UFC 251: عثمان, Volkanovski یان ترک مبارزه جزیره با کمربند

ابوظبی, امارات متحده عربی (AP) — Kamaru عثمان حفظ خود, سبک وزن, عنوان, با, تان, پیروزی بر کوتاه-اطلاع چلنجر Jo

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

ابوظبی, امارات متحده عربی (AP) — Kamaru عثمان حفظ خود, سبک وزن, عنوان, با, تان, پیروزی بر کوتاه-اطلاع چلنجر Jorge Masvidal در UFC 251 روز یکشنبه.

الکساندر Volkanovski حفظ خود عنوان ورزشکار پروزن با باریک تصمیم گیری تقسیم بیش از حداکثر هالووی و پتر یان برنده خالی UFC خروس وزن قهرمانی با یک پنجم-توقف دور پیروزی خوزه آلدو در جزیره یاس امارات متحده عربی مقصد توریستی تبدیل به یک حباب امن توسط UFC در طول coronavius بیماری همه گیر.

سابق strawweight قهرمان رز Namajunas avenged از دست دادن او به Jéssica آندراده با یک تقسیم-تصمیم گیری پیروزی در مسابقه برگشت در UFC به اصطلاح "مبارزه با جزیره است." مخلوط هنرهای رزمی ارتقاء میزبان چهار را نشان می دهد در این ماه در میدان جنگ بیشتر انتظار می رود در ماه های آینده در آن پناهگاه از coronavirus.

عثمان (17-1) خود را به دست آورده 16th مستقیم MMA پیروزی و دفاع از کمربند خود برای دومین بار با, مغزی, ویژگی های عملکرد در برابر 35 ساله Masvidal (35-14) که gallantly پذیرفته شده خود را برای اولین بار UFC عنوان شات در شش روز اطلاع هنگامی که گیلبرت سوختگی آزمایش مثبت برای coronavirus.

"(Masvidal) بزرگترین ، baddest شخص در خارج وجود دارد در حال حاضر" عثمان گفت. "من تا به حال به تغییر چرخ دنده ها و آماده سازی برای او در شش روز اطلاع. من می دانم که بسیاری ساخته شده بود از او گرفتن مبارزه در اطلاع کوتاه اما همه این بچه ها در حال آماده سازی برای یک مرد که من در بالای کوه. من تا به حال به یک روان شیفت. من تا به حال یک بازی کاملا متفاوت برنامه است."

Masvidal مشتاق بود به صورت یک حذفی و سابق حیاط خلوت خروس جنگی بیرون آمد نوسانی در یک بازی هیجان انگیز در دور اول. اما در حالی که Masvidal را باد پژمرده عثمان خونسردی در زمان شارژ با کشتی takedowns stomps پا و عاقلانه حملات مخلوط با برتر مطبوع.

دو قضات به ثمر رساند آن 50-45 برای عثمان و یک سوم آن را به حال 49-46.

برخی از طرفداران ممکن هو عثمان استراتژی, اما وجود دارد هیچ طرفداران داخل موقت آرنا. UFC 251 آغاز شد و قبل از طلوع آفتاب صبح روز یکشنبه در ابوظبی برای دیدار با زمان خواسته های سودآور North American pay-per-view مخاطبان و خورشید گل رز به عنوان کارت پیشرفت.

Volkanovski (22-1) خود را به دست آورده 19th متوالی MMA پیروزی از سال 2013 توسط یک تیغ نازک حاشیه برد 48-47 در دو تا از سه کارت که پای او را لگد و takedowns به دست آورده و تصمیم بر هالووی کلی قابل توجه بازی است.

"این یک مبارزه دشوار," Volkanovski گفت. "او ایستاده بود وجود دارد و واقعا یک گام به عقب. من نمی توانستم با استفاده از ضربات آنجا که من دوست داشتم. من می دانستم که من تا به حال برنده است که آخرین دور. آن را دشوار است. او یک پرنیان. ما هر دو سخت کارگران اما من این کار انجام می شود."

استرالیا قهرمان برنده کمربند خود را در ماه دسامبر گذشته با یک نوازنده ویژگی های عملکرد در برابر هالووی (21-6) که حاکم بود در بالای این بخش برای سه سال گذشته.

در مسابقه برگشت هالووی نشان داد سطح دیگری از خود را فوق العاده قابل توجه مهارت در حالی که هوا ده ها تن بیشتر پا لگد از Volkanovski که تکیه زیادی روی که اعتصاب را به نفع خود تقلا برای اولین بار. هالووی تا حد زیادی کنترل شده دو دور اول اما Volkanovski افزایش خروجی خود را شروع و در دور سوم و اضافه شدن چند takedowns برای تقویت خود در مورد قضات است.

سه عنوان کمربند بر روی خط در همان کارت فقط برای ششمین بار در تاریخ UFC و یان (15-1) ادعا کرد برای اولین بار یک persevering برای ضرب و شتم از آلدو (28-7) سابق قهرمان ورزشکار پروزن سرنگون توسط Conor McGregor در سال 2015.

یان اب و هوای الهام شروع شده توسط آلدو و در نهایت تاسیس تسلط خود را برتر قابل توجه است. پس از یان ضرب و شتم خونین آلدو به turtled موقعیت بر روی بوم در پنجمین دور, داور لئون رابرتز اجازه مبارزه به ادامه هشدار دهنده مقدار زمان قبل از توقف آن با 1:36 سمت چپ.

"من انتظار می رود آن را به یک مبارزه سخت," یان گفت: از طریق یک مترجم. "بود که طرح ما به او خسته اوایل و پس از آن در دور سوم شروع حمله است."

آلدو دهکدهای از دست داد سه دعوا مستقیم و شش نفر از آخرین نه اما او مشکلاتی را برای یان اوایل تا جوان روسی در زمان بیش از.

Namajunas (9-4) در بازگشت از 14 ماه استراحت پس از آندراده (20-8) ادعا کرد که او عنوان با ناراحتی پیروزی تعجب آور قهرمان با یک بدن اسلم پس از Namajunas تحت سلطه اوایل مبارزه است.

Namajunas هرگز اجازه یک فرصت برای آندراده را به پایان برساند او در مسابقه برگشت در این بازی دو دور اول با او نرم و صاف قابل توجه و حرکت سیال. آندراده بسیج در سوم و شدت آسیب دیده Namajunas' بینی و چشم چپ اما Namajunas برنده 29-28 در دو قضات تغ.

"من فقط در حق دولت از ذهن" Namajunas گفت. "این همه چیز است. در اوایل در مبارزه با من بسیار خوب بود. پس از آن من فکر می کنم او ضربه ناامیدی را فشار دهید و شروع به واقعا تخلیه. او گرفتار من چند بار اما من فقط می ماند قوی است."

اگر بینی او بهبود می یابد تا به سرعت Namajunas می تواند به عنوان بعدی در ژانگ Weili که در زمان کمربند از آندراده در اواخر سال گذشته.

برزیلی او آماندا Ribas لگد کردن pay-per-view کارت با یک دور اول armbar ارسال پیروزی بیش از پیج VanZant. Ribas (10-1) بهبود 4-0 در UFC با swift برچیدن محبوب VanZant (8-5) که UFC قرارداد است تا پس از چهار ضرر و زیان در شش دوره.

Jiri Procházka پیچیده غیر PPV undercard های دیدنی و حذفی سابق سنگین وزن نور عنوان مدعی Volkan Oezdemir در افتتاحیه دقیقه از دور دوم.

Procházka (27-3-1) یک چک کهنه که مبارزه کرده است که عمدتا در ژاپن برای پنج سال گذشته بود و او چشمگیر در کرات UFC اولین. Procházka کاهش خود را دست گیر کردن چانه اش و با قاطعیت جرأت Oezdemir به آمار او در دور اول و او به پایان رسید مبارزه با یک ضربه سر توسط یک پانچ که ارائه خود را در سوئیس حریف ناخودآگاه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن