آمریکا می افزاید: 4.8 میلیون شغل به عنوان آمار بیکاری 11.1%

توسط کریستوفر RUGABERواشنگتن — ایالات متحده کارفرمایان اضافه قابل توجهی 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن نرخ بیکاری

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 تیر 1399

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن — ایالات متحده کارفرمایان اضافه قابل توجهی 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11.1 درصد بازار کار بهبود یافته برای دومین ماه متوالی در عین حال هنوز هم باقی مانده است به مراتب کمتر از به دست آوردن عظیم ضرر و زیان آن رنج می برد این بهار.

ملت در حال حاضر بهبود تقریبا یک سوم از 22 میلیون شغل را از دست داد به همه گیر رکود است. و با تایید coronavirus موارد خونتان در سراسر کمربند خورشید متحده طیف وسیعی از شواهد نشان می دهد که بازار کار بهبود ممکن است به تاخیر انداختن. در این کشورها و جاهای دیگر برخی از رستوران ها و دیگر خرده فروشان که تا به حال دوباره باز بودن مجبور به دوباره.

دوباره بسته شدن در حال نگه داشتن اخراج بالا: تعدادی از آمریکایی ها که به دنبال مزایای بیکاری به سختی کاهش یافت و هفته گذشته 1.47 میلیون. هر چند که رقم در هفته کاهش یافته است به طور پیوسته از اوج در اواخر ماه مارس آن را هنوز هم بیش از دو برابر قبل از همه گیر اوج مجموعه در سال 1982. و تعداد افراد بیکاری دریافت کمک های باقی مانده در یک ملاحظه 19 میلیون.

کالیفرنیا دوباره بسته میله تئاتر و داخلی رستوران ناهار خوری در سراسر بسیاری از دولت است. فلوریدا نیز دوباره بسته میله ها و سواحل است. تگزاس وارونه شده است برخی از تلاش خود را برای بازگشایی آن اقتصاد است. نیویورک متوقف شد برنامه های خود را اجازه می دهد تا داخل سالن ناهار خوری.

اعتباری و دبیت کارت و داده های ردیابی توسط جی پی مورگان چیس نشان می دهد که مصرف کنندگان برای کاهش هزینه های خود را در هفته گذشته پس از افزایش آن به طور پیوسته در اواخر ماه آوریل و مه. واژگونی رخ داده است هر دو در ایالات متحده است که باید گزارش موج در COVID-19 و در کمتر تحت تاثیر متحده گفت: Jesse ادگورتون یک اقتصاددان در J. P. Morgan.

در سراسر کشور, هزینه کارت کاهش یافت و نزدیک به 13 درصد در هفته گذشته در مقایسه با یک سال پیش. که بدتر از هفته گذشته زمانی که در سال بیش از سال هزینه کارت افتاده بود فقط کمتر از 10%.

و کرونوس که به تولید نرم افزار مدیریت زمان پیدا کرده که در دو هفته گذشته رشد در تعداد شیفت کار کند شده است در جنوب شرقی است و در حال حاضر رو به افزایش در تنها نیمی از نرخ شرق.

"سرعت بازیابی شروع به آهسته گفت:" دیو Gilbertson های اجرایی در کرونوس. "ما در حال انتظار برای دیدن بیشتر از یک plateauing بیش از چند ماه آینده."

پنج شنبه شغل گزارش بر اساس داده های جمع آوری شده در هفته دوم ماه ژوئن که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا آمار و ارقام حاکی از بهبود روند. هفته گذشته در فلات کار شیفت به جای خواهد گذارد جولای مشاغل آمار و ارقام منتشر خواهد شد در اوایل ماه اوت.

مک دونالد متوقف بازگشایی تلاش های سراسر کشور و اپل می گوید که می خواهد دوباره نزدیک 30 بیشتر از آن ایالات متحده فروشگاه های, در بالای 47 که آن را در حال حاضر تعطیل برای بار دوم.

اقتصاددانان به مدت طولانی هشدار داد که منافع اقتصادی اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی خواهد ثابت کند در کوتاه مدت اگر ویروس نیست تحت کنترل در آورد. تا زمانی که اکثر آمریکایی ها احساس اعتماد به نفس کافی برای ناهار خوردن سفر فروشگاه و یا جمع شدن در گروه بدون ترس از عفونت و رستوران ها و هتل ها و خرده فروشان فاقد خواهد شد به اندازه کافی به تقاضای مشتری برای توجیه rehiring همه قبلی خود کارگران است.

هنوز هم در برخی از نقاط روشن در اقتصاد پدید آمده در هفته های اخیر. تولید کنندگان گسترش در ماه ژوئن پس از سه ماه کاهش موسسه مدیریت عرضه یک گروه تجارت گفت: روز شنبه. سفارشات جدید در جریان هستند و کارخانه ها در حال اضافه کردن بیشتر مشاغل ISM گفت.

و پایین ترین رکورد در نرخ وام مسکن در حال تشویق بیشتر خریداران خانه. خرید خانه های جدید به شدت افزایش یافت در ماه مه. و اندازه گیری از امضا قرارداد برای خرید خانه های موجود افزایش یافت و با ثبت مقدار یک نشانه آن است که فروش باید دوباره بجای اول برگشتن پس از سقوط به مدت سه ماه متوالی.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

کارفرمایان ایالات متحده به احتمال زیاد rehired چندین میلیون بیشتر کارگران در ماه ژوئن در نتیجه کاهش افسردگی در سطح نرخ بیکاری اما اکثر تا به روز اطلاعات نشان می دهد که سودای coronavirus را محدود می کند بیشتر سود.

اقتصاددانان پیش بینی است که کسب و کار و دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی اضافه شده 3 میلیون شغل — یک رکورد بالا و نرخ بیکاری کاهش یافت و کامل درصد به 12.3% با توجه به داده های ارائه دهنده FactSet. پیش بینی استخدام به دست آوردن خواهد بود تا از 2.5 میلیون شغل ممکن است. حتی پس از ترکیب رشد کار برای ماه های مه و ژوئن را بهبود می یابند تنها کسری از 22 میلیون شغل که از دست داده بودند در مارس و آوریل زمانی که ویروس مجبور کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و اخراج در سراسر کشور است.

و حتی نرخ بیکاری بالای 10 درصد نمی خواهد به طور کامل ضبط دامنه این بیماری همه گیر را برای بازار کار و اقتصاد است. میلیون ها نفر بیشتر مردم در حال کار پاره وقت, اما ترجیح می دهم تمام وقت کار می کنند. و غیر منتظره ای بالا نسبت کارگران شده اند منوط به پرداخت کاهش پژوهش پیدا کرده است.

با تایید coronavirus موارد خونتان در سراسر کمربند آفتاب طیف وسیعی از شواهد نشان می دهد که یک نوپای بازیابی تاخیر انداخت. در ایالات متحده هستند که درد و رنج بیشترین خوشه در گزارش ویروس موارد تگزاس و فلوریدا و آریزونا و دیگران — پیشرفت وارونه شده است با کسب و کار بسته شدن دوباره و کارگران از دست دادن شغل در برخی از موارد برای بار دوم.

روز چهارشنبه کالیفرنیا دوباره تعطیل, کافه تئاتر و داخلی رستوران ناهار خوری در سراسر بسیاری از دولت است. و آریزونا شیوع رشد شدید توسط تقریبا در هر اندازه گیری. فلوریدا بسته شده است برخی از سواحل است.

اعتباری و دبیت کارت و داده های ردیابی توسط جی پی مورگان چیس نشان می دهد که مصرف کنندگان برای کاهش هزینه های خود را فقط در هفته گذشته پس از گذراندن افزایش یافته است به طور پیوسته در اواخر ماه آوریل و مه. واژگونی رخ داده است هر دو در ایالات متحده است که باید دیده شود موج گزارش COVID موارد و در کمتر تحت تاثیر متحده گفت: Jesse ادگورتون یک اقتصاددان در J. P. Morgan.

در سراسر کشور, هزینه کارت کاهش یافت و نزدیک به 13 درصد در هفته گذشته در مقایسه با یک سال پیش. که بود بدتر از هفته گذشته زمانی که در سال بیش از سال هزینه کارت به حال کاهش یافته است کمتر از 10%.

اطلاعات در زمان واقعی از Homebase از یک ارائه دهنده از زمان ردیابی نرم افزار برای کسب و کارهای کوچک نشان می دهد که تعداد ساعت کار در آن شرکت های مشتری وارد کردن پس از به شدت افزایش یافته و در ماه مه و اوایل ماه ژوئن است. کسب و کار دوباره دهانه نیز پهن. اقتصادی گزاف تولید شده توسط اولیه بلند کردن اجسام از دستور shutdown ممکن است اجرای آن.

هنوز پنج شنبه شغل گزارش خواهد شد بر اساس اطلاعات جمع آوری شده در هفته دوم ماه ژوئن پس از آن هنوز هم به احتمال زیاد منعکس کننده بهبود روند استخدام. هفته گذشته در فلات ساعت کار به جای خواهد گذارد جولای مشاغل آمار و ارقام منتشر خواهد شد در اوایل ماه اوت.

"هر چه تصویر شغل گزارش به ما می دهد همه چیز را تبدیل به بدتر از آن گفت:" جولیا Pollak یک کار اقتصاددان در ZipRecruiter.

در علاوه بر این به تمدید خاموش شدن ناگهانی در سراسر کمربند آفتاب شهر نیویورک به تعویق افتاد برنامه ای برای بازگشایی داخلی صندلی در رستوران در صورت بیشتر تایید ویروس موارد است. این حرکت باعث دور دیگری از اخراج و یا محدود خواهد شد و در آینده استخدام.

مک دونالد متوقف بازگشایی تلاش های سراسر کشور. اپل و گفت: آن را دوباره نزدیک 30 بیشتر از آن ایالات متحده فروشگاه های, در بالای 47 آن را در حال حاضر تعطیل برای بار دوم.

اقتصاددانان به مدت طولانی هشدار داد که منافع اقتصادی اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی خواهد ثابت کند در کوتاه مدت اگر ویروس نیست تحت کنترل در آورد. تا زمانی که اکثر آمریکایی ها احساس اعتماد به نفس کافی برای ناهار خوردن سفر فروشگاه و یا جمع شدن در گروه بدون ترس از عفونت و رستوران ها و هتل ها و خرده فروشان نمی خواهد که تقاضا به اندازه کافی برای توجیه rehiring همه قبلی خود کارگران است.

"مسیر رو به جلو برای اقتصاد فوق العاده نامشخص است و بستگی زیادی در موفقیت ما در حاوی ویروس" فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: یک کمیته مجلس در این هفته. "بهبودی کامل بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است برای تعامل مجدد در طیف گسترده ای از فعالیت ها است."

هنوز هم در برخی از نقاط روشن در اقتصاد ممکن است ظهور در روز پنجشنبه رسید. تولید کنندگان گسترش در ماه ژوئن پس از سه ماه کاهش موسسه مدیریت عرضه یک گروه تجارت گفت: روز شنبه. سفارشات جدید در جریان هستند و کارخانه ها در حال اضافه کردن بیشتر مشاغل ISM گفت.

و پایین ترین رکورد در نرخ وام مسکن در حال تشویق بیشتر خریداران خانه. خرید خانه های جدید به شدت افزایش یافت در ماه مه. و اندازه گیری از امضا قرارداد برای خرید خانه های موجود افزایش یافت و با ثبت مقدار در ماه مه نشانه آن است که فروش باید دوباره بجای اول برگشتن پس از سقوط به مدت سه ماه متوالی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب