UCLA توسعه 3D-printed تست سواب به آدرس کمبود

LOS ANGELES — 3D-چاپ COVID-19 تست سواب طراحی و توسعه توسط UCLA بهداشت برای کمک به حل کمبود عرضه شد و تایید شده

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 خرداد 1399

LOS ANGELES — 3D-چاپ COVID-19 تست سواب طراحی و توسعه توسط UCLA بهداشت برای کمک به حل کمبود عرضه شد و تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا آن امروز اعلام شد.

"ما در حال حاضر یک منبع مطمئن برای تامین تمام UCLA بهداشت سواب را به عنوان نیاز COVID-19 تست به رشد خود ادامه گفت:" دکتر گابریل Oland یک رزیدنت جراحی عمومی و UCLA Biodesign همکار که رهبری تلاش کنند.

مقادیر زیادی از جدید سواب را می توان به سرعت در حال تولید. آنها ساخته شده است به طور کامل از پلاستیک از نوک به نوک با یک شبکه طراحی برای جمع آوری یک نمونه در یک پایان.

"قبل از همه گیر ما با استفاده از حدود 200 نازوفارنکس سواب یک روز اما در حال حاضر ما نیاز به 500-600 برای COVID-19 تست به تنهایی و پیش بینی ما نیاز به بیش از 1 ، 000 هر روز در ماه های آینده گفت:" Omai جلب مدیر بالینی میکروب شناسی تست برای UCLA سلامت.

چندین 3D-چاپ سواب نمونه های اولیه قرار گرفتند و دقیق تست بالینی در بیماران مبتلا به COVID-19 با توجه به دانشگاه. زمان برای توسعه و تصویب امیدوار کننده ترین طراحی از قطعنامه پزشکی LLC — در زمان بیش از یک ماه است.

"ما در حال حاضر یک منبع مطمئن برای تامین تمام UCLA بهداشت سواب را به عنوان نیاز COVID-19 تست به رشد خود ادامه گفت:" دکتر گابریل Oland یک رزیدنت جراحی عمومی و UCLA Biodesign همکار که رهبری تلاش کنند. (حسن نیت ارائه میدهد)

گارنر و Oland انجام مطالعه با محقق اصلی دکتر آنابل ده سنت موریس استادیار اطفال و co-رئیس پیشگیری از عفونت افسر در UCLA سلامت.

"اگر چه ما امیدوار منطقه لس آنجلس خواهد بود امان فشار از COVID-19 گیر ما تا به حال به حرکت با فوریت به آدرس تست سواب کمبود" ده سنت موریس گفت. "نتایج ما همکاری این معنی است که UCLA سلامت است و در حال حاضر نیز قرار است برای دیدار با نیازهای جامعه ما به عنوان تست می شود به طور فزاینده مهم است."

Oland به پزشکی و جراحی تجربه — از جمله درمان COVID-19-مثبت بیماران — و همچنین در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی پزشکی و آشنایی با روش های تولید مانند چاپ 3D. او مشغول به کار بود به منظور توسعه یک غیر تهاجمی فشار داخل جمجمه دستگاه نظارت قبل از pivoting به سواب نیروی کار.

هر چند FDA به طور معمول نیاز به طولانی و کامل تست و اعتبار سنجی جدید محصولات پزشکی سواب سقوط به یک دسته بندی که در آن مسئولیت برای اعتبار سنجی نهفته است با بیمارستان ها و آزمایشگاه بالینی.

"این کار آسانی نیست اما ضروری است که ما اعدام مطالعه راست به طوری که ما می تواند ارائه بهترین نتیجه برای ما بیماران" Oland گفت:, و اضافه کرد که او را تحت تاثیر قرار شده است با راه صنعت سیستم بهداشت و درمان و سازمان های نظارتی اقتباس کرده اند و مشغول به کار با هم برای حل این مشکل غیر منتظره ای تحت محدودیت های زمانی تنگ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب