ناآرامی الشعاع صلح آمیز ما تظاهرات برای یک شب دیگر

توسط اشرف خلیل هارون موریسون و TIM SULLIVANواشنگتن (AP) — دهها هزار نفر از معترضان به خیابان ها ریختند در سراس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 خرداد 1399

توسط اشرف خلیل هارون موریسون و TIM SULLIVAN

واشنگتن (AP) — دهها هزار نفر از معترضان به خیابان ها ریختند در سراسر آمریکا دوباره جمعه با تظاهرات مسالمت آمیز علیه پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید تحت الشعاع قرار ناآرامی که زده شهرستانها از فیلادلفیا به لس آنجلس و هایش در نزدیکی کاخ سفید است.

شهرستان و مقامات دولتی مستقر هزاران نفر از سربازان گارد ملی, تصویب سختگیرانه حکومت و تعطیل انبوه سیستم های حمل و نقل به سرعت معترضان جنبش اما که کمی برای متوقف کردن قطعات از بسیاری از شهرستانها از دوباره فوران به ضرب وشتم.

معترضان در فیلادلفیا پرتاب سنگ و کوکتل مولوتوف به پلیس گفته مقامات در حالی که دزد در بیش از 20 کالیفرنیا شهرستانها شکست راه خود را به کسب و کار و فرار کردن از آنجا که آنها می توانند حمل جعبه کفش armloads از لباس ها و تلفن های همراه و تلویزیون و دیگر لوازم الکترونیکی.

در مینیاپولیس یک تانکر راننده کامیون سوار به یک جمعیت عظیم تظاهرکنندگان نزدیک به یک هفته پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که التماس هوا به عنوان یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او. هیچ معترضان در ظاهر به مجروح و راننده دستگیر شد.

تنش مشخصی در خارج از کاخ سفید, صحنه از سه روز تظاهرات که پلیس با شلیک گاز اشک آور و نارنجک به یک جمعیت بیش از 1000 شعار معترضان در سراسر خیابان در پارک لافایت. جمعیت دور زد و انباشت اشیاء بدست آمده تا نشانه های جاده ای و پلاستیکی موانع به نور مواج آتش سوزی در خیابان مجاور. برخی از کشیده یک پرچم آمریکا از یک ساختمان و پرتاب آن را به فروغ.

یک ساختمان در پارک با حمام و سرویس بهداشتی و تعمیر و نگهداری دفتر رفت تا در شعله های آتش و مردم شکست را به بانک ها و فروشگاه طلا و جواهر. به تظاهرات ادامه گذشته حکومت نظامی واشنگتن به پلیس گفت: آنها در پاسخ به چندین آتش سوزی در اطراف پایتخت است.

کل واشنگتن گارد ملی — حدود 1,700 سربازان — نامیده می شد برای کمک به کنترل این تظاهرات با توجه به دو وزارت دفاع مقامات که اصرار بر گمنامی چرا که آنها مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع.

به عنوان تظاهرات بزرگ شده, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد محافظه کار مفسر باک خادم که به نام "قریب به اتفاق زور" در برابر خشونت آمیز با تظاهر کنندگان.

حداقل 4,100 مردم بازداشت شده اند بیش از روز از اعتراضات با توجه به یک چوب خط حساب وارد شده توسط آسوشیتد پرس. دستگیری در بازه زمانی از غارت و مسدود کردن بزرگراه به شکستن حکومت نظامی.

در شهر سالت لیک یک فعال سیاسی با رهبر محکوم به تخریب اموال, اما گفت که شکسته ساختمان نباید سوگواری در همان سطح به عنوان سیاه و سفید مردان مانند فلوید.

"شاید این کشور را از این یادداشت که ما بیمار از پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان گفت:" لکس اسکات بنیانگذار Black Lives Matter ایالت یوتا است. "شاید دفعه بعد یک افسر پلیس تصمیم می گیرد به ماشه او را به تصویر شهرستانها در حال سوختن است."

در عین حال هزاران نفر هنوز در راهپیمایی مسالمت آمیز در شهر فینیکس آلبوکرک و دیگر شهرستانها با برخی خواستار پایان دادن به آتش سوزی و خرابکاری و سرقت و گفت آن را تضعیف خواستار عدالت و اصلاحات است.

"آنها در حفظ و کشتار مردم ما" گفت: Mahira Louis 15 که راهپیمایی با مادر و چند صد نفر دیگر در تظاهرات مسالمت آمیز از طریق مرکز شهر بوستون است. "من خیلی مریض و خسته از آن است."

اما به عنوان شب سقوط کرد که تظاهرات همچنین فرود به خشونت با برخی از معترضان با پرتاب سنگ و آجر و بطری های شیشه ای در افسران و روشنایی یک خودروی پلیس به آتش کشیدند.

در مرکز شهر آتلانتا مقامات شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن صدها نفر از تظاهرکنندگان. شهردار Keisha لنس پایین گفت: دو افسر شده بود از کار اخراج شده و سه قرار داده شده بر روی میز وظیفه پس از فیلم نشان داد پلیس در اطراف یک ماشین شنبه و سپس کشیدن یک زن از صندلی مسافر و ظاهر می شود به استفاده از یک تفنگ بی حس کردن یک مرد که در حال رانندگی بود. رئیس پلیس اریکا سپر آن را به نام "واقعا تکان دهنده به سازمان دیده بان."

در مرکز شهر لس آنجلس یک SUV پلیس شتاب به چندین معترض در خیابان ضربه زدن دو نفر به زمین. جفت کردم و فرار را بر روی پیاده رو.

نزدیکی در سانتا مونیکا نه چندان دور از یک تجمع مسالمت آمیز یک گروه شکست را به یک شکاف و یک وانت کفش کتانی فروشگاه که در آن مردم راه می رفت و با جعبه کفش. دیگران هم شکسته پنجره ها از یک REI, هوای آزاد, فروشگاه عرضه و ربوده صندلی تاشو دوچرخه و کوله پشتی. آتش سوزی در یک رستوران در سراسر خیابان.

حدود 30 مایل (48 کیلومتر) جنوب به عنوان صدها نفر از معترضان با تجمع در ساحل طولانی نمرات دزد swarmed به نزدیکی فروشگاه های خروجی. یک جریان ثابت آمده از برای همیشه لطفا برای 21 فروشگاه حمل armloads لباس. برخی از بريدن آن را در کیسه های زباله و چند متوقف خارج برای تغییر به سرقت اقلام است.

در مینیاپولیس افسر که فشرده زانو خود را بر روی فلوید گردن شده است به اتهام قتل, اما معترضان خواستار سه تن دیگر از ماموران در صحنه بود تحت پیگرد قانونی قرار. هر چهار نفر از کار اخراج شدند.

"ما در حال انجام نیست" گفت: Darnella اب راه رفتن را از یک سازمان به صورت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در کشور همسایه St. Paul که در آن هزاران نفر جمع شده بودند مسالمت آمیز در مقابل ساختمان مجلس ایالت به عنوان دولت patrolmen و سربازان گارد ملی به انتظارنشسته بودند تا در مقابل حدود ده نظامی به سبک وسایل نقلیه زره پوش. "آنها ما فرستاده و ما تنها از آنها خواست تا برای دستگیری."

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در آورده هزاران نفر از سربازان گارد ملی در روز شنبه برای کمک به سرکوب خشونت بود که آسیب دیده و یا تخریب صدها ساختمان در مینیاپولیس, بیش از روز از تظاهرات. که به نظر می رسد برای کمک به حداقل رساندن ناآرامی های شنبه و یکشنبه.

انزجار بیش از نسل های نژادپرستی در کشور تاسیس شده توسط slaveholders همراه با یک رشته از های اخیر به لحاظ نژادی به اتهام قتل به استوک خشم. اضافه کردن به که بود احساس وحشت و نگرانی از ماه از مستندات در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس که به طور نامتناسبی صدمه دیده جوامع رنگ نه تنها از لحاظ عفونت اما در کار ضرر و زیان اقتصادی و استرس است.

خیل از تجمع مردم برای تظاهرات تهدید به ماشه جدید شیوع یک واقعیت تحت الشعاع قرار توسط جوش تنش است.

مقیاس از ساحل به ساحل تظاهرات rivaled تاریخی تظاهرات حقوق مدنی و جنگ ویتنام اشاره کرد.

حکومت تحمیل شده بود در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده از جمله آتلانتا و شیکاگو و دنور و لس آنجلس و سانفرانسیسکو و سیاتل. حدود 5000 سربازان گارد ملی و نیروی هوایی بودند فعال در 15 ایالت و واشنگتن دی سی

در Indianapolis, دو نفر کشته و در انفجار در مرکز شهر خشونت آخر این هفته اضافه کردن به مرگ و میر گزارش شده در دیترویت و مینیاپولیس در روزهای اخیر.

در توییتهایی یکشنبه تهمت سرزنش آنارشیست ها و رسانه ها برای دامن زدن به خشونت است. دادستان کل ویلیام Barr اشاره انگشت "دور چپ افراطی" گروه. روسای پلیس و سیاستمداران متهم به خارجی ها از آمدن و باعث مشکلات.

در مینیاپولیس تقاطع که در آن فلوید کشته شد مردم جمع شدند و با جارو و گل و گفت: این مهم برای محافظت از آنچه آنها به نام "فضای مقدس."

در میان در مینیاپولیس شد مایکل براون Sr. پدر مایکل براون که قتل توسط یک افسر پلیس در فرگوسن میسوری, تنظیم کردن ناآرامی ها در سال 2014.

"من درک می کنم آنچه در این خانواده احساس است. من درک می کنم آنچه در این جامعه احساس," او گفت:.

___

موریسون و سالیوان گزارش از مینیاپولیس. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر ایالات متحده کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن