ما رهبران اروپایی وزن بازگشایی خطرات بدون واکسن

توسط ELANA SCHOR مایک STOBBE و مایکل KUNZELMANنیویورک (AP) — در تعطیلات آخر هفته هنگامی که بسیاری از بیماری هم

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 اردیبهشت 1399

توسط ELANA SCHOR مایک STOBBE و مایکل KUNZELMAN

نیویورک (AP) — در تعطیلات آخر هفته هنگامی که بسیاری از بیماری همه گیر خسته مردم پدید آمده از هفته مستند رهبران آمریکا و اروپا وزن خطرات و پاداش از بلند کردن اجسام COVID-19 محدودیت دانستن است که یک واکسن می تواند سال توسعه.

در جدا استارک هشدارهای دو عمده رهبران اروپایی با صراحت گفت که شهروندان خود را که جهان نیاز به انطباق با زندگی با کروناویروس و نمی توانید صبر کنید برای نجات یک واکسن.

"ما در حال مقابله با این خطر و ما باید آن را بپذیرید در غیر این صورت ما هرگز قادر به relaunch,", ایتالیایی, برتر جوزپه کونته گفت: الحاق به فشار توسط رهبران منطقه ای اجازه می دهد تا رستوران ها و امکانات برای باز کردن دوشنبه هفته پیش رو زودتر جدول زمانی.

هشدار از کونته و نخست وزیر بوریس جانسون آمد که دولت ها در سراسر جهان و بسیاری از کشورهای ایالات متحده آمریکا تلاش می کند با راه اندازی مجدد اقتصاد blindsided با این بیماری همه گیر. در آمریکا, تصاویری از شلوغ میله سواحل و boardwalks پیشنهاد برخی از نبود غذای هشدار به با خیال راحت لذت بردن از بازگشایی فضاهای در حالی که محدود کردن خطرات ناشی از گسترش عفونت است.

بریتانیا جانسون بود که در بیمارستان بستری ماه گذشته با یک کشمکش جدی COVID-19, این باورند یکشنبه که یک واکسن ممکن است توسعه یافته در همه, با وجود این تلاش جهانی برای تولید یک.

"وجود دارد باقی می ماند یک راه بسیار طولانی برای رفتن و من باید فرانک که یک واکسن ممکن است به ثمر می آیند" جانسون نوشت در پست روز یکشنبه روزنامه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل وعده آمریکایی ها از یک بازگشت سریع به حالت عادی که صدا به مراتب بیشتر از خوش بینانه ترین کارشناسان می گویند واقع بینانه است.

"ما به دنبال در واکسن ما به دنبال در درمان هستند و ما بسیار دور پایین خط او گفت:" در حالی که تلفن را به یک موسسه خیریه مسابقات گلف پخش یکشنبه پخش NBC. "من فکر می کنم که نمی شود در آینده بسیار دور. اما حتی قبل از آن, من فکر می کنم ما خواهید بود به حالت عادی بازگشت."

مغلوب ساختن پیشی جستن حوادث گفت: به احتمال زیاد رزومه با جمعیت — اگر هر — اما امیدوار است که در آن زمان استادان مسابقات برگزار شده در ماه نوامبر جمعیت می تواند بازگشت.

کارشناسان بهداشت می گویند جهان می تواند ماه اگر نه سال به دور از داشتن یک واکسن برای همه در دسترس و به آنها هشدار داده اند که کاهش محدودیت سرعت بیش از حد می تواند این ویروس را به دوباره بجای اول برگشتن.

با 36 میلیون تازگی بیکار در ایالات متحده به تنهایی فشارهای اقتصادی در حال ساختمان حتی به عنوان مقامات اذعان کرد که بازگشایی خطرات تنظیم کردن امواج جدید از عفونت و مرگ و میر.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول ابراز خوش بینی یکشنبه که اقتصاد ایالات متحده می تواند شروع به بهبود می یابند در نیمه دوم سال با فرض وجود ندارد موج دوم. اما او پیشنهاد کرد که بهبودی کامل نمی شود به احتمال زیاد ممکن است قبل از ورود واکسن.

در مصاحبه با CBS "60 دقیقه" پاول گفت که پس از وقوع شده است شامل اقتصاد باید قادر به دوباره بجای اول برگشتن "قابل ملاحظه ای" در حالی که هشدار آن را بسیار طولانی را برای اقتصاد به دست آوردن مجدد سلامت خود را از آن گرفت و آن را به سقوط.

Coronavirus آلوده بیش از 4.6 میلیون نفر کشته و بیش از 314,000 در سراسر جهان با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که کارشناسان می گویند در زیر تعداد واقعی تلفات این بیماری همه گیر. ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 89,000 مرده و اروپا دیده می شود حداقل 160,000 مرگ و میر.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و منجر به مرگ شود.

برخی از کارشناسان با اشاره اخیر عفونت موج در تگزاس از جمله 1,800 مورد پرش شنبه با زرد مشخص شده به عنوان در حال رشد ، تگزاس مقامات گفت: افزایش تست شد بازی در یک نقش بیشتر شما به دنبال چیزی بیشتر به شما آن را پیدا کنید. بسیاری از در حال مشاهده بستری شدن در بیمارستان و مرگ و مير در هفته پیش رو برای دیدن دقیقا همان چیزی است که جدید تگزاس اعداد واقعا چیست.

اما تگزاس یکی از قدیمیترین متحده اجازه می دهد تا فروشگاه ها و رستوران ها به بازگشایی و دکتر مایکل Saag در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام به نام تگزاس "یک هشدار" برای کشورهای نزدیک به تماشای هر موج در موارد و برنامه به سرعت مراحل را به آنها را متوقف کند.

"هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که دقیقا راه راست رو به جلو و چیزی که من فکر می کنم ما شاهد یک غول ملی آزمایش" گفت: Saag یک بیماری عفونی محقق.

در ایالات متحده بسیاری از ایالت ها باید برداشته stay-در-خانه سفارشات و محدودیت های دیگر اجازه می دهد برخی از انواع کسب و کار برای بازگشایی شده است.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه گفته سی ان ان روز یکشنبه که او نگران بود برای دیدن تصاویری از یک نوار شلوغ در کلمبوس در روز اول که در فضای باز ناهار خوری موسسات اجازه داده شد به بازگشایی شده است.

"ما تصمیم به شروع به باز کردن اوهایو و حدود 90 درصد از اقتصاد ما این است که به عقب باز از آنجا که ما فکر آن را یک خطر بزرگ برای باز کردن" او گفت:. "اما ما همچنین می دانیم که این یک خطر بزرگ در باز کردن."

جزیره کف دست یکی از ایالت کارولینای جنوبی محبوب ترین سواحل دیدم با عجله از بازدید کنندگان این آخر هفته— با شهردار جیمی کارول خواستار شنبه شلوغ ترین روز او را دیده در بیش از 60 سال وجود دارد. اما پلیس گفت: تقریبا همه در ساحل و در اقیانوس اقامت داشت یک فاصله امن از هم جدا.

خانه عبادت شروع به نگاه به آینده برای از سرگیری فرد خدمات با برخی از چشم دوخته اند که تغییر این ماه است. اما چالش ها تندتر متحده در حال انجام بهداشت عمومی محدودیت.

در الگین ایلینوی غربی مقدس کلیسای باپتیست تا به حال به دنبال استقبال نمازگزاران در روز یکشنبه آماده برای اسکن افراد درجه حرارت و خرید تجهیزات حفاظتی. اما به تعویق افتاد و پس از مقامات محلی پرسش.

کلیسا آماده سازی شد "بیش از آنچه آنها می خواهم تا به حال به انجام اگر آنها در انبار خانه یا لاو یا خارج شده گفت:" جرمی Dys یک مشاور در اول آزادی, موسسه حقوقی غیر انتفاعی به نمایندگی از شمال غربی مقدس باپتیست. "به نحوی مردم را از رفتن به کلیسا ناتوان هستند آن را insinuated از با خیال راحت جمع آوری."

تأکید بر مبادلات درگیر در از سرگیری چنین گردهمایی مقامات در کالیفرنیا Butte County جمعه اعلام کرد که یک congregant تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس پس از حضور در روز مادر کلیسا رویداد به خود جلب کرد که بیش از 180 نفر است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis پیشنهاد کرده است که پیش بینی های اولیه پر از شکوفه شد. روز دوشنبه فلوریدا رستوران ها اجازه خواهد داشت به فعالیت در 50 درصد ظرفیت می تواند به عنوان خرده فروشی و مغازه ها و موزه ها و کتابخانه ها.

پائولا Walborsky یک 74 ساله بازنشسته و وکیل در تالاهاسی فلوریدا است در برابر وسوسه به مو انجام می شود و تبدیل کردن شام دعوت از دوستان نزدیک. اما زمانی که یکی از شهرستان های عمومی استخرهای شنا بازگشایی با انتصاب او تصمیم گرفت برای تست آب.

"من خیلی هیجان زده به پشت در آب و آن را فقط احساس فوق العاده" Walborsky گفت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو رو تست coronavirus به صورت زنده از تلویزیون یکشنبه. هر نیویورکی دچار علائم شبه آنفولانزا و یا کسانی که بازگشت به کار در حال حاضر می توانید آزمایش کومو گفت.

"همه ما در حال صحبت کردن در مورد آنچه که گسترش ویروس هنگامی که شما افزایش فعالیت های اقتصادی. چگونه انجام شما می دانید آنچه که گسترش ویروس است ؟ تست, تست, تست," او گفت:.

Kunzelman گزارش از سیلور اسپرینگ مریلند. آسوشیتد پرس نویسندگان بابی Caina Calvan در تالاهاسی فلوریدا; Michael R. سیساک در نیویورک; و AP نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن