مغلوب ساختن پیشی جستن را دوباره انتخابات می شود یک راه اندازی مجدد به عنوان coronavirus همچنان ادامه دارد

توسط جاناتان LEMIRE و لایحه بارو | آسوشیتد پرسواشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راه اندا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

توسط جاناتان LEMIRE و لایحه بارو | آسوشیتد پرس

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راه اندازی مجدد است یک راه اندازی مجدد.

او گام های کودک را به عقب بر روی جاده جمعه پس از یک multiweek وقفه ناشی از سراسر کشور افزایش coronavirus موارد و پس از برنامه ریزی گشت در اوکلاهما تبدیل به یک افتضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی در نظر سنجی مشتاق به سیگنال است که زندگی عادی می توانند رزومه با وجود یک مهاجم ویروس است که به کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی است. او به برگزاری اولین فرد در جمع آوری کمک در یک ماه در روز جمعه در فلوریدا و سپس تجمع در شنبه شب در, New Hampshire.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در پورتسموث برنامه ریزی شده بود پس از دستیاران هفته را صرف مطالعه آنچه رفت را اشتباه در تولسا سه هفته پیش. آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان یک مبارز بازگشت به مرحله سیاسی اما به جای تولید یک تحقیر دریا از صندلی های خالی و سوال در مورد کمپین توانایی جذب مردم به رویدادهای مهم در یک بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه جمع آوری کمک او را طول می کشد به زمین که در آن COVID-19 را افزایش تهدید خود را نگه دارید باید برنده دولت و پرسش در مورد جمهوری خواه هدف خود را نگه دارید نامزدی کنوانسیون در جکسون در ماه آینده. تهمت نیز برگزاری یک رویداد کوچک در حمایت از مردم ونزوئلا و بازدید U. s. Southern Command در میامی به برجسته کاهش جریان مواد مخدر به ایالات متحده هر چند مقدار از اعتبار متعلق به همه گیر است که فلج اقتصاد بسته مرزها و قطع زنجیره تامین.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم را به حضور نیوهمپشایر تجمع انتخاباتی مقامات اذعان دارند. اذعان که دیگر پراکنده جمعیت را در بالا بردن سوال در مورد آینده از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات مبارزات انتخاباتی گرفته و مراحل اضافی به شرکت کنندگان احساس امن است.

بر خلاف یکی در تولسا که برگزار شد در داخل خانه که در آن ویروس بیشتر به راحتی گردش این تجمع در پورتسموث خواهد شد تا حدی خارج از منزل برگزار شد در یک هواپیما آشیانه باز در یک طرف با جمعیت ریختن بر روی آسفالته قبل از اینکه نیروی هوایی یک.

"همه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و تمام حوادث برقی" گفت: کمپین سخنگوی هوگان Gidley. "رئیس جمهور می خواهد برای رفتن وجود دارد و بحث در مورد تمام دستاوردهای او انجام داده در دوره اول خود را و چگونه او ساخته شده زندگی مردم بهتر است."

علاوه بر این در حالی که ماسک توزیع شد در Tulsa, چند rallygoers آنها را میپوشید پس از هفته از مغلوب ساختن پیشی جستن deriding خود استفاده کنید. در این زمان مبارزات انتخاباتی به شدت تشویق خود استفاده کنید.

محل خواهد بود به طور قابل توجهی کوچکتر از کاورنو تولسا عرصه و دستیاران در حال عمدا تنظیم پایین تر از انتظارات برای جمعیت اندازه. قبل از اوکلاهما رویداد که موجب روز از تظاهرات مدیر کمپین براد Parscale افتخار است که یک میلیون بلیط درخواست دریافت شده است. تلسا آتش مارشال گفت: 6,000 نفر حضور داشتند.

نیوهمپشایر تا به حال نسبتا کم تعداد COVID-19 موارد در حالی که کسانی که در اوکلاهما در حال افزایش بود قبل از تهمت وارد شده است. اوکلاهما مقامات بهداشت گفت: تجمع و همراه با تظاهرات "به احتمال زیاد کمک" به افزایش عفونت در شهرستان. چندین کمپین کارکنان و عوامل سرویس مخفی تست مثبت برای ویروس.

با وجود این خطرات مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معتقد است که به آن نیاز دارد برای بازگشت به جاده هر دو به تحریک و تشجیع کرد که تساوی انرژی از جمعیت خود و برای تزریق زندگی به یک کمپین است که در مواجهه با یک چالش قوی از نامزد حزب دموکرات جو بایدن.

"کمپین احساس می کند او نیاز به خارج وجود دارد, اما هر بار که او صحبت می کند در مقابل جمعیت این احتمال وجود دارد که ویروس گسترش می یابد" گفت: Julian Zelizer ریاست جمهوری مورخ در دانشگاه پرینستون. "اما آن را فقط به عنوان بد اگر او بیرون می آید برای خالی جمعیت که می تواند نشانه آن است که مردم نمی برند و یا آنها می ترسند."

روز جمعه بایدن با اشاره به فلوریدا افزایش coronavirus موارد گفت: "روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ — چشم پوشی از سرزنش دیگران و منحرف — آمده است در هزینه خانواده فلوریدا."

انتخاب برای برگزاری تجمع در نیوهمپشایر که در آن رئیس جمهور است که انتهایی به طور قابل توجهی در بخش نشان دهنده عدم از گزینه های گفت: چهار کمپین مقامات ایرانی و آمریکایی نزدیک به تلاش صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به عموم بحث داخلی مذاکرات.

میدان نبرد متحده با فرمانداران دموکرات مانند میشیگان و پنسیلوانیا نشان داده اند آنها نمی خواهد صرف بهداشت و درمان مقررات اجازه می دهد تا اجتماعات بزرگ هر چند مبارزات انتخاباتی خواهد بود مایل به از نظر قانونی مسابقه که در زمان با توجه به مقامات. نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu یک جمهوری خواه ممکن است دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه است اما گفت که او نمی خواهد شرکت در این تجمع است.

مشاوران گفت: مقامات محلی در کشورهای دیگر خواهد بود که به تماشای چگونه شنبه رویداد می رود.

این تجمع در میان مداوم سوال در مورد تهمت را از دست داده و همه گیر و شتاب خود را با استفاده از تنش های نژادی به عنوان یک انتخاب مجدد سلاح است.

بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن التهابی تجدید نظر شده است دفاع از مؤتلفه نمادها که او خواهرخوانده دفاع از پدران موسس. شده است وجود دارد بحث از نمایش مجسمه های آمریکایی قهرمانان در این تجمع دو کمپین مقامات گفت. مشاوران همچنین پیش نمایش تازه ای از تلاش در روزهای آینده به لینک بایدن به لیبرال و جناح و حزب خود را از جمله مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و Ilhan عمر در مینه سوتا.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دقت از دست رفته, New Hampshire در سال 2016. قبل از همه گیر دولت بود در یک لیست کوتاه همراه با مینه سوتا و نیومکزیکو که تهمت کمپین امیدوار به تلنگر از آبی به قرمز است. مشاوران معتقدند ایالات متحده می تواند در بازی دوباره اگر اقتصاد پرتاب ریباند.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیز مشتاق به بازگشت به جاده ها به قرعه کشی یک کنتراست با بایدن که این رنگ به عنوان marooned در زیرزمین خود را دلاور صفحه اصلی. بایدن سفر کرده است با ماشین در اطراف دلاور و یا در نزدیکی پنسیلوانیا برای یک تعداد انگشت شماری از حوادث و در مقابل تهمت می پوشد یک ماسک و روزجهانی اجتماعی فاصله دستورالعمل.

بایدن بوده است unapologetic در مورد توصیه های زیر از مقامات بهداشت عمومی در میان همه گیر. او را در انجام به طور منظم آنلاین جمع آوری اعانه و رویدادهای کمپین از موقت television studios در خانه خود در حالی که نشسته به صورت از راه دور تصویری مصاحبه با شبکه های ملی و ایستگاه های محلی در میدان نبرد متحده است. او دارای تلفن به طور منظم, ویدئو و برخی در جلسات حضوری با مشاوران.

بارو گزارش از آتلانتا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب