ما با از دست دادن شغل در ماه مه می تواند به افزایش 3-ماه و در مجموع به 30 میلیون

توسط کریستوفر Rugaber از آسوشیتد پرسحماسه آسیب به امریکا بازار کار از شیوع ویروسی را به واضح تر تمرکز جمعه زما

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 خرداد 1399

توسط کریستوفر Rugaber از آسوشیتد پرس

حماسه آسیب به امریکا بازار کار از شیوع ویروسی را به واضح تر تمرکز جمعه زمانی که دولت منتشر می گزارش اشتغال: هشت میلیون شغل بیشتر هستند و تخمین زده می شود به دست داده اند. بیکاری می تواند نزدیک به 20 درصد است. و به طور بالقوه کمتر از نیمی از بزرگسالان ممکن است کار.

در زیر ملال انگیز ارقام خواهد بود نشانه هایی که کار کاهش شدید به عنوان آنها در حال کاهش بیشتر کسب و کار به تدریج و یا بخشی از بازگشایی. هنوز هم اقتصاد فرو رفته در رکود و هر گونه جهش در استخدام, به احتمال زیاد خواهد آهسته. اقتصاددانان پیش بینی نرخ بیکاری باقی مانده در دو رقم از طریق انتخابات نوامبر و به 2021.

اگر پیش بینی خود را از 8 میلیون شغل از دست رفته در ماه مه ثابت درست آن را در بالا آمده است از ماه آوریل کاهش 20.5 میلیون شغل — بدترین کاهش ماهانه در ضبط آورد و مجموع کاهش شغل در سه ماه پس از شیوع ویروسی به شدت نزدیک به 30 میلیون نفر است. که بیش از سه برابر مشاغل از دست رفته در 2008-2009 رکود اقتصادی ، و اگر نرخ بیکاری آیا رسیدن به 20 درصد ممکن است آن دو برابر خواهد بود بدترین سطح در که رکود قبلی.

برآمده مشاغل تصویر گسترده است عدم اطمینان در مورد چه مدت بیکار باقی خواهد ماند ، بسیاری از اخراج در ماه های اخیر به یک نتیجه مستقیم ناگهانی خاموش شدن ناگهانی از کسب و کار در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. به عنوان بسیاری از این کسب و کار بازگشایی حداقل بخشی از کارگران که تا به حال گذاشته شده اند برگزار شد از امید بودن rehired به زودی.

اما برخی از کارفرمایان ممکن است بازگشایی در همه اگر رکود اقتصادی در drags بسیار طولانی. و حتی هنگامی که شرکت ها را بازگشایی کسب و کار خود را به طور کامل ممکن است بازگشت تا زمانی که آمریکایی ها اعتماد به نفس آنها می توانید به فروشگاه و بازگشت به دیگر عادات قبلی و بدون تبدیل شدن به بیمار. در حال حاضر اکثر افرادی که مشاغل از دست رفته هنوز هم می گویند آنها انتظار دارند خود را بیکاری به اثبات موقت.

حتی اگر فقط یک سوم از این کار ضرر و زیان به نوبه خود به طور دائم هر چند که ترک کنند 10 میلیون نفر خواهد شد که نیاز به پیدا کردن کار جدید کارفرمایان و یا حتی در مشاغل. که هنوز هم بیش از همه مشاغل از دست رفته در رکود اقتصادی ،

یک سوراخ است که اندازه سال را به پر کردن. استخدام به احتمال زیاد دوباره بجای اول برگشتن در طول تابستان و پاییز به ایالات و شهرستانها بیشتر محدودیت در فعالیت های اقتصادی است. اما آن را نمی خواهد مطابقت شغل در این بهار. اقتصاد آکسفورد یک شرکت مشاوره تخمین می زند که اقتصاد را دوباره 17 میلیون شغل تا پایان سال یک افزایش بزرگ با تاریخی استانداردهای. اما این امر را به سختی بیش از نیمی از ضرر و زیان است.

ست نجار یک اقتصاددان در UBS گفت که پس از اولیه bounce-back, آینده, استخدام, به احتمال زیاد خواهد کند و می تواند قطع شده توسط موج دیگری از بیماری همه گیر.

آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork یادداشت سریع ترین سال برای رشد اقتصادی پس از رکود بزرگ بود 3 میلیون شغل در سال 2014. حتی در آن سرعت آن را حداقل چندین سال به بازگشت به قبل از همه گیر بازار کار.

از اواسط ماه مارس بیش از 40 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری. این بدان معنی نیست که بسیاری از مردم هنوز هم بیکار. این رقم به احتمال زیاد شامل برخی از تکراری براده: در برخی از ایالت خود اشتغالی و "فرفره" کارگران اعمال خود را تحت منظم حالت بیکاری سیستم قبل از آنها قادر به فایل جدید تحت برنامه فدرال ساخته شده است که آنها واجد شرایط برای اولین بار.

علاوه بر این برخی از افرادی که مشاغل از دست رفته در اوایل و کاربردی برای کمک بیکاری دوباره استخدام شدهاند. که همراه با کاهش بیکاری کمک می کند تا توضیح دهد که چرا خالص از دست دادن شغل برای ممکن است انتظار می رود به مراتب کمتر از ماه آوریل. گلدمن ساکس تخمین می زند که تا به 3 میلیون نفر بودند که در ابتدا گذاشته شده اند rehired.

هفتگی نظرسنجی از کسب و کارهای کوچک توسط اداره آمار نشان می دهد یک چشم انداز مثبت در تعدادی از شرکت هایی که در حال استخدام و ارائه ساعت بیشتر از کار هر چند سود اندک. در اواسط ماه مه در تازه ترین داده های موجود نزدیک به 10 درصد از شرکت های کوچک مورد بررسی گفت: آنها اضافه شده بود شغل در هفته گذشته و 12 درصد گفت: آنها اضافه شده بود ساعت. هر دو ارقام تقریبا دو سطح خود را سه هفته قبل از آن.

هنوز 16 درصد گفت: آنها تا به حال شغل را کاهش دهد و یک سوم گفت: آنها هنوز هم برش ساعت — چهره های که مطابق با حال اما کوچکتر کاهش شغل در ماه مه.

سه چهارم متحده اجازه داده اند ناهارخوری-در خدمات به سر در رستوران هر چند بسیاری از آنها هنوز محدود کردن ظرفیت کل. بسیاری از ایالت ها باید بازگشایی ورزشگاه, سالن مو و سینما. اما معنی دار دوباره بجای اول برگشتن خواهد شد نیاز به عمومی بیشتر تمایل به بازگشت به فعالیت های قدیمی و بدون ترس از ابتلا به ویروس.

آدم Kamins ارشد منطقه ای اقتصاد در Moodys تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: احتمالا این اتفاق نمی افتد تا زمانی که یک واکسن در دسترس است و یا تست به طور قابل توجهی گسترش می یابد.

ناآرامی های مدنی در ده ها تن از شهرستانها پس از آخر هفته در واکنش به کشتار در مینیاپولیس جورج فلوید نیز ممکن است وزن در اقتصاد در کوتاه مدت هر چند تحلیلگران در حال حاضر انتظار عواقب محدود شود. Kamins گفت: خسارت اقتصادی به احتمال زیاد کاهش توسط این واقعیت است که فعالیت های بسیار است که هنوز تعطیل در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و واشنگتن با بسیاری از مردم در حال حاضر کار از خانه.

داده ها از رستوران, رزرو برنامه OpenTable اندکی کاهش در ناهار خوردن در فعالیت های دوشنبه و سه شنبه که ممکن است ناشی از تظاهرات.

"قطعا آن را کمک نمی کند که این لایه از عدم قطعیت اضافه شده در" Kamins گفت.

هایدی Shierholz ارشد اقتصاد مترقی موسسه سیاست اقتصادی و اقتصاددان ارشد سابق در وزارت کار پیشنهاد شده است که بیشتر دولت کمک لازم خواهد بود برای نگه داشتن مصرف کنندگان و کسب و کار شناور به طوری که بسیاری از گذاشته شدن کارگران را برای بازگشت به.

"کسانی که شغل نیست برای رفتن به عقب اگر دولت فدرال را انجام نمی, چیزهایی که به آن نیاز دارد به انجام به تحریک اقتصاد به طوری که تقاضا و اعتماد به نفس است که قصد دارد به طوری که کسانی که کسب و کار نیاز به تماس کارگران به عقب" Shierholz گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب