آزادی بدن استقلال و انسانی چالش محاکمات: جان Stossel

مرگ و میر ناشی از COVID-19 حذف شده اما ما احتمالا نمی تواند از سرگیری زندگی عادی تا زمانی که کسی به توسعه یک و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 خرداد 1399

مرگ و میر ناشی از COVID-19 حذف شده اما ما احتمالا نمی تواند از سرگیری زندگی عادی تا زمانی که کسی به توسعه یک واکسن. کارشناسان می گویند آن را حداقل 12 تا 18 ماه.

چرا تا زمانی ؟

چون به مطمئن شوید که واکسن آثار محققان باید جذب تعداد زیادی از داوطلبان و صبر برای آنها را به مریض.

اولین آنها تزریق داوطلبان. نیمی دریافت تست واکسن; نیمی دریافت دارونما. سپس افراد مورد آزمایش رزومه خود را به زندگی عادی و محققان سازمان دیده بان به ببینید که چه کسی بیمار می شود.

که برای پژوهش به کار وجود دارد باید به اندازه کافی از coronavirus در اطراف به اندازه کافی برای داوطلبان برای دریافت coronavirus.

اما در حال حاضر COVID-19 مورد در حال کاهش است. محققان نگرانی که وجود دارد نمی تواند به اندازه کافی افراد بیمار را برای آزمایش آن ،

خوشبختانه, یک راه وجود دارد برای تست سرعت اگر تنظیم کننده آن را اجازه می دهد. آن را به نام یک انسان چالش در دادگاه.

"'چالش بدان معنی است که شما عمدا در معرض نفر به کروناویروس... 'چالش' آنها را با ویروس" توضیح می دهد که کارسون Poltorack.

Poltorack عضو یک روز زودتر از گروه عمدتا جوان سالم افرادی که داوطلب با آلوده coronavirus. تا کنون 24,000 نفر از 100 کشور داوطلب شده اند. آنها در حال حاضر به خطر زندگی خود را اگر آن را به معنی جهان دریافت واکسن دیر.

"آن چیزی که حق می گوید:" Poltorack.

این ایده از یک چالش آزمایشی جدید است. از جمله آزمایشات مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن درمان برای مالاریا حصبه تشييع و وبا. اما وجود دارد برای درمان آن بیماری است. تا کنون ما هیچ درمان قابل اعتماد برای COVID-19.

"مردم خود را سنی می میرند از COVID" من می گویند به Poltorack.

"کاملا." او پاسخ می دهد. "من 23. خطر کسی از 18 تا 30 حدود 3 10,000 همان اگر شما بودند برای اهدای کلیه."

Poltorack داوطلب پس از خواندن یک مقاله که در آن bioethicist نیر ایال استدلال کرد که چالش محاکمه خواهد توسعه یک واکسن هر چه زودتر و بدون اضافه خطر است.

"ما با قرار دادن مردم از طریق خطرات در آزمایش های بالینی در همه زمان ها می گوید:" ایال.

افراد جوان بیشتر احتمال دارد به خطر است. برخی از داوطلب برای مبارزه با جنگ. مبارزه با این بیماری همه گیر می گویند یک روز زودتر داوطلبان مانند آن است.

یک ضبط یک ویدیو که در آن او می گوید که "شاید مهم ترین چیزی که من همیشه انجام خواهد داد."

اما برخی از پزشکان می گویند که نباید انجام می شود.

"ما نیاز به صبر" می گوید: دکتر Jennifer Miller, اخلاق استاد در دانشکده پزشکی ییل.

او می گوید: یک چالش دادگاه ممکن است صرفه جویی در وقت. "شما باید به منظور توسعه چالش ویروس فشار... تست آن در حیوانات... شکل صحیح دوز. است که می تواند 6 تا 18 ماه است."

شاید. Virologist استنلی Plotkin توسعه از واکسن سرخجه می گوید آن را می تواند فقط دو ماه.

من استدلال می کنند که در طول زمان باید مهم نیست. "اگر افراد می خواهند برای آزمایش باید آن را نمی شود انتخاب خود را?" من از میلر. "چرا نمی داوطلب می گویند" من یک فرد بالغ. من است, بدن من به تصمیم!?'"

"ما باید اخلاقی محدودیتی برای آنچه که شما می توانید خود را با آزادی های" پاسخ میلر. "ما دستور است که شما به پوشیدن کلاه ایمنی هنگام دوچرخه سواری در برخی از کشورها. به ما می گویند شما را مجبور به پوشیدن کمربند ایمنی برای حفاظت از شما... من مطمئن هستم که این خطرات اضافه شده به شرکت کنندگان قابل توجیه است."

"این تصمیمی است که هر فرد به اطلاع داوطلب می تواند برای خود می گوید:" Poltorack عاقلانه.

من به وضوح به توافق برسند. از من خواسته Poltorack "یک ماه تفاوت در توسعه یک واکسن می تواند در صرفه جویی یک هزار نفر زندگی می کند؟"

"وجود ندارد و احتمالا به مراتب بیشتر از آن است که" او پاسخ. "احتمالا در محدوده ده ها تا صدها هزار نفر."

برخی از بوروکراسی آمده اند در اطراف برای این ایده. به تازگی سازمان بهداشت جهانی منتشر شد یک مقاله در چالش محاکمه. سی و پنج عضو کنگره نوشت: FDA درخواست آن را به در نظر گرفتن یک چالش در دادگاه.

ما بزرگسالان باید اجازه داده شود به ما در تصمیم گیری های خود در مورد آنچه ما با خود ما بدن.

اگر برخی از مردم می خواهید برای دریافت آلوده اجازه دهید آنها را!

جان Stossel نویسنده "من استراحت بدهد: چگونه من در معرض Hucksters, بازی و کلاهبرداری از هنرمندان و شد بلای لیبرال رسانه ها."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن