UC برکلی سه کودک شاهین نیاز به نام. می تواند به شما کمک کند ؟

گرینل یا, در این عکس آقا گرینل پدر شاهین در پردیس در حال آماده سازی برای دوبله سه جوجه جدید شاید به عنوان شوال

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 اردیبهشت 1399
A photo-edited image shows father falcon Grinnell getting ready to dub his chicks with their new names, which will be decided in a contest that starts May 12.

گرینل یا, در این عکس آقا گرینل پدر شاهین در پردیس در حال آماده سازی برای دوبله سه جوجه جدید شاید به عنوان شوالیه با نام جدید. آنها انتخاب خواهد شد در یک مسابقه شروع می شود که ممکن است 12 و به عموم مردم باز است, از جمله کودکان است. (عکس-تصویر ویرایش شده توسط کال شاهین/Sean پترسون)

بهار سالانه مراسم در دانشگاه برکلی است: نامگذاری peregrine falcon جوجه های متولد شده در برج کلیسا. شروع فردا (سهشنبه, مارس 12), اعضای عمومی می تواند پیشنهاد نام برای نوزادان از تخم در ماه گذشته — دو مرد و یک زن — از طریق کال شاهین Instagram, Facebook و توییتر حساب. نام می توانند از طریق چهار شنبه, آوریل 15.

چهار پیشنهادات — یکی از هر یک از سه حساب های رسانه های اجتماعی و یکی از کودکان — اعلام خواهد شد در روز شنبه, مه 16 با رای فینالیست مجاز از طریق پنج شنبه, مارس 18. برنده نام آشکار خواهد شد در روز شنبه, مارس 19. (دیدن کامل مسابقه جزئیات بیشتر اینجا).

چهار بار شاهین پدر و مادر آنی و گرینل تخم فیات و لوکس در سال 2017; Berkelium, Californium و Lawrencium "لری" در سال 2018 و کارسون و حیوان دست اموز در سال 2019.

امروز صبح جوجه ها متحد بودند. آلومینیوم دولت صادر ID گروه چاپ با هر پرنده معادل آمریکا شماره امنیت اجتماعی قرار داده شد روی یک پا و یک باند پلاستیکی با یک کد منحصر به فرد — یک حرف و دو عدد در فونت بزرگتر — قرار داده شد دیگر برای شناسایی آسان تر از یک فاصله.

این بعد از ظهر در ساعت 2 بعد از ظهر شان پترسون و لین Schofield زن و شوهر اجرا می شود که کال شاهین رسانه های اجتماعی, پروژه برگزار خواهد شد livestreamed پرسش و پاسخ به عنوان بینندگان نگاه کردن فیلم از باندهای که گرفته شده بود در اوایل امروز.

The falcon chicks wear their identification bands put on their legs on May 11.

جوجه ها پس از آنکه متحد در مارس 11, هر, ورزش, یک, آلومینیوم, دولت صادر ID band — با پرنده معادل آمریکا شماره امنیت اجتماعی بر آن — روی یک پا و یک باند پلاستیکی — چاپ با یک کد منحصر به فرد از یک حرف و دو عدد در فونت بزرگتر — از سوی دیگر برای شناسایی آسان تر از یک فاصله. (عکس از مریم Malec)

این باندهای انجام شد توسط Zeka Glucs مدیر UC Santa Cruz پرنده درنده گروه پژوهشی و سر بلند مدت falcon نظارت پروژه در سراسر شمال کالیفرنیا. مریم Malec محلی داوطلب رپتور لانه مانیتور همراه خود را.

"باندهای یکی از بهترین ابزار علمی برای یادگیری در مورد پرندگان چگونه زنده ماندن در طبیعت و جایی که آنها حرکت می کند در سراسر کشور و قاره و چگونه آنها در حال انجام است" گفت: Schofield, یک زیست شناس. "با منطقه خلیج peregrine شاهین 19 درصد از زبان پرندگان به دوباره یافت. هر چند که برای تلفن های موبایل کم آن مقدار زیادی به نظر آماری تعیین کنید که چگونه بسیاری از آنها به احتمال زیاد جان سالم به در برد و باقی مانده در منطقه و کدام شاهین رفتن به تکثیر خود است."

زمان باندهای زمانی است که جوجه ها پا به طور کامل رشد کرده و آن را بخشی از بدن خود را به رشد به اندازه یک نگاه بی دست و پا — و قبل از تبدیل شدن آنها بسیار همراه است. Schofield گفت: پای خود را به رشد و بزرگ به سرعت به طوری که آنها می توانند از خود دفاع کنند توسط کوه در می رم تا پای خود و اشاره خود را در چنگال یک شکارچی که خود پدر و مادر وجود ندارد. هر جوجه جنسيت مشخص شد بر اساس عرض جوجه, پاهای, درست بالای, انگشتان پا. ترین زن رپتورز بزرگتر پا کمتر از مردان است.

در حال حاضر آنی و گرینل نیست به صرف زمان زیادی را در لانه به عنوان آنها قبلا.

Zeka Glucs, director of the UC Santa Cruz Predatory Bird Research Group, bands one of the falcon babies in the Campanile.

Zeka Glucs مدیر UC Santa Cruz پرنده درنده گروه پژوهشی و سر بلند مدت falcon نظارت پروژه در سراسر شمال کالیفرنیا باند یکی از سه شاهین جوجه های متولد شده در پردیس این بهار. او مصمم بر اساس عرض سه جوجه', پاهای, درست بالای, انگشتان پا, که وجود دارد یک زن و دو مرد ، زنان بزرگتر ، (عکس از مریم Malec)

"این تقریبا جوجه نشان می دهد در این برج گفت:" پترسون یک برکلی دکتری در گروه علوم محیط زیست, سیاست و مدیریت. "آنی و گرینل هر دو وجود دارد و نگه داشتن چشم خود را بر روی جوجه ها اما از آنجا که جوجه ها به شدت درخواست برای مواد غذایی, حتی اگر آنها را خورده ام, پدر و مادر گاهی اوقات پنهان کردن."

او گفت: گرینل در ادامه به انجام بسیاری از شکار و آنی که باقی می ماند نزدیک به جوجه و خوراک آنها را اگر چه گرینل دیده شد, تغذیه نوزادان چند روز پیش.

اخیر interloper — یک نوجوان زن شاهین که نشان داد تا در آشیانه در اوایل بهار یا به بازدید و یا سعی کنید و سرقت آنی و گرینل خاک است و نه بازگشت به کلیسا. اما مشکل دیگری وجود دارد: پترسون و Schofield گفت که هواپیماهای بدون سرنشین را به پرواز در نزدیکی لانه به تازگی و در حال یک مشکل جدی است که باید متوقف شود.

"از دو هفته گذشته ما تا به حال یک زن و شوهر از مردم پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی منار خوب است که برای شاهین" گفت: Peterson. "شاهین می تواند در حمله هواپیماهای بدون سرنشین و یا هواپیماهای بدون سرنشین می تواند صدمه دیده است falcons."

جوجه ها شروع خواهد شد fledging در حدود سه هفته است. در حال حاضر آنها در حال حرکت در اطراف ناشیانه اما آن را نمی خواهد طولانی قبل از آنها در حال قدم زدن در برج بالکن.

"یکی از جوجه ها در سمت چپ جعبه لانه در صبح روز یکشنبه برای اولین بار گفت:" پترسون "به طوری که آنها فقط شروع به کاوش در این منطقه است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن