از دست کار خود را در میان coronavirus خاموش کردن? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

توسط کریستوفر Rugaber و سارا Skidmore, فروش آسوشیتد پرسحدود 33.5 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست و کاربردی ب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 اردیبهشت 1399

توسط کریستوفر Rugaber و سارا Skidmore, فروش آسوشیتد پرس

حدود 33.5 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست و کاربردی برای مزایای بیکاری در 7 هفته گذشته یک رکورد خیره کننده که نشان دهنده نزدیک به تعطیلی کامل از اقتصاد ایالات متحده.

روز جمعه دولت گفت: نرخ بیکاری در ایالات متحده آمار 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین میزان از زمان رکود بزرگ. اخیرا در ماه فوریه نرخ بیکاری بود فقط 3.5% 50 سال کم است.

برای کسانی که مشاغل از دست رفته آن را ترسناک زمان. صورتحساب نیاز به پرداخت می شود. آیا آنها واجد شرایط برای مزایای بیکاری? با چه سرعتی می خواهد پول می رسد ؟

در اینجا برخی از پرسش و پاسخ:

چگونه می توانم دریافت مزایای بیکاری?

کارگران که شغل خود را از دست و یا درآمد از طریق هیچ گسل از خود را باید بلافاصله فایل ادعا می کنند برای کمک بیکاری از طریق خود دولت کار ادارات. به نفع برنامه است که توسط اداره سازمان های دولتی. اکثر کشورهای در حال تشویق مردم به درخواست مزایای آنلاین و یا در صورت لزوم از طریق تلفن.

من شنیده ام این سیستم ضعف های درخواست.

بله چند دولت وب سایت در ابتدا سقوط کرد و گوشی های تلفن خطوط این ماجرا بودند به عنوان سازمان در مواجه با موجی از متقاضیان جدید واجد شرایط بودن قوانین است.

همه چیز بهبود یافته و برخی از کشورهای در آورده است اضافی کارگران و گسترش ساعت به قبول تماس. فشار نیز کاسته بیشتر مردم راه خود را از طریق سیستم. اما هنوز هم ممکن است صبر کنید.

همان افرادی که مشاغل از دست رفته و یا درآمد که صدمه دیده است توسط coronavirus باید سعی در نگه داشتن. آن را هم به روند ادعا می کنند به طور بالقوه چند هفته اما پرداخت سود هستند و عطف به ماسبق: کارگران واجد شرایط دریافت مزایای از تاریخ آنها شغل خود را از دست بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها فایل.

چگونه می تواند من را از روند کار بیشتر هموار ؟

باید تمام اطلاعات خود را آماده است. این شامل اطلاعات تماس برای تمام کارفرمایان خود را از 18 ماه گذشته خود را شماره امنیت اجتماعی و مستندات از درآمد خود را مانند از فرم های مالیاتی یا پرداخت های اینترنتی.

چقدر بزرگ هستند بیکاری کمک چک?

آنها متفاوت است به شدت توسط دولت است. می سی سی پی را فراهم می کند که کمترین مقدار 235 دلار در هفته است. ماساچوست می پردازد $823 یک هفته بالاترین.

من شنیده ام دولت فدرال ارائه اضافی 600 $در هفته.

بله. پس از مشکلات با دولت سیستم های کامپیوتری تا به حال آهسته توزیع فدرال مزایای بسیاری گذاشته و کارگران در تمام 50 ایالت در حال حاضر پرداخت 600 دلار اضافی هفتگی بهره مند است که دولت فدرال گنجانده شده در بسته امداد تصویب در اواخر ماه مارس است.

من خود اشتغالی. آیا من واجد شرایط?

بله این یکی از تغییرات ایجاد شده توسط $2.2 تریلیون اقتصادی نجات بسته به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر شما خود اشتغالی یک پیمانکار یا یک گیگ کارگر شما در حال حاضر واجد شرایط برای ادعای مزایای بیکاری.

من گذاشته اما من کارفرما قطع من ساعت. آیا من واجد شرایط برای منافع ؟

بله شما باید اعمال می شود. دولت قوانین متفاوت است و این بستگی دارد که چگونه بزرگ درآمد خود را از دست دادن است. اما در برخی از ایالتها کارگران که ساعت شده اند به شدت کاهش ممکن است قادر به ادعا می کنند منافع را تشکیل می دهند که حداقل برخی از درآمد از دست رفته. به طور کلی اگر خود را از دست داد پرداخت بیش از آنچه شما را دریافت مزایای بیکاری شما ممکن است واجد شرایط برای کمک.

من مجبور به ترک کار به دلیل CORONAVIRUS اما نبود گذاشته است. آنچه در مورد من ؟

شما می توانید به طور بالقوه مزایای دریافت بیش از حد. ایالات متحده در گزارش وزارت کار متحده می تواند مزایای بیکاری در دسترس برای افرادی که قرنطینه که سمت چپ کار به دلیل خطر قرار گرفتن در معرض و یا برای مراقبت از یک عضو خانواده است.

که گفت: کسی که دریافت پرداخت مرخصی استعلاجی یا مرخصی خانواده است که اغلب هنوز هم از دریافت پرداخت کامل. بنابراین با توجه به وزارت کار آن است که "بیکار" و نه واجد شرایط برای مزایای بیکاری.

چه در مورد کسانی که $1,200 چک به دولت ارسال شده است ؟ هنگامی که دریافت می کنم من ؟

فدرال بسته نجات فراهم می کند یک بار پرداخت 1200 $برای همه آمریکایی ها درآمد کمتر از 75000 دلار در سال است. این پول کاملا جدا از مزایای بیکاری و بیکاری خواهد بود علاوه بر کمک بیکاری. آن را به احتمال زیاد خواهد بحرانی تاسیسات برای بسیاری از آمریکایی ها.

پرداخت شروع به فاز در بالا $75,000 برای افراد و $150,000 برای زوج تشکیل پرونده به طور مشترک و به صفر کاهش برای افراد بالاتر از $99,000 و زوج های کسب درآمد $198,000. برای سران خانواده با یک فرزند نفع شروع به کاهش در $112,500 و سقوط به صفر در $146,500. حتی کسانی که فقط دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی و یا دولتی دیگر برنامه های سود دریافت خواهید کرد می توانید بررسی کنید.

چه مدت طول خواهد مزایای بیکاری ؟

این مدت توسط دولت متفاوت است. اما فدرال بسته امداد می افزاید: 13 هفته از پوشش برای افرادی که خسته موجود خود مزایای بیکاری. تحت قوانین اضطراری افرادی که اگزوز هر دو به طور منظم و تمدید مزایای تبدیل خواهد شد واجد شرایط برای همه گیر کمک های بیکاری. مردم می توانند حداکثر 39 هفته از مزایای این سال از تمام منابع ترکیب شده است.

آنچه در مورد کمک دولت برای شرکت ؟ می تواند که به من کمک کند ؟

آن را ممکن است. کسب و کارهای کوچک هستند واجد شرایط برای وام است که بخشوده خواهد شد و اگر آنها را نگه دارید یا rehire مردم آنها را گذاشته است. حدود 535 میلیارد وام مصوب شده اند که از شنبه, با توجه به وزارت خزانه داری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن