استودیو یونیورسال هالیوود و شش پرچم سحر و جادو کوه می خواهید برای بازگشایی ژوئیه 1

استودیو یونیورسال هالیوود و شش پرچم سحر و جادو کوه می خواهید برای بازگشایی ژوئیه 1 و آماده برای شروع بازگشایی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 خرداد 1399

استودیو یونیورسال هالیوود و شش پرچم سحر و جادو کوه می خواهید برای بازگشایی ژوئیه 1 و آماده برای شروع بازگشایی روند بلافاصله پس از نزدیک به سه ماه از coronavirus تعطیلی.

برنامه ریزی برای بازگشایی جهانی شش پرچم و اقیانوسیه پارک پارک ارائه شد به تابآوری اقتصادی نیروی کار از لس آنجلس هیئت ناظران در روز سه شنبه, ژوئن 2.

"ما می خواهیم تصویب به آغاز بازگشایی روند بلافاصله" استودیو یونیورسال هالیوود رئیس جمهور کارن ایروین گفت: وظیفه نیروی. "L. A. شهرستان پارک ها آماده خواهد شد برای شروع بازگشایی بین اواسط ماه ژوئن و ژوئیه 1."

ایروین نشان دهنده Universal Studios Hollywood, Six Flags Magic Mountain و اقیانوسیه پارک در L. A. شهرستان نیروی کار با ورودی از کالیفرنیا جاذبه ها و پارک های انجمن.

همچنین نگاه کنید: زمانی که دیزنی لند بازگشایی مرکز شهر دیزنی?

پارک در سراسر کالیفرنیا و در سراسر ایالات متحده بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

جهانی را آغاز کرده است بازگشایی پارک در فلوریدا آغاز خواهد شد و بازگشایی استودیو یونیورسال ژاپن در جمعه, ژوئن 8. شش پرچم را آغاز کرده است بازگشایی پارک در اوکلاهما و نیوجرسی. دیزنی سی ورلد Busch Gardens, Legoland و سرو عادلانه همه شروع بازگشایی پارک ها و یا مجموعه ای از بازگشایی خرما در سراسر ایالات متحده است.

هیچ پارک در کالیفرنیا را بازگشایی شد. Legoland California و سی ورلد سن دیگو قرار داده اند ژوئیه 1 تاریخ بازگشایی.

کالیفرنیا پارک در حال حاضر بسته شده COVID-19 همه گیر می تواند بازگشایی در مرحله 3 از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهار مرحله نقشه راه برای بازگشایی دولت در اقتصاد است. یک شرکت تاریخ نشده است برای زمانی که کالیفرنیا پارک می تواند بازگشایی شده است.

همچنین نگاه کنید به: استودیو یونیورسال هالیوود منتشر Halloween Horror Nights-مضمون مجازی پس زمینه

کاهش می یابد داخلی و بین المللی سفر با توجه به جهانی همه گیر خواهد شد و نیروی کالیفرنیای جنوبی پارک به تکیه بیشتر به شدت در محلی بازدید کنندگان ایروین گفت.

"بیرونی در ایالات متحده و بین المللی ملاقات خواهد کرد متاسفانه نه بازگشت به 2019 سطح تا 2023," ایروین گفت. "ما انتظار بهبودی که شامل خیلی بیشتر از وابستگی های محلی و کالیفرنیا بازارهای خوبی را به 2022."

محلی و ایالتی بازدید کنندگان را تشکیل می دهند نزدیک به دو سوم از حضور در استودیو یونیورسال سحر و جادو کوه و اقیانوس آرام در پارک ایروین گفت.

"پارک در لس آنجلس به طور نامتناسبی در خدمت بازار محلی" ایروین گفت. "شصت درصد از جمعی ما پارک حضور می آید از محلی و بیرونی کالیفرنیا مناطق نمیتواند سالانه و فصل passholders."

کالیفرنیا خواهد بود و از نزدیک به تماشای بازگشایی پارک در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان برای راهنمایی در مورد نحوه بازگشایی پارک در دولت NBCUniversal مدیر عامل جف شل گفت: وظیفه نیروی.

"من می دانم که دولت در نظر دارد به نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در فلوریدا" پوسته گفت. "ما در حال رفتن به یک زندگی واقعی به عنوان مثال بیش از چند هفته آینده که آیا ما می تواند در این مدل با خیال راحت که ما بسیار با اعتماد به نفس ما می توانیم"

همچنین نگاه کنید به: چه دیزنی جهان را بازگشایی طرح می تواند برای دیزنی لند

استودیو یونیورسال هالیوود قصد دارد به بازگشایی در مراحل ایروین گفت. در فلوریدا جهانی پارک را بازگشایی اول به کارکنان و به دنبال آن annual passholders و سپس با کاهش ظرفیت به عموم است.

"در اورلاندو ما در حال باز کردن در ظرفیت حداکثر 35 درصد" پوسته گفت: Universal Orlando پارک.

ظرفیت فردی و جهانی جاذبه متفاوت خواهد بود پوسته گفت. برخی سواری می تواند در 50 درصد ظرفیت مناسب اجتماعی فاصله در حالی که برخی از تئاتر بر اساس نشان می دهد باقی خواهد ماند و به طور موقت بسته شده است.

پوسته گفت: "35% است تعداد برای شروع" برای پارک ظرفیت در بازگشایی استودیو یونیورسال هالیوود است.

پارک باید توانایی به طور موثر به حد ظرفیت و مدیریت بازدید کننده جریان ایروین گفت.

"بسیاری از مردم به طور غریزی فکر می کنم که بزرگ پارک با جمعیت خواهد بود آخرین چیزی که باید بازگشایی" ایروین گفت. "در حالی که این تصور نادرست است و قابل فهم پارک در واقع ارائه یک محیط کنترل شده از مکان هایی مانند سواحل باغ و یا حتی پیاده روی مسیرهای پیاده روی."

همچنین نگاه کنید: زمانی که دیزنی لند بازگشایی مرکز شهر دیزنی?

کالیفرنیا پارک انتظار می رود برای اجرای دستورالعمل های اساسی که در حال حاضر آشنا به عنوان بخشی از "طبیعی" در COVID-19 عصر: اجتماعی, فاصله, افزایش مایع, تماس, پرداخت, کاهش می یابد, جاذبه ظرفیت و آموزش کارکنان.

L. A. شهرستان پارک بازدید کنندگان می توانید انتظار برای تحت حرارت چک خواهد شد و تشویق به پوشیدن ماسک صورت ایروین گفت. L. A. پارک نیاز به پیشبرد رزرو و یا تاریخ خاص بلیط هنگامی که آنها بازگشایی, او گفت:.

دیگر سلامت ایمنی و اجتماعی فاصله پروتکل برای L. A. شهرستان پارک شامل یکبار مصرف منوها در رستوران یک راه ترافیک در برخی از معابر و حذف تک سوار خطوط ایروین گفت. جهانی پارک اجازه خواهد داد که تنها یک نفر در یک زمان در دستشویی اجتماعی را حفظ فاصله پوسته گفت.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند می خواهد به ارائه مونته کریستو ساندویچ و دل شلاق به خانه خود را

L. A. شهرستان پارک مضطرب هستند با خیال راحت به بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است ایروین گفت.

"پارک صنعت در کالیفرنیا پشتیبانی از یک کارمند پایگاه بیش از 135,000," ایروین گفت. "ما نیروی کار متنوع شامل 70 درصد مردم از رنگ است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن