مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری آزمایش در زمان ترس همه گیر

توسط جاناتان LEMIRE و کالوین وودوارد | آسوشیتد پرسواشنگتن — چندی بعد از ظهر در فوریه. 6 رئیس جمهور دونالد مغلو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 تیر 1399

توسط جاناتان LEMIRE و کالوین وودوارد | آسوشیتد پرس

واشنگتن — چندی بعد از ظهر در فوریه. 6 رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن strode به ظریف شرق در کاخ سفید. شب قبل از استیضاح خود محاکمه به پایان رسید با تبرئه در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا. از آن زمان به خیره نگاه کردن و حل و فصل نمرات.

"این بد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از تلاش برای پایان دادن به ریاست جمهوری خود. "آن فاسد بود. آن پلیس کثیف. آن leakers و دروغگو."

آن را نیز به زودی فراموش می شود. در فوریه. 6 در کالیفرنیا 57 ساله زن مرده پیدا شد در خانه, طبیعی, علل, پس از آن ناشناخته است. هنگامی که او گزارش کالبد شکافی و آمد مقامات گفت: مرگ او شده بود برای اولین بار از COVID-19 در ایالات متحده

"نامرئی دشمن" بود در حرکت است. و ناآرامی های مدنی بیش نژادی و بی عدالتی را به زودی پنجه در کشور است. اگر که نیست به اندازه کافی وجود آمد تازه و دور از احساس وحشت و نگرانی بیش از روسیه و امریکا بپرسید که آیا نسبت ناروا به حال پشت نیروهای هدفمند توسط شکارچیان در افغانستان است.

  • فایل – در این Feb. 6, 2020, فایل, عکس, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک روزنامه با این تیتر که بار خوانده شده "تبرئه" در 68 سالانه ملی نماز و صبحانه در واشنگتن هیلتون در واشنگتن است. (AP Photo/ اوان Vucci فایل)

  • فایل در ژوئن 20, 2020, فایل, عکس, طرفدار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته در غرفه پوشیدن یک ماسک صورت در طول یک کمپین تجمع در BOK مرکز در Tulsa, Okla. (AP Photo/اوان Vucci فایل)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • فایل – در این 1 ژوئن 2020, فایل, عکس, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای مقدس به عنوان بازدیدکننده داشته است او در خارج از کلیسای سنت جان در سراسر پارک لافایت از کاخ سفید در واشنگتن است. بخشی از کلیسا را به آتش كشيده شد در تظاهرات یکشنبه شب. (AP Photo/پاتریک Semansky فایل)

  • فایل – در این Feb. 25, 2020, فایل, عکس, هندی, رئیس جمهور, Ram, Nath Kovind مرکز دارای آغوش رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بانوی اول, Melania Trump پیاده روی در پشت آنها برای یک عکس op طی تشریفاتی خوش آمدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ ریاست جمهوری هند در دهلی نو, هندوستان. (AP Photo/Manish Swarup فایل)

  • فایل – در این 21 ژوئن 2020, فایل, عکس, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی در جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن پس از پله خاموش دریایی که او را برمی گرداند از یک کمپین تجمع در Tulsa, Okla. (AP Photo/پاتریک Semansky فایل)

  • فایل – در این مه 28, 2020, فایل, عکس, یک معترض حامل پرچم آمریکا وارونه نشانه ای از ناراحتی در کنار یک ساختمان در حال سوختن در مینیاپولیس. تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس شکست در مینیاپولیس برای سومین شب متوالی. (AP Photo/Julio کورتز فایل)

برای مغلوب ساختن پیشی جستن این ویروس به طور مداوم از این مشکلات است. اما او حتی سعی در ایجاد یک مشترک بهداشت بحران موضوع ملی مشترک و جدی در هدف. او حاضر به پوشیدن ماسک تنظیم کردن یک فرهنگ جنگ در این روند به عنوان پیروان او در زمان خود نشانه از او.

به جای او صحبت کرد در مورد preening با یک ماسک هنگامی که دوربین خاموش بودند: "من تا به حال یک ماسک بر روی او گفت:" در هفته های گذشته است. "من مرتب از دوست game, این راه من نگاه کرد ... مثل the Lone Ranger."

این بار از درد توده مرگ و ترس و محرومیت و مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد ممکن است از دست دادن جذابیت آن افشای فضای خالی یک بار پر شده با همدلی و جدیت رئیس جمهور پیشرو در یک بحران.

هیاهو نیست و شتم ویروس; طلبی نیست آرام ناآرام کشور است.

عصبانی و تکبر در هر نوبت تهمت استفاده توتم کوه راشمور خود را به عنوان پس زمینه برای بازی در این کشور اختلافات نژادی محکوم به "بد مردم بد" پشت تظاهرات نژادی عدالت است. او سپس یک تحریک چهارم جولای سلام به امریکا در کاخ سفید در جنوب چمن پلت فرم خود را به زابل "چپ رادیکال ها و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران" و برای اندازه گیری خوب مردم با "مطلقا هیچ نشانه."

"اگر او می تواند تغییر او خواهد گفت:" کال Jillson ریاست جمهوری محقق در دانشگاه متدیست جنوبی در دالاس. "این به او کمک می کند در حال حاضر. آن را فقط nonstop. آن همیشگی است و علاج ناپذیر است. او است که او چه کسی است."

بیش از سه سال و نیم تهمت خسته خیلی از کشور, هیجان انگیز در حالی که برخی از آن با ثابت brawls اختراع واقعیت پرت راه و pop-up درام خود را ساخت. به یکی می تواند تعجب می کنم که آیا تهمت بود و در نهایت خسته شده و حتی خود را.

Vainglorious همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اجازه دهید که در جبهه به اندازه کافی بلند برای اندیشیدن به این احتمال که او می تواند از دست دادن در ماه نوامبر نه از ساخته های رای گیری shenanigans او را دوست دارد برای هشدار دادن در مورد اما به سادگی به این دلیل که کشور ممکن است بخواهید او را بعد از همه از این.

"برخی از مردم به من عشق نیست" او مجاز است.

"شاید."

___

VICTORY LAP

در فوریه. 5 در کاخ سفید اقامت مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تماشا تمام سناتور جمهوریخواه نجات میت رامنی در ایالت یوتا وحی رای به تبرئه پایان سومین استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده است.

خود را درهم و برهم, عصبانی, 62 دقیقه اظهارات روز بعد قرار بود به هوا نارضایتی و غیررسمی راه اندازی مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیشنهاد — با بوته از استیضاح پشت سر او خود را به طوری تصویب رتبه بندی آسیبی جمهوری خواهان متحد و اقتصاد خروشان.

رئیس جمهور و مشاوران نیز به تماشای رها که سایه استیضاح — که loomed اول به روسیه و ایالات متحده در انتخابات دخالت را در اوکراین ماشینی — در حال حاضر پشت, آنها, اجازه دادن به آنها در تمرکز بر گروههای نبرد پیش رو است.

این طرح در حال شکل گرفتن: پس از محاکمه سفر تور تظاهرات به معنای رقابت با دموکرات مقدماتی و شانس خود را برای رئیس جمهور به شیرجه رفتن به گروههای مبارزه که متحرک بود به طوری که بسیاری از تصمیمات خود را تا کنون در مدت خود را با توجه به برخی از 10 کنونی و سابق دولت و کمپین مقامات که نخواست نامش فاش شود به صحبت رک و راست برای این داستان.

چند روز قبل اولین coronavirus مرگ در خارج از چین تا به حال ثبت شده در فیلیپین. موارد شناخته شده این بیماری در ایالات متحده تحت یک دوجین. ایالات متحده اعلام کرده بود یک اضطراری برای بهداشت عمومی و محدود سفر به و از چین است. اما این چیزی نبود که تهمت می خواستم به بحث در مورد در تب و تاب بودن از تبرئه و مه از شکایت و حوادث تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مجبور دست خود را.

روز به معنای علامت یک فصل جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. آن را انجام داد. اما یک رئیس جمهور نیست و مردم خود را انتظار می رود.

___

طولانی ترین روز

مغلوب ساختن پیشی جستن گردباد سفر به هند بود به جشن و در برخی از زمینه ها بود. او خطاب به یک تجمع جمعیت 100000 و بازدید از تاج محل.

اما در سریع صحبت کردن با مردم کسب و کار در ایالات متحده اقامت سفیر او احساس مجبور به آدرس این ویروس که آغاز شده بود تند پایه و اساس استدلال خود را برای چهار سال دیگر در دفتر: اقتصاد.

مبارزه با تاخیر جت و اضطراب در مورد فرو رفتن در بازار سهام تهمت بود تا خیلی از شب قبل بر روی گوشی با مشاوران peppering آنها را با سوال در مورد پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع این بیماری با توجه به این که مقامات در گفتگو با آسوشیتد پرس.

"ما از دست داده و تقریبا 1 ، 000 امتیاز دیروز در بازار و این که چیزی را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دو دوجین یا بیشتر رهبران کسب و کار. "چیزهایی که اتفاق می افتد مانند آن — و شما آن را در کسب و کار خود و تمام وقت — آن را به حال چیزی برای انجام با شما; آن را به یک منبع خارجی که هیچ کس نمی خواهد که تا کنون پیش بینی کرد."

این ویروس بود "یک مشکل است که رفتن به دور" او گفت:. "کشور ما تحت کنترل است."

اما بازار کاهش یافت و دوباره روز بعد ایجاد بزرگترین دو روز اسلاید در چهار سال. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن سوار یک نیروی هوایی به خوبی پس از غروب آفتاب در هند او در خشم در مورد این ویروس و عدم توانایی خود را به سرعت در بازار جست و خیز کردن با کلمات اطمینان بخش با توجه به مقامات.

مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی از خواب در هواپیما آن را به عنوان بطرف بازگشت به واشنگتن یک شب فرود در صبح زود Feb. 26 پس از بیش از ده ساعت در هوا ایجاد اثر یک بی پایان روز است. او سپس به سرعت پاره به دستیاران در مورد نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی که تا به حال برای عموم پیش بینی کرد که ویروس " تاثیر شدید خواهد بود.

آن را در حال حاضر خیلی دیر به تظاهر در غیر این صورت نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش و کوشش. علائم هشدار دهنده از دست رفته شده بود. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نتوانست در اوایل تلاش در coronavirus آزمون. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به نوبه خود تا فشار بر چین برای ترس از بیگانه Xi Jinping و scuttling یک معامله تجاری.

خود را از سلاح های متعارف شکست خورده او. این ویروس نیست و باید یک حساب توییتر.

"مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد به رایت کردن سیستم و سرگرمی" گفت: Eric Dezenhall بحران-مدیریت مشاور است که به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن, کسب و کار, تلویزیون و مشاغل سیاسی.

"زمانی که همه چیز وحشتناک مردم نمی خواهید یک رهبر برای رایت کردن سیستم و سرگرم. ما در واقع می خواهم یک سیستم. و شما نمی توانید قلدر یک بیماری است که خود را یک مانور برای 74 سال است."

رئیس جمهور به غرب بال به تماشای سقوط بازار دوباره و گفت: مشاوران که بعد از آن روز او را روی سکو و ریاست coronavirus نیروی کار جلسه توجیهی برای اولین بار. این امر تبدیل به یک آیین روزانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به سعی کنید به نیروی خود باور است که این ویروس را تحت کنترل حتی به عنوان عفونت رسید و مرگ و میر نصب شده است.

این ویروس نه تنها رویداد بیرونی شکل خود را در هفته است. سه روز بعد جو بایدن خود را آغاز کرد قابل توجه سیاسی باز گشت توسط trouncing برنی ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن فرض که او را در حال اجرا بر روی پشت یک اقتصاد قوی در برابر یک سوسیالیست شده بود حرف بر سر آن است.

Coronavirus موارد مورد افزایش می یابد.

___

جلسه

در مارس 23 جلسه که در رسوایی زندگی می کنند و برخی از کمدی مشاغل تهمت واقعا گوش دادن. توسط این روز حدود 50000 آمریکایی مرده بود از COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی به حال مشکل تمرکز در جلسات و شنیدن یک قطعه از اطلاعات و غالبا در مماس اغلب حافظه از وقت خود را در نیویورک املاک و مستغلات.

به جای او متمرکز تلویزیونی جلسات و لذت jousting خود را با خبرنگاران. او برنامه ریزی شده آنها را برای اواخر بعد از ظهر یا اوایل شب و بگویید مشاوران و خواص در مورد این رتبه بندی آنها می خواهم با توجه به مقامات.

این جلسات اغلب کشش بیش از یک ساعت حیاتی اطلاعات سلامت از مقامات بهداشت عمومی اغلب غرق با مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در رسانه ها و اصرار که همه گیر شد و تحت کنترل در زمانی که در اواخر ماه آوریل آن را قطعا نمی شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران در حال حاضر شروع مشاوره رئیس جمهور به مقیاس و یا توقف در مجموع حضور خود را در جلسات عصبی تماشای نظر سنجی که خود را در بر داشت scattershot اجرای برنامه بودند فرسایش پشتیبانی به خصوص در میان افراد مسن این گروه بیشتر در معرض COVID-19.

تهمت خودداری کرد. او گفت: مشاوران که موفقیت های او در سیاست بودند از مسلط مرحله و او را که تا به خصوص هنگامی که معشوق خود تجمعات انتخاباتی متوقف شد و او نمی تواند اجرای مسابقه در برابر بایدن که او می خواست.

اما در نیروی کار جلسه که مارس 23 مغلوب ساختن پیشی جستن تنها تا حدودی شنیده و یا درک یک بحث در مورد یک مطالعه جزئیات استفاده از نور و مواد ضد عفونی کننده برای کمک به کشتن coronavirus بر روی سطوح.

او سپس شروع به گفت و گو با ویلیام برایان اقدام رئیس علوم در وزارت امنیت داخلی که گفت: "ویروس می میرد سریعترین در نور خورشید." مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک فکر یا دو مورد که.

"بنابراین فرض ما آمار بدن با فوق العاده — آن است که آیا اشعه ماوراء بنفش و یا فقط یک نور قوی — و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود به دلیل تست" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مفید تون. "و سپس به من گفت: فرض کنید شما به ارمغان آورد نور در داخل بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا از راه دیگر و من فکر می کنم شما گفت که شما در حال رفتن به آزمون که بیش از حد."

"سپس من ضد عفونی کننده" او ادامه داد: حتی بیشتر خطرناکی. "می زند و آن را در یک دقیقه." شاید یک "تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن."

"این امر می تواند جالب برای بررسی است."

داد و بیداد بود لحظه کاخ سفید اقدام به پاکسازی بیهوده است. به زودی این جلسات لغو خواهد شد رئیس جمهور تسلیم او منبر در میان غرق شدن نظرسنجی اعداد و رشد سوالات خود را در مورد تناسب اندام برای این کار است.

چه ممکن است کار کرده اند و برای مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از همه گیر کار متوقف شد به عنوان تلفات نصب شده و رئیس جمهور نگاه به طور فزاینده ای از عنصر Jillson گفت.

"مردم را تماشا تهمت و بی ثباتی را ... شرایط اضطراری خود را ساخت او سپس ادعا می کنند به مراقبت گرفته شود و کمی سرگرم و یا حداقل نمی عمیقا نگران" او گفت:. اما در حال حاضر ؟ "بسیاری از که" من هنوز هم سرگرم?' به سرعت می شود به یک "هیچ" ،

"شما هرگز به بیرون عمده بلایای طبیعی صدمه ندیده است اما شما می توانید کاهش آسیب توسط یک پاسخ همدلانه است که به توصیف راه خروج از این. که چه تهمت است که به معنای واقعی کلمه ناتوان از انجام."

___

پناهگاه

شعارهای شنیده میشد در داخل کاخ سفید اقامت.

جورج فلوید, سیاه مرده بود زیر زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, اشتعال چند شب از تظاهرات در شهرهای دوقلو. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود کمی در مورد مرگ شد اما سریع به محکوم کردن خشونت است که به همراه برخی از تظاهرات. "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود," او توییتی یک تهدید پرچم توسط شرکت رسانه های اجتماعی و pilloried توسط دموکرات ها به دلیل آن reprised زبان نژادپرستانه پلیس میامی ارشد در 1960s.

که بعد از ظهر جمعه, مارس 29 عنوان نژادی ناآرامی در حال حاضر گریبانگیر این کشور و این ویروس مرگ و میر در ایستاده بود بیش از 100,000 تهمت صحبت می کرد به خبرنگاران از باغ گل رز در مورد چین است. او اشاره نمی کند فلوید نام.

آن شب تظاهرات رسیده مغلوب ساختن پیشی جستن حیاط جلویی.

هزاران نفر از مردم فرود در لافایت میدان تضاد با اجرای قانون و طاقت فرسا امنیت محیط عجله راه اندازی فقط چند صد متری از نرده های کاخ سفید است. اندازه و انرژی از اعتراض گرفتار بود سرویس مخفی کردن گارد و تهمت همراه با اعضای خانواده بودند با عجله به پناهگاه زیرزمینی معمولا استفاده می شود برای محافظت از رئیس جمهور ممکن است در طول حملات تروریستی است.

رئیس جمهور به tweeting ادامه داد: تهدید بیشتر سرکوب تظاهرات که او به تصویر کشیده شده به عنوان غیر قانونی حتی اگر اکثریت قریب به اتفاق بودند صلح آمیز است. زمانی که پناهگاه داستان شد در مکان های عمومی, مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش خشم جیغ در دستیاران برای پیدا کردن leaker او تلقی خائن و عصبانی که از آن ساخته شده او را نگاه ضعیف به گفته مقامات. در این روز است که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال unconvincingly که او تنها در پناهگاه به بازرسی آن است.

آن بود که خشم و reflexive تمایل به تراز خود را با اجرای قانون حتی در هنگام رای گیری حاکی از حمایت گسترده برای تظاهرات که به رهبری تهمت به یکی از تعریف تصمیمات مدت خود را. او مجاز پاکسازی میدان بنابراین او می تواند راه رفتن در سراسر به نزدیکی "کلیسا از رئیس جمهور" که آسیب دیده بود در جریان تظاهرات و نگه دارید تا یک کتاب مقدس.

عکس op رفت وحشتناکی اشتباه است. دموکرات ها تشبیه آن به اقدامات خودکامه در حالی که جمهوری خواهان جدا خود را از این منظره. دستیاران بازیگران تقصیر را به گردن یکدیگر و حتی تهمت خصوصی اعتراف کرد که او انتظار ندارد شدید مقاومت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی هدایت دولت به ایجاد یک پایگاه داده ملی پیگیری ماموران پلیس که از دست دادن شغل خود را به صورت سوء رفتار و آزادی اعطای پول به منظور بهبود شیوه های پلیس. با این مراحل مغلوب ساختن پیشی جستن "تبدیل خشم توجیه به عمل معنی دار گفت:" معاون مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق سارا متیوز.

او صحبت از یک "کل-از-امریکا در واکنش به این بیماری همه گیر" است که اجازه متحده تصمیم بگیرد که چگونه به بازگشایی و تضمین می کند "دولت فدرال وجود دارد خواهد بود برای حمایت از ایالات متحده در صورتی مورد نیاز است."

مغلوب ساختن پیشی جستن غریزه توانایی های خود را به خواندن یک لحظه به حال مدت طولانی است که قدرت خود را به عنوان یک سیاستمدار. اما از پناهگاه به کلیسا به طور فزاینده ای تنها دفاع از مؤتلفه آثار او به نظر می رسد از مرحله حتی با بسیاری از جمهوریخواهان در مسائل مربوط به نژاد و انکار در مورد نابسامانی های COVID-19.

"در یک بحران زمانی که شما فاقد یک راه حل عملیاتی همه شما با چپ است که بشریت" Dezenhall گفت. "این فقط یک وضعیت که در آن تهمت نمی pivot چرا که او views همدلی به عنوان معادل آن در حال اجرا پایین خیابان پنسیلوانیا در کفش پاشنه بلند و یک توتو."

___

مقدس و بی حرمتی

این صندلی های خالی او را عصبانی ساخته شده.

این تجمع در تولسا قرار بود به سیگنال خود باز گشت اولین مگا کمپین رویداد از زمان شروع این بیماری همه گیر. آن را به یک نمایش سیاسی تمرد و زور در اعماق قرمز, اوکلاهما, اطمینان عصبی خواهان.

آن را روشن نمی کند که راه.

با وجود مبارزات انتخاباتی خود می بالد از 1 میلیون بلیط درخواست تنها کمی بیش از 6000 نفر آمد به داخل سالن تجمع در یک فضای برگزاری 19,000. سرریز فضا رفت و استفاده نشده. ترس از ویروس و تظاهرات نگه داشته و بسیاری از دور. اما اندک جمعیت نیز پرسش در مورد اینکه آیا مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد پوشیدن لباس های نازک و حتی با حامیان خود در کلاه قرمز.

ژوئن 20. ویروس مرگ و میر بود و بسته شدن در 120,000.

این غم انگیز رالی بخشی از یک شرط مبارزات انتخاباتی خود بود و هنوز هم است. آن را مبتنی بر این باور است که تعداد کمی از رای دهندگان که نمی خواهم تهمت می تواند متقاعد به نوسان پشت سر او در حال حاضر پس از موفقیت نهفته در ایجاد انگیزه کسانی که هنوز با او.

طرح: اولین درایو نظرات منفی در مورد بایدن که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معتقد است که دوست داشت شاید 60 درصد از کشور اگر tepidly.

دوم در این نظریه که تا حد زیادی بی دریغ 40 درصد از این کشور را از رئیس جمهور تهمت خدمت می کنند تا سیاست ها و شعارهای به تولید به اندازه کافی شور و شوق به نوبه خود که در خلال این کشور برای رای دادن.

کلید های اخیر برای توقف این طرح شد آریزونا که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در 109-درجه یوما گرما پیشرفت مشخص در مرز دیوار مرکزی به کمپین 2016.

سپس یک سخنرانی در یک ققنوس megachurch نود پروتستان های انجیلی و مشتاق جوان خواهان. و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه کردن در ردیف او را دیدم هیچ کدام از صندلی های خالی که آلوده به او در تولسا فقط سه روز قبل از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن reveled در جمعیت زبان برای بیش از 90 دقیقه و در فرد چاپلوسی او گم شده بود برای ماه می باشد. او اشاره نمی کند که هواداران خود را در کلیسا بودند با قرار دادن خود و دیگران در معرض خطر با نشستن نزدیک به هم و با پوشیدن ماسک. تایید عفونت و بستری شدن در بیمارستان در آریزونا آمار روزانه ثبت شده است.

رئیس جمهور سوار یک نیروی هوایی در یک جوشان و خوی گفتن مشاوران برای بازگشت به برنامه ریزی تظاهرات — شاید در سالن های کوچکتر از تولسا شاید در خارج — که به زودی می تواند دوباره او را در مقابل یک جمعیت, مقامات گفت.

هیچ تظاهرات برگزار شده است پس از تولسا. یکی در حال آمدن است تا روز شنبه در نیوهمشایر برگزار می شود در خارج در پورتسموث را در فرودگاه. این ویروس به خروش آمده در گسترده بخش هایی از کشور, هل دادن تلفات به حدود 130,000.

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی اذعان کرد: "این یک دنیای جدید" به دلیل همه گیر و بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان won't go to سنتی رالی دلیل آن را "خطر بالا پایین پاداش برای آنها" داده شده است که آنها در حال حاضر به رئیس جمهور.

با اینحال تهمت سعی در جلب توده ها به خود جولای چهارم, رویداد, نقشه کشی تنها یک جمعیت پراکنده به بازار ملی برای یک نمایش هوایی و آتش بازی در حالی که او همچنان در کاخ سفید میزبانی چند صد مهمانان دعوت شده در جنوب چمن.

وجود خود را عصبانی کلمات شسته مهمانان و ricocheted در سراسر کشور است.

مردم در مقابل او قرار داشت پزشکی و دیگر کارگران خط مقدم در این بیماری همه گیر و اجرای قانون است. اما او صحبت شد واقعا به پرشورترین هواداران در سراسر کشور بهره برداری از تقسیم بیش از نژاد و فرهنگ و ساخت آن را در مورد ما در مقابل آنها — چپ این غارتگران و clueless.

او خود را به عنوان مدافع از میراث و "آمریکا راه زندگی است."

او عینک بدون ماسک. اما رنجر تنها سوار شد دوباره.

آسوشیتد پرس نویسنده نانسی Benac کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب