Shohei Ohtani رزین فرشتگان " intrasquad بازی به نظر می رسد زنگ زده

آناهایم – نرمال قدیمی بود و طبیعی جدید در فرشته ورزشگاه بعد از ظهر. Shohei Ohtani انداخت سه نوبت در فرشتگان "

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

آناهایم – نرمال قدیمی بود و طبیعی جدید در فرشته ورزشگاه بعد از ظهر.

Shohei Ohtani انداخت سه نوبت در فرشتگان " اولین intrasquad بازی تابستان اردوگاه. غرفه خالی بودند نجات بخش در سمت چپ میدان پر از چاپ کردن فن headshots. عمومی-آدرس سیستم بازی موسیقی در یک حلقه پیوسته. صفحه اصلی صفحه داوری شد تیم باس, the Angels' تضمین کیفیت مربی.

تنها بازیکنان و لباس نگاه به عنوان آنها به طور معمول انجام دهید اما چنین بیس بال در حال حاضر. برای فرشتگان دیدن Ohtani زمین را به اندازه کافی.

پرتاب منحصرا از کشش Ohtani قابل پیش بینی بود زنگ زده. او در مواجهه 10 batters و رفت هفت نفر از آنها را. Ohtani توافق فرمان او خاموش بود اما آن را سخت برای اندازه گیری چه مقدار از برخی از قوانین طبیعی نیست اجرا گذاشته است.

برای مثال Ohtani اجازه داده شد برای ادامه تبادل به آنتونی رندن پس از هدف قرار دادن او را در پشت با یک زمین در یک سوم زمین باز یافته. قابل حمل صفحه نمایش پشت گیر Jason Castro مانع دونده از پیشرفت در آنچه که ممکن است به طور معمول وحشی رزین. زمانی که Ohtani خود رسیده زمین محدود برای اولین ورود در وسط یک Albert Pujols صفحه ظاهر زمین باز یافته به سادگی به پایان رسید.

"من خوشحالم که برای دریافت از طریق زمین که من قرار بود به زمین و بدون هر گونه مشکلات جسمی او گفت:" از طریق یک مترجم. "من بسیار راضی هستم."

Ohtani گفت: او انداخت تمام زمین در میان حدود 50 در همه. در حال حاضر او شما را "سه یا چهار روز بیشتر برای بازیابی" قبل از گرفتن روی یک تپه.

Ohtani محدود بود به hitter وظیفه تعیین شده وظایف در سال 2019 پس از بازگشت او از تامی جان عمل جراحی مه. برای Ohtani پارچ سه شنبه جو بود ترین بازی مانند پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 2018 شروع قرار داده است که نیمی از خود بی نظیر دو راه حرفه ای در خود نگه دارد.

Ohtani شروع رو زنده hitters در ماه مه. فرشتگان مدیر جو Maddon هشدار داد در برابر انتظار هر پارچ به تکرار خود معمولی اواسط فصل فرم در یک عمل محیط زیست است.

"وجود دارد هیچ نگران و یا احساس خطر" با Ohtani, Maddon گفت. "او نمی باید ریتم خوب خود را با تحویل."

برای ثبت نام در چمن خانه و منحصر به فرد داستان هر شیراز طرفدار ورزش باید به عنوان خوانده شده ارسال روزانه. مشترک شدن در اینجا.

تست نگرانی

دوشنبه شرکت قرارداد به لیگ اصلی بیس بال برای coronavirus تست نمی رسند به لازم جمع آوری نمونه از فرشتگان کارکنان و یک تیم گسترده ای صبح تمرین شد اختیاری بعد از ظهر تمرین.

تست گرفتن نیست به یک موضوع برای فرشتگان در روز سه شنبه. برای حداقل یک بازیکن با این حال روز دوشنبه no-show مطرح نگرانی های عمده.

"کسی کاهش یافته است توپ جایی در لیگ اصلی بیس بال است و آن قرار دادن ما بهترین بازیکنان را در معرض خطر" پارچ Ryan Buchter گفت: MLB Network رادیو SiriusXM. "در آن قرار دادن همه ما در خطر است."

فرشتگان نیست به تنهایی در دست و پنجه نرم کردن با مسائل مربوط به تست. پنج شنبه, غول سان فرانسیسکو اعلام کردند که لغو تمرینات خود را از آنجا که آنها تا به حال موفق به دریافت نتیجه آزمون اداره روز شنبه. اتباع خود را لغو تمرین دوشنبه زیرا آنها هنوز دریافت نکرده نتایج از روز جمعه انجام شد.

"کارکنان ما در اینجا با آناهایم در حال انجام یک کار فوق العاده ای," Buchter گفت. "مربیان ما هستند و من مطمئن هستم overworked و فقط گرفتن ضرب و شتم تلخه از آنها. ما مقابل دفتر قرار دادن یک پیام خوب و آنها در حال تلاش برای نگه داشتن همه خوش بین است. مربیان در حال مصرف هر اندازه ممکن است, شما می دانید, راه رفتن در اطراف با ثابت در ماسک. واقعا پوشش خود حمل ضد عفونی کننده. همه به نظر می رسد به انجام بخشی خود را. و سپس ما را به جایی که MLB واقعا کاهش یافته است توپ در تست."

وجود ندارد و فرشتگان

اضافه کردن کوزه خوزه سوارز و پاتریک Sandoval و دو طرفه بازیکن Jared والش به لیست فرشتگان که شرکت در فعالیت های اردوگاه تابستان. Maddon نمی تواند می گویند که چرا آنها وجود ندارد.

تیم ممنوع است از دادن اطلاعات در مورد کوروناویروس مربوط به غیبت بدون بازیکن رضایت. بازیکنان همچنین می تواند از دست رفته به سادگی از آنجا که آنها هنوز رتبهدهی نشده است دریافت نتایج.

Maddon نمی ارائه به روز رسانی در مورد پارچ خولیو تهران که شده است وجود ندارد و از ابتدا از اردوگاه. او قرار داده شده بود در 10 روز مجروح لیست پنج شنبه همراه با کوزه خوزه سوارز و دیلون پیترز و دوم baseman لوئیس Rengifo. هیچ یک از آنها آسیب فاش شد. همان درست است از مت Thaiss که نبود در این زمینه دوباره سهشنبه اما قرار داده نشده است در مجروح لیست.

"من شنیده ام نیست هر چیزی" Maddon گفت: از تهران بود که انتظار می رود برای شروع فصل در فرشتگان " چرخش است. "من شنیده ام و نه از او به طور خاص و من شنیده ام و نه از گروه پزشکی است یا نه. برای من شده است وجود دارد هیچ تماس بگیرید."

همچنین

Left-hander اندرو هینی که برنامه ریزی شده است برای شروع روز افتتاحیه در اوکلند در جولای 24, تن به تن, چهار intrasquad نوبت. برایان گودوین ضربه توپ بیش زرد مناسب زمینه خط خطی برای دو اجرا اجرای خانه تنها قابل اجرا بر روی هینی را لجر. ... جو Adell اجماع بالا چشم انداز در فرشتگان " سازمان دیدم زمان در مرکز میدان و ای چه بوده است زمین زیر کشت تنها در اول صفحه ظاهر. ... دیلن باندی و گریفین کنسرو خواهد بود که در مخالفت با کوزه در شش زمین باز یافته intrasquad بازی شنبه. ... هر بازیکن در حال حاضر برای فرشتگان' رزرو اردوگاه در ساحل, دولت بلر زمینه دعوت شده بود به intrasquad بازی. ... فرشتگان امضا ورنر Blakely خود دور چهارم انتخاب در ژوئن تازه کار, پیش نویس است. دبیرستان shortstop از میشیگان دریافت $900,000 امضای جایزه با توجه به MLB.com's جیم Callis. هر چهار نفر از آنها پیش نویس میدارد در حال حاضر تحت قرارداد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب