انگلستان و آمریکا به طور مشترک به بررسی نقش ووهان آزمایشگاه

ایالات متحده و بریتانیا در حال ظاهرا به دنبال به چین در ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) که شایع است به منبع coronavirus است ravaging جهان است. پکن ادعا کرده است که این ویروس پدید آمده از یک مرطوب بازار است که مبادرت به فروش گوشت ماهی و حیوانات عجیب و غریب. اما مقامات ایالات متحده گفته می شود اعتماد به نفس در مورد WIV دخالت در بحران است.

آزمایشگاه

از آن شده است تقریبا پنج ماه پس از CCP coronavirus شیوع آغاز شده است. هنوز هیچ ایده روشنی از چگونه آن را همه آغاز شد. این تئوری است که اولین مورد عفونت محل از طریق خفاش گوشت فروخته شده توسط ووهان بازار بود که مصرف تصادفی خریدار. اما یک بررسی توسط Fox News که دسترسی طبقه بندی شده چینی اسناد و مدارک نشان داد که مرطوب بازار در ووهان هرگز خفاش ها به فروش می رسد.

مقامات اطلاعاتی ایالات متحده بر این باورند که ویروس فرار از WIV که مطالعات عفونت در خفاش ها. “این است که درک اولیه انتقال این ویروس در خفاش به انسان… بیمار صفر بوده است و یک کارآموز بود که به طور تصادفی آلوده در حالی که کار در بحث ووهان آزمایشگاه قبل از گسترش آن در میان عموم ووهان جمعیت” با توجه به بیان.

(Image: Screenshot / YouTube)

بیمار صفر بوده است و یک کارآموز بود که به طور تصادفی آلوده در حالی که کار در بحث ووهان آزمایشگاه. (تصویر: Screenshot / YouTube)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها خواسته چین آمده پاک در مورد منشاء coronavirus. نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون اعلام کرده است قصد دارد به فشار برای تحقیق و تفحص در سازمان بهداشت جهانی (WHO) در مجمع ممکن است. اما با توجه به سازمان های طرفدار چین تعصب در ماده یک نتیجه مثبت به نظر می رسد بعید است. در همین حال چین با رد این ایده از coronavirus نشات گرفته از آزمایشگاه و همواره حاضر امکان هرگونه رسیدگی به این موضوع است.

پتر Chumakov ارشد پژوهشگر در Engelhardt, موسسه زیست شناسی مولکولی در مسکو معتقد است که ووهان آزمایشگاه شده است به طور فعال در حال توسعه چندین گونه از coronavirus برای بیش از یک دهه است. دانشمندان در آزمایشگاه بنا به گزارش برخی از “مطلقا چیز دیوانه” از جمله اصلاح ژنوم به این ویروس قادر به آلوده کردن انسان است.

بازگشت در سال 2018 ایالات متحده با مقامات سفارت در چین مطرح شده برخی از نگرانی در مورد آنچه که آنها بر این باور بودند ناکافی ایمنی روش های اجرا شده در ووهان آزمایشگاه. سفارت گزارش با اشاره به این که محل بود جدی کمبود تکنسین های آموزش دیده قادر به حرفه ای عامل بالا مهار labs. مقامات هشدار داده است که سارس-مانند همه گیر می تواند باعث شود با توجه به چنین شرایط درهم و برهم.

هشدار بیمه خدمات درمانی

در ضمن انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) صادر کرده است یک هشدار, هشدار, که شده است وجود دارد یک افزایش در تعداد کودکان مراجعه کننده به درمانگاه به علت سندرم التهابی که ممکن است مربوط به کوروناویروس. هشدار فرستاده شد به بیمه خدمات درمانی پزشکان. پس جوانان اعتقاد بر این بود که حداقل آسیب دیده توسط ویروس, بیمه خدمات درمانی هشدار نگرانی در میان بسیاری از کارشناسان است.

(Image: Screenshot / YouTube)

در انگلستان شده است وجود دارد سنبله عظیم در تعدادی از کودکان مراجعه کننده به درمانگاه به علت سندرم التهابی که ممکن است مربوط به کوروناویروس. (تصویر: Screenshot / YouTube)

با توجه به سازمان کودکان دیده می شود با چنین سندرم نشان دادن نشانه هایی از قلب, التهاب, درد معده و دستگاه گوارش مسائل. همراه با COVID-19 هر دو کاوازاکی بیماری و سندرم شوک سمی نیز در حال حاضر با چنین علائم. با این حال آزمایش برخی از آسیب کودکان و نوجوانان نشان داد که آنها نه آلوده شده است با CCP coronavirus.

این است perplexed کارشناسان که معتقدند که این بیماری می تواند باعث شود دیگر پاتوژن. حتی اگر اطفال خواسته اند برای اطلاعات بیشتر به بیمه خدمات درمانی است و سکوت. پزشکان خواسته شده است برای مراجعه کودکان با چنین علائم بلافاصله. انگلستان قصد دارد به سهولت مستند محدودیت به زودی و مدارس در حال انتظار برای بازگشایی در ماه ژوئن.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

بلومبرگ اخراج خبرنگار برای نوشتن چینی در برابر فساد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو