دو اسب مرگ در لوس آلامیتوس پس از پیگیری قرار گیرد مشروط

سرو (CNS) >> دو اسب درگذشت پس از درد و رنج مسابقه صدمات در لوس آلامیتوس دوره مسابقه در آخر هفته پس از پی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 تیر 1399

سرو (CNS) >> دو اسب درگذشت پس از درد و رنج مسابقه صدمات در لوس آلامیتوس دوره مسابقه در آخر هفته پس از پیگیری شده و در مشروط شدن توسط دولت تنظیم و سفارش به آدرس های اخیر راش از کورس مرگ و میر.

Tacy 5 ساله مادیان بود که منجر یکشنبه شب پنجم مسابقه زمانی که او کشیده شد تا توسط سوارکار اسب دوانی شدن Christian M. آراگون و vanned ، او بعد معدوم گفته دوشنبه.

کلی مورد علاقه 2 سال gelding شد vanned پس از درد و رنج آسیب در شنبه شب ششم مسابقه که در آن او پنجم رسید. یک لوس آلامیتوس سخنگوی گفت: شهرستان سرویس خبری روز یکشنبه که او در حال بررسی برای امکان عمل جراحی است.

روز سه شنبه او نشان داد تا در CHRB را مرگ و میر گزارش به عنوان داشتن درگذشت دوشنبه. لوس آلامیتوس مقامات بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد آسیب یا مرگ.

این سرو پیگیری قرار داده شد مشروط جمعه توسط دولت تنظیم کننده پس از یک اخیر راش از کورس مرگ و میر. حداقل 20 اسب کشته شده اند و درد و رنج مسابقه یا آموزش آسیب های این سال در حالی که یکی دیگر از 10 تسلیم به دستگاه گوارش و انواع دیگر بیماری ها.

"وجود دارد به بررسی کامل" چرا اسب مرده گفت: Gregory L. فرارو رئیس کالیفرنیا مسابقه اسب هیئت مدیره. "من فکر می کنم وجود یک فرهنگ وجود دارد با دامپزشکان و مربیان فشار روی پاکت."

رئیس گفت: لوس آلامیتوس باید آمد تا با یک "امکان پذیر طرح" به آدرس مسائل مربوط به مرگ و میر توسط یک جولای 20 جلسه.

"اگر آنها نمی آیند تا با یک برنامه ریزی در 10 روز ما در حال قرار دادن آنها متوجه است که ما را تعلیق مجوز خود را در" فرارو گفت.

دکتر ربکا فیتزجرالد که چک همه از اسب در مسیر قبل و بعد از مسابقه گفت که او نمی تواند توضیح دهد که چه چیزی باعث بثورات از مرگ و میر.

"اسب در خوشه به تازگی نمی شد در هر رادار و یا مشکوک در هر راه" فیتزجرالد روز جمعه گفت. "آنها در یک دوره من در مورد نگران بود."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب