UC برکلی شماره 1 آمریکا, 12th بهترین در سطح جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهان'

در علاوه بر این به رتبه 12 جهان و 10 در سراسر کشور UC برکلی در رتبه 9 برای کیفیت آموزش و پرورش و 8 با کیفیت از

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 خرداد 1399
Wheeler Hall lit up in blue and gold

در علاوه بر این به رتبه 12 جهان و 10 در سراسر کشور UC برکلی در رتبه 9 برای کیفیت آموزش و پرورش و 8 با کیفیت از ارومیه. (UC برکلی عکس کیگان Houser)

دانشگاه برکلی در رتبه اول میان آمریکا و دانشگاه های دولتی و 12th در جهان در میان هر دو دولتی و خصوصی و دانشگاه ها با توجه به آخرین مرکز رتبه بندی دانشگاه های جهان (CWUR).

برای آن 2020-2021 رتبه بندی CWUR ارزیابی 20,000 دانشگاه ها در سراسر جهان بر اساس تحقیقات عملکرد و کیفیت آموزش و کیفیت اعضای هیات علمی و فارغ التحصیلان اشتغال است.

دانشگاه هاروارد و MIT و دانشگاه استنفورد در زمان سه لکه پس از دانشگاه کمبریج و دانشگاه آکسفورد هر دو نهادهای عمومی در بریتانیا است.

به طور کلی دانشگاه های ایالات متحده تسلط بر CWUR رتبه بندی. گرد کردن صفحه 10 از نقاط در سراسر جهان در حال ایالات متحده موسسات خصوصی: دانشگاه کلمبیا, دانشگاه پرینستون, دانشگاه پنسیلوانیا دانشگاه شیکاگو و دانشگاه ییل.

همانطور که برای بالا 10 ایالات متحده دانشگاه UC برکلی است که به دنبال به ترتیب رتبه (با هر مدرسه رتبه بندی جهانی در پرانتز) توسط دانشگاه میشیگان (16th) UCLA (18th) دانشگاه ایلینوی (22nd) دانشگاه (23rd) دانشگاه ویسکانسین (26ام), دانشگاه تگزاس در آستین (33rd)UC سن دیگو (34هفتم)UCSF (37هفتم) و دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل (40th).

مرکز رتبه بندی دانشگاه های جهان توسط یک مشاور سازمان که مقر آن در امارات متحده عربی است که تجزیه و تحلیل عملکرد دانشگاه ها در سراسر جهان است. از سال 2012 را منتشر کرده است بزرگترین لیست تحصیلی رتبه بندی توزین یک مدرسه تحقیقات و آموزش محیط زیست به همان اندازه.

در علاوه بر این به رتبه 12th در سطح جهان و 10th , در سراسر کشور, دانشگاه برکلی در رتبه 9th برای کیفیت آموزش و پرورش 57هفتم برای فارغ التحصیلان, اشتغال, 8th کیفیت از دانشکده و 14th پژوهش عملکرد به دست آوردن نمره کلی 90.1 از 100 امتیاز.

لیست کامل از CWUR رتبه بندی


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب