UC رجنت تعلیق استفاده از شنبه, عمل نمرات آزمون برای پذیرش

دانشگاه کالیفرنیا Board of Regents رای دادند و امروز به حالت تعلیق در استفاده از SAT و ACT نمرات برای دانشجویا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 خرداد 1399

دانشگاه کالیفرنیا Board of Regents رای دادند و امروز به حالت تعلیق در استفاده از SAT و ACT نمرات برای دانشجویان متقاضی پذیرش به دانشجویان سال اول به آن نه دانشگاه که شامل UCLA و UC Irvine تا سقوط 2024.

این طرح برای ایجاد یک آزمون جدید است که بهتر است نشان دهنده آمادگی و عادلانه برای همه متقاضیان. اگر یک آزمون جدید را برآورده نمی کند معیارهای مشخص شده در زمان سقوط 2025 پذیرش UC خواهد انجام دور با تست های استاندارد مورد نیاز برای کالیفرنیا دانش آموزان است. جزئیات نشده است کار می کرد برای خارج از کشور و بین المللی دانش آموزان در آغاز سال 2025 است.

رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو گفت: این تغییر در سیاست.

"امروز تصمیم توسط هیئت مدیره نشانه یک تغییر قابل توجهی برای دانشگاه پذیرش در مقطع کارشناسی" ناپولیتانو گفت: در بیانیه صادر شده توسط هیئت مدیره. "ما در حال از بین بردن ACT/SAT مورد نیاز برای کالیفرنیا دانش آموزان و توسعه یک تست جدید که بیشتر از نزدیک راستا با آنچه که ما انتظار می رود دانشجویان ورودی بدانید که برای نشان دادن آمادگی خود را برای UC."

هیئت مدیره رای داده بودند در ماه آوریل به تعلیق با استفاده از شنبه نمرات و نمره مورد نیاز برای A-G دوره های تکمیل شده در سال 2020 سال تحصیلی برای تمام دانش آموزان است. امید به سهولت در حال حاضر اضطراب در میان متقاضیان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هیئت مدیره نیز زودتر به حالت تعلیق در آزمون استاندارد الزامات مورد نیاز برای دانش آموزان با استفاده از سقوط 2021 دانشجوی سال اول ورود.

"من فکر می کنم این باور نکردنی است گام در مسیر درست به سمت هماهنگی با ما پذیرش با سیاست های گسترده مبتنی بر ارزش از دانشگاه" UC Board of Regents صندلی John A. پرز گفت: قبل از شنبه را رای. "من نقش ما به عنوان fiduciaries و جانشین و این پیشنهاد قبل از اینکه ما باور نکردنی گام در مسیر درست است."

برای سقوط 2021 و 2022, دانشگاه ها باید این گزینه برای در نظر گرفتن نمرات آزمون اگر متقاضیان تصمیم به ارسال آنها, اما همه دانشگاه ها خواهد بود "تست کور" و نه در نظر گرفتن نمرات کالیفرنیا دانشجویان برای پذیرش در پاییز سال 2023 و 2024. نمرات را می توان مورد استفاده برای تصمیم گیری البته قرار دادن بورسیه و واجد شرایط برای سطح ایالت پذیرش تضمین کند.

این دانشگاه از بین بردن نشسته مقاله و عمل نوشتن آزمون برای پذیرش در مقطع کارشناسی موثر برای سقوط 2021 پذیرش.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا نیز به حالت تعلیق مورد نیاز برای تست استاندارد در این سال به دلایل مربوط به COVID-19 اضطراری است.tinyurlu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب