دو بلند, نوجوانی, تولید بچه ها-تنها بحث پادکست در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در حال حاضر هر کس شنیده از دوستان در زوم تماس که overachieve در حالی که پناه در خانه پخت نان و یا به یادگیری ن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 تیر 1399

در حال حاضر هر کس شنیده از دوستان در زوم تماس که overachieve در حالی که پناه در خانه پخت نان و یا به یادگیری نواختن یک آلت موسیقی است.

برای دوستان بنیامین وانگ 13 و نوح Golder, 15, از گياهان بهره وری در طول coronavirus همه گیر کردن نمودار است — و آنها فقط کودکان و نوجوانان. Spoiler alert: اگر شما در حال تماشای بی پایان حلقه از واقعیت تلویزیون و یا صرف ساعت ارسال در رسانه های اجتماعی شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن خواندن.

به عنوان به زودی به عنوان پیشگام دبیرستان درهای خود را بسته و معطوف به آموزش از راه دور در مارس وانگ دستگیر وقت آزاد خود را دوباره شروع پادکست خود را "بچه مدیر عامل شرکت" شامل بخش در کسب و کار, کارآفرینی و مسائل اجتماعی.

اما این تنها آغاز است.

در ماه ژوئن او شکل گرفته بچه پادکست Co. و راه اندازی یک دوم پادکست "کرم شب تاب: اصلی بچه ها بحث نشان می دهد" با Golder به عنوان میزبان و تولید. "کرم شب تاب" ویژگی های دو نوجوان بحث و گفتگو و اخبار مسئله جدی نه فرمت.

این "کرم شب تاب" پادکست ممکن است برای اولین بار توسط کودکان و نوجوانان و تنها شامل کودکان و نوجوانان است. آن است که ایجاد آپ لند, نوجوانی, بنیامین وانگ 13 و نوح Golder, 15.

تا کنون آنها به تولید دو قسمت با استفاده از زوم جلسه مجازی پلت فرم ماندن کاملا اجتماعی فاصله یکی در K-12 آموزش از راه دور (ژوئیه 8) و دیگر اینکه آیا آمریکا باید خوب را تهدید به تعطیل Infinite (15 ژوئیه) یک سایت رسانه های اجتماعی متعلق به یک شرکت چینی است که معمولا ویژگی های افراد یا لب همگام سازی به آهنگ.

وانگ که به حضور بین المللی پلی تکنیک دبیرستان در پومونا در پاییز فقط به پایان رسید تغییر علامت تجاری خود را راه اندازی و در حال حاضر به نام Kidfinity و در حال کار بر روی یک وب سایت جدید. یک سوم پادکست به نام "هدیه" است که با در نظر گرفتن شکل های صوتی و درام است و در تولید.

"من یک پیام برای 13 تا 18 ساله," وانگ گفت: پنج شنبه, جولای 17. "من متن را در قرنطینه و از آنها بخواهید آنچه آنها انجام شده است ؟ من می گویم اگر شما می خواهید به یک فضانورد در حال حاضر شروع یادگیری فیزیک نجومی. آیا صبر کنید."

Golder خواهد شد که یک دانشجوی سال دوم در آپ لند دبیرستان در پاییز می گوید: این ایده در پشت "کرم شب تاب" به اطلاع افراد جوان در مورد مسائل مرتبط است. همیشه بهتر است برای شنیدن از همسالان خود, او گفت:.

"همچنین آن را به افزایش بچه های بهره وری به جای گوش دادن به سرگرمی و یا تماشای یوتیوب" Golder گفت. "پادکست آموزشی بیشتر از فقط بازی بازی های ویدئویی در تمام دوران."

"کرم شب تاب" یکی از تنها اخبار پادکست های تولید شده نوشته شده است و بازیگران بچه ها. آن را در دسترس است در Spotify در گوگل پادکست و اپل پادکست ها و لنگر پلت فرم.

"وجود دارد پادکست برای بچه ها اما تعداد بسیار کمی از پادکست ها بچه هستند و بچه ها در نشان می دهد. که بسیار منحصر به فرد است" وانگ گفت. این Kidfinity تیم همچنین شامل: تالیا Rahaman, 14, صوتی, مهندس, خواهد شد که حضور سنت لوسی دیر, دبیرستان, در گلندورا و studio producer کریستوفر Hartman, 14.

وانگ و Golder ملاقات در اردوگاه طلایه دار در خرس بزرگ سه سال پیش شده اند و دوستان همیشه از. هر دو با حضور پایونیر دبیرستان و بخشی از مدرسه در بحث تیم.

"از زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید هر زمان که کسی می پرسد من چه من می خواهم به من گفت: یک میلیاردر" وانگ گفت. "در حال حاضر من منافع اقتصادی به دست در دست با اخبار است."

در یک رفت و آمد مکرر با خانواده اش, خواهر, اذیت شد هنگامی که او خاموش کانال دیزنی به نفع اخبار. "من می خواهم کلاس تاریخ است; مانند خواندن یک کتاب داستان," او گفت: رفتن به پخش اخبار پیشگام در دبیرستان به عنوان بخشی از پایونیر خبرگزاری دانشجو.

وونگ را دوست دارد به گزاف گویی ایده خود را خانواده. یک شب او بود صحبت کردن با خواهر خود که علاقه مند نبود در کسب و کار و یا سهام (ونگ تا به حال خود را نمونه کارها پس از کلاس ششم). بنابراین او و Golder آمد تا با یک بحث-نمایش پادکست در مسائل مربوط به کودکان و نوجوانان توسط بچه ها.

در حالی که تماشای کابل را نشان می دهد, آن را همیشه زحمت اواز یا موسیقی دو نفری که بچه ها نیست, ویژه, حتی زمانی که موضوع آموزش از راه دور در مقابل باز شدن مدارس و یا آینده از تست استاندارد.

"بچه ها که بیشتر تحت تاثیر قرار, صدای خود را در حال و نه شنیده" وانگ گفت. "من نمی تواند به یاد داشته باشید زمانی که یک بچه شده است در رسانه های جریان اصلی نشان می دهد صحبت کردن در مورد مسائل است."

چهار شنبه, جولای 22, قسمت پادکست خود را در زندگی مهم جنبش منتشر خواهد شد شامل گلپر گوردون و تد لو هر دو از مرتفع دبیرستان گفتند. داشتن دو نوجوان مورد بحث به موضوع خشونت پلیس و مرگ مردم سیاه و سفید در حالی که در بازداشت پلیس از جمله جورج فلوید در مینیاپولیس یک مثال از آنچه وانگ و طلایی در حال تلاش برای به انجام رساندن.

"کودکان و نوجوانان مرتبط هستند به بحث در مورد این مسائل. آنها را به یاد داشته باشید که در آن آنها بودند که جورج فلوید کشته شد" وانگ گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن