سالن فشرده و در نهایت Cockrell بستری او احساس افسرده. انتظار به در نظر گرفته شود به جای Cockrell در آغوش گرفت.

"شما می دانید شما همیشه می توانید به من بگویید هر چیزی حق است؟" سالن به او گفت. "شما نیاز به کمک شما نیاز به بحث در مورد آن."

سالن تشویق Cockrell به دنبال کمک از USC ورزشی روانشناسان بلکه او را دعوت به صرف زمان بیشتری را در آپارتمان او. Cockrell در زمان او بر این گاهی اوقات توفنده در سالن نیمکت بعد از شام مرغ سوپ رشته فرنگی یا رامش.

اسمیت گیلبرت نیز متوجه چیزی "تعادل" در مورد Cockrell و دعوت دانش آموز-ورزشکار به دفتر او برای صحبت کنید. Cockrell مشترک مبارزه خود را با اسمیت گیلبرت که به نوبه خود نشان داد برخی از بینش به خود و زندگی خصوصی.

این بخشی از اسمیت گیلبرت مربیگری فلسفه تبدیل نشده خودش را به برخی از "کامل" به عنوان مثال برای ورزشکاران اعتقاد داشتند که در انجام این کار او را به بچه ها احساس می کنم که اگر نمی توانند به مربی خود. به طوری که لحظه ای آمد Cockrell و اسمیت گیلبرت قادر به صادقانه گفتگو.

"من به او گفت آنچه که او قرار بود از طریق من شده بود از طریق" اسمیت گیلبرت گفت. "به او گفتم: 'شما می توانید از طریق این. آن را آسان نخواهد بود. این تقصیر شما نیست. شما فقط مجبور به صحبت با کسی در مورد آن."

که نکته کلیدی این است که هر دو هم تیمی و مربی تاکید کرد به Cockrell: شما نیاز به صحبت با کسی. و او در نهایت گوش و ساخته شده خودش یک قرار ملاقات با یک روانشناس ورزشی.

این نوع منابع که در دسترس بوده است در USC پس Cockrell وارد شده است. اما او دیده می شود برخی از تغییرات کوچک در درک از این سرویس است. او متوجه این مدرسه ساخته شده بزرگتر آگاهی فشار در اطراف بهداشت روانی و خدمات پس از خودکشی از واشنگتن کارفرمایی تایلر Hilinski در سال 2018 است.

به عنوان او خود را آغاز هفتگی ملاقات Cockrell بود کمی محتاطانه با درمانگر. اما به عنوان او ادامه داد: برای رفتن به او آموخته است که برای تمرین تمرکز حواس و مدیریت روابط خود که او را به عنوان استراتژی است که او را در مسیر بهتر شدن.

"من نمی خواهد می گویند آن را راحت تر به خاطر درمان ذاتا ناراحت کننده" Cockrell دست هایش را. "این قطعا چیزهای که نیاز به بیرون آمدن یا نه من می خواستم آن را به."

اما او درک نمی کنند چقدر بیشتر او تا به حال به می گویند تا زمانی که آن زمان به او شروع سخنرانی.

آنا Cockrell صحبت می کند در سال 2019 ورزشی بخش شروع. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از USC ورزشی اطلاعات)

روز فارغ التحصیلی

پس از workshopping یک طرح کلی از سخنرانی خود با Ciera, Cockrell تا به حال ساعت از مراسم به نشستن را از طریق قبل از آن زمان برای ورزشی بخش شروع.

این به معنای ساعت برای Cockrell به حدس دوم به تجدید نظر کند. او اغلب خودش پرسید: "من واقعا می خواهم به انجام این کار؟" او حتی سعی در ابداع جدید موضوعات مورد بحث به جای.

اما او نگه داشته فکر کردن در مورد کسانی که تا به حال به او کمک کرد تا از خواهر او را به سالن به اسمیت گیلبرت به مشاور آکادمیک.

Cockrell تا به حال تا به حال یک زمان دشوار نوشتن پایان نامه خود را نوشت و به او مشاور به اعتراف است که او افسردگی تداخل در کار مدرسه. او مشاور نامیده می شود و به اشتراک گذاشته شده خود را, نبرد با افسردگی, یکی دیگر از نقطه عطف برای Cockrell.

"که چرا من بود حتی اگر آن را هولناک و ترسناک و آخرین چیزی که من می خواهم به انجام اگر آن اثرات هر کسی راه من با مشاور صحبت کردن به من نهفته در آن این امر می تواند به ارزش آن" Cockrell به یاد می آورد.

تا زمانی که او با نزدیک شدن میکروفون در سیاه و سفید لباس شب و یک کاردینال به سرقت برده و او به سرعت برداشته شود کلاه به عنوان او شروع به سخنرانی او. او در مورد صحبت وردپرس سخنرانی درخواست دوستان و خانواده خود آنچه را که آنها می گویند اگر آنها را در کفش خود را. اما البته هیچ کدام از آن احساس می شود.

و سپس او رسیده او اعلام شده است.

"دو چیز من نمی خواهم به صحبت در مورد این واقعیت است که من افسردگی و خاموش پس من کلاس 10 سال است که من یک کمال گرا," او گفت: جمعیت است. "و این کمال گرایی یعنی من نمی خواهم به درخواست کمک من نمی خواهم به نظر می رسد ضعیف است. ... من را در یک لبخند و من خواهد بود رفتن را از طریق بزرگترین چالش های زندگی من, اما من به عنوان اگر همه چیز خوب است."

Cockrell پس از آن نشان داد که این گفتگو با کسانی که در اطراف او است که به او کمک کرد تا از طریق او آخرین جلسه از افسردگی و در اینجا او تبدیل به نگاه اسمیت گیلبرت برای تشکر از مربی او است.

"این اولین بار من واقعا اجازه کسی برای دیدن من. و پس از اجازه دادن به مربی تیم کریل برای دیدن من به او اجازه دهید او را ببینم و آن را صادقانه ترین مکالمه ما تا به حال," Cockrell گفت: صدای خود را با تکان دادن احساسات است. "و مربی تیم کریل, من خیلی خدا را شکر برای شما. چرا که لحظه ای است که تغییر این سال برای من است."

وقتی مراسم تمام شد Cockrell نزدیک شد توسط دوستان و آشنایان و غریبه ها به طور یکسان به ستایش او در گفتار. او فکر بازخورد را متوقف خواهد کرد وجود دارد.

اما روز بعد او به عنوان در Pac-12 قهرمانی تلفن buzzed. این یک هشدار از طریق توییتر.

"Oh crap" او به فکر خودش است. "این من کل سخنرانی."

او نمی دانست که این امر می تواند ثبت و قرار دادن در رسانه های اجتماعی وجود دارد اما آن را در Twitter, Facebook و YouTube برای تمام جهان برای دیدن. حقیقت او رفته بود ویروسی که ترسناک بود و از خود به خاطر Cockrell نمی خواهید شناخته شده به عنوان "افسردگی ،

اما او به زودی متوجه شدم که این مورد است. به عنوان Cockrell رفت و در مورد دیدار با او از نزدیک با ورزشکاران و مربیان از دیگر Pac-12 تیم برای تشکر از او برای الهام. غریبه کامل رسیده از طریق رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با سلامت روان. پیر معلمان و مربیان از دبیرستان تماس خود را برای به اشتراک گذاشتن چگونه افتخار آنها.

"آن را مانند, 'OK, من چگونه می توانم تعادل خود من مسائل و نه بیش از حد از هر کس دیگری که می خواهد برای به اشتراک گذاشتن؟'" Cockrell گفت. "دلیل آن این بود باور نکردنی غلیان احساسات مردم که می خواستند به حمایت از من و به من بگویید آنها حمایت و پشتیبانی مورد نیاز در همان زمان."

و آن باز کردن یک گفت و گو در خانواده خود را. عمه ها و خاله به نام پدر و مادر او را به می گویند که آنها نمی دانند Cockrell تلاش شد از طریق این.

آن چیزی نیست که او در نظر گرفته شده برای آنها را به یاد بگیرند اما آن را هنوز هم آزاد.

"این بود خفه کننده به نشستن در خود مسائل و کسی نیست و منزوی و مورد آن صحبت نمی کند و همه چیز را نگه می دارد افزایش," او گفت:. "من سپاسگزار است که در شخصی من دایره آن را باز کرد تا گفتگو."

در ضمن

درست مثل بقیه از ما Cockrell شده است quarantining در خانه در طول بیماری همه گیر. این بدان معناست که زندگی در کارولینای شمالی با پدر و مادر و "آزار" خواهر بزرگ او.

او خواهد بود برای ششمین سال در USC بعد از سال پنجم قطع شده توسط COVID-19. او در داخل اتباع سایت از او سرنوشت ساز مصدومیت همسترینگ زمانی که لغو رخ داده است. این یک پیچ و تاب و جالب به او یک شانس برای قرار دادن که حافظه دردناک در گذشته است.

اما Cockrell می داند که چنین نگرانی های جزئی در این صورت یک بیماری همه گیر است که هزینه های زندگی بسیاری از.

او را مشغول نگه داشتن کار به عنوان دستیار تحقیق برای یکی از استادان به عنوان او کار می کند به سمت او کارشناسی ارشد خود را در سیاست های عمومی. و کار خود را در ایالات سیاه دانشجو-ورزشکاران انجمن در حال انجام است.

اما پس از او به سخنرانی بیش از یک سال پیش Cockrell پیدا کرده است ،

"من فکر می کنم باز کردن در آن لحظه ایجاد یک درب بدون بازگشت" او می گوید: "جایی که پس از نگه داشتن همه چیز در برای برخی از مدت طولانی بالاخره اجازه دادن به آنها را از آن نیمه غیر ممکن است برای من به احساس می کنم مثل من می توانید به نگه داشتن بسیار و بسیار در داخل."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن