مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه یک مدیر اجرایی به منظور اجازه می دهد معدن در ماه و سیارات

در سال 2015 با دولت اوباما به امضا فضای تجاری ایالات متحده راه اندازی رقابت عمل (CSLCA یا H. R. 2262) به قانون

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 فروردین 1399

در سال 2015 با دولت اوباما به امضا فضای تجاری ایالات متحده راه اندازی رقابت عمل (CSLCA یا H. R. 2262) به قانون است. این لایحه در نظر گرفته شده بود به "تسهیل طرفدار محیط رشد برای توسعه فضای تجاری صنعت" با ساخت آن حقوقی برای شرکت های آمریکایی و شهروندان را به خود و فروش منابع است که آنها استخراج از سیارک ها و مکان های جهان (مانند ماه و مریخ و یا فراتر از آن).

در آوریل 6, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان همه چیز یک گام بیشتر با امضای یک دستور اجرایی که به طور رسمی به رسمیت می شناسد حقوق منافع خصوصی به ادعای منابع در فضا است. به این ترتیب, عنوان تشویق, حمایت بین المللی برای بهبود و استفاده از فضا و منابعبه طور موثر به پایان می رسد دهه بحث آغاز شد که با امضای این فضا پیمان در سال 1967.

این نظم ایجاد شده در هر دو CSLCA و فضای بخشنامه-1 (SD-1) که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به قانون امضا شده در دسامبر 11, 2017. آن برقرار است که "آمریکایی ها باید از حق مشارکت در تجاری اکتشاف بازیابی و استفاده از منابع در فضا مطابق با قانون قابل اجرا است" و ایالات متحده مشاهده فضا به عنوان یک "جهانی عوام."

فضای بیرونی پیمان

این دستور قرار می دهد پایان دادن به چندین دهه از ابهام در مورد فعالیت های تجاری در فضا که از لحاظ فنی و نه خطاب به فضا یا ماه معاهدات. سابق به طور رسمی شناخته شده به عنوان "معاهده اصول حاکم بر فعالیتهای کشورها در اکتشاف و استفاده از فضای بیرونی از جمله ماه و سایر اجرام آسمانی"امضا شده توسط ایالات متحده آمریکا اتحاد جماهیر شوروی و انگلستان در سال 1967 در اوج مسابقه فضایی.

هدف از آن ارائه یک چارچوب مشترک حاکم بر فعالیت های تمام قدرت های بزرگ در فضا است. در علاوه بر این به ممنوعیت قرار دادن و یا آزمایش سلاح های هسته ای در فضا, فضا پیمان ایجاد شده است که اکتشاف و استفاده از فضای بیرونی انجام خواهد شد به نفع "همه مردم است."

همانطور که از ژوئن 2019 در معاهده امضا شده توسط کمتر از 109 کشور در حالی که یکی دیگر از 23 آن را امضا کرده اند اما هنوز به اتمام تصویب روند. در همان زمان شده است وجود دارد یک بحث در مورد معنی کامل و پیامدهای این پیمان است. به طور خاص ماده دوم معاهده آمده است:

Apollo 11’s Saturn V rocket prior to the launch July 16, 1969. Screenshot from the 1970 documentary “Moonwalk One.” (Image: NASA/Theo Kamecke/YouTube)

آپولو 11 را Saturn V موشک قبل از راه اندازی 16 جولای 1969. تصویر از سال 1970 مستند " Moonwalk ، (تصویر: ناسا / تئو Kamecke / یوتیوب)

به عنوان زبان خاص به مالکیت ملی شده است وجود دارد هرگز یک حقوقی اتفاق نظر در مورد اینکه آیا یا نه این پیمان را ممنوعیت اعمال به خصوصی تخصیص بودجه به عنوان به خوبی. به این دلیل کسانی هستند که استدلال می کنند که حقوق مالکیت باید به رسمیت شناخته شود و بر اساس صلاحیت به جای حاکمیت ارضی.

ماه پیمان

تلاش برای پرداختن به این ابهام به رهبری سازمان ملل متحد به پیش نویس مکمل توافقنامه حاکم بر فعالیت های دولت در ماه و دیگر اجرام آسمانی یک.k.یک. "ماه پیمان" یا "ماه توافق است." مانند فضا پیمان این توافقنامه تصریح شده است که در این ماه باید مورد استفاده قرار گیرد به نفع همه بشریت است و غیر از فعالیت های علمی باید توسط اداره بین المللی در چارچوب.

اما تا به امروز تنها 18 کشور را تصویب کرده اند Moon پیمان که شامل ایالات متحده و روسیه و یا هر گونه دیگر عمده قدرت در فضا (برای صرفه جویی در هند). علاوه بر این تنها 17 از 95 عضو که امضا فضا پیمان تبدیل شده اند امضا کنندگان در ماه پیمان. این آخرین سفارش با عنوان فرمان اجرایی در تشویق حمایت بین المللی برای بهبود و استفاده از فضا, منابع, آدرس, این موضوع بیان کرد:

Artist’s illustration of the new spacesuit NASA is designing for Artemis astronauts. It’s called the xEMU,, or Exploration Extravehicular Mobility Unit. (Image: NASA)

هنرمند تصویر جدید لباس فضایی ناسا در حال طراحی است برای آرتمیس فضانوردان. آن را به نام xEMU یا اکتشاف Extravehicular تحرک واحد. (تصویر: ناسا)

دولت در نظر این قانون به طور افتخاری به SD-1 که بر اهمیت تجاری همکاران در پروژه آرتمیس و ناسا برنامه ای برای کاوش مریخ و فراتر از آن. در این بخشنامه آمده است:

بازگشت به ماه

پس از آرتمیس III انجام مدتها در انتظار هدف از ارسال اولین فضانوردان به ماه پس از پایان آپولو دوران ناسا قصد دارد تغییر خواهد کرد به سمت در دراز مدت هدف ایجاد یک "پایدار برنامه" قمری اکتشاف. این شامل ایجاد قمری دروازه (یک مداری زیستگاه) و همچنین پایه قمری اردوگاه در سطح ماه.

این دو زیستگاه و تحقیقات ایستگاه اجازه خواهد داد که برای طولانی مدت باقی می ماند در یک آرایه گسترده ای از آزمایش های علمی و حتی توانایی برای انجام در محل سوخت گیری. همراه با یک قابل استفاده مجدد کاوشگر قمری قمری rovers و غیر مصرفی عناصر آنها را نیز تسهیل منظم ماموریت به ماه و به طور کلی کاهش در هزینه های.

برای سال آینده نگر و فضا شرکت های استخراج معدن مانند منابع سیاره و صنایع فضایی شده اند برای دفاع از اصلاحات است که اجازه می دهد برای بهره برداری تجاری از فضا است. به طور مشابه افرادی مانند Peter Diamandis (بنیانگذار جایزه X و HeroX) و علم ارتباط برقرار Neil DeGrasse Tyson شده اند گفت: سال که برای اولین بار trillionaires را به بخت و اقبال خود را از شهاب سنگ معدن.

Infographic of the evolution of lunar activities on the surface and in orbit. (Image: NASA)

دادهنمایی از تکامل قمری فعالیت در سطح و در مدار. (تصویر: ناسا)

اتفاقا ناسا و HeroX به تازگی راه اندازی شد "Honey, I Shrunk ناسا حمل بار" چالش های که ارائه شده است $160,000 به تیم است که می تواند آمد تا با یک راه حل به miniaturize محموله به نقطه جایی که آنها هستند "در اندازه شبیه به یک نوار جدید از صابون" — 100 x 100 x 50 mm (x 3.9 3.9 x 1.9 اینچ) و وزن بیش از 0.4 کیلوگرم (0.8 پوند).

هدف از این چالش این است که به طور قابل توجهی کاهش هزینه ارسال محموله به ماه در حمایت از آینده قمری ماموریت. اما آن را نیز می تواند فعال نسل جدید مینی-rovers که بررسی سطح ماه برای منابع است. به عنوان میزبان نشان می دهد در چالش سایت:

The JPL-led challenge is seeking tiny payloads no larger than a bar of soap for a miniaturized Moon rover. (Image: NASA)

این JPL-led چالش این است که به دنبال کوچک بر روی کامپیوتر کاربر بدون بزرگتر از یک صابون برای یک کوچک, Moon rover. (تصویر: ناسا)

آن سخت است تصور کنید که مینیاتور rovers نیز فعال کردن نهادهای تجاری توانایی برای کشف سیارک ها و سطح ماه برای منابع است که می تواند برداشت و فرآوری شده برای صادرات به زمین است. همه خیلی هیجان زده است با این حرکت اخیر و یا چشم انداز است که مستلزم آن است.

مخالف views

در واقع روسیه آژانس فضایی (Roscosmos) رسما محکوم منظور اجرایی و تشبیه آن به استعمار. این مسئله بودند و خلاصه در یک بیانیه صادر شده توسط سرگئی Saveliev, Roscosmos' معاون مدیر کل در همکاری های بین المللی:

Saveliev است که به سختی به تنهایی در نقشه کشی تشابه بین NewSpace صنعت (یا فضای مسابقه 2.0) و عصر امپریالیسم (ca. 18 تا قرن 20). سال گذشته دکتر ویکتور Shammas کار موسسه تحقیقاتی در اسلو شهری دانشگاه و مستقل محقق توماس Holen تولید یک مطالعه که به نظر می رسد در انتشارات palgrave ارتباطات (یک نشریه که توسط مجله طبیعت).

به عنوان یک جهش بزرگ برای سرمایه داری نوع: شرکت های خصوصی در فضای بیرونی, Shammas و Holen ادعا که بهره برداری تجاری از فضا را به نفع انسان نامتناسب. در قلب این تلاش هستند Elon Musk, جف بزوس و دیگر دره سیلیکون-میلیاردرهای است که — بر خلاف خود انسان ادعای — به دنبال گسترش ثروت خود را در حالی که بهره گیری از این واقعیت است که وجود دارد کمی به هیچ نظارت در این منطقه است.

Artist’s impression of a lunar base. (Image: Newspace2060)

هنرمند تصور قمری پایه. (تصویر: Newspace2060)

"در این راستا" آنها نوشت:

برای ثبت شرکت هند شرقی در عمل با مصونیت از مجازات در هند در حالی که در آن زمان تحت حکومت بریتانیا به طور موثر آنها را واقعی حاکم قدرت را بر کشور و مردم آن است.

(Image: NASA/JPL/911Metallurgist/NeoMam Studios)

(تصویر: NASA / JPL / 911Metallurgist / NeoMam استودیو)

می تواند سیارک معدن قمری معدن و دیگر خاموش-جهان نگرانی های جدید تبدیل استعمار? می تواند شرکت های مختلف ردی ادعا می کند به بدن و سیارات و اقمار تنظیم کردن یک دوره جنگ و قاتل سیاست شبیه به آنچه که وجود داشت در طول 18 تا 20 در اوایل قرن? و یا می تواند این آغاز "post-کمبود" برای بشریت و اقتصادی انقلاب ؟

و این محکومیت توسط مقامات روسی صرفا بیان ضجه و زاری چرا که آنها احساس نمی به خوبی موقعیت استفاده خواهد کرد و این تغییر اگر روسیه معادل یک مشک یا بزوس پدیدار? و آنچه ممکن است انتظار ما از کشورهایی مانند چین و هند شده اند که در ساخت گام های قابل توجهی در فضا ،

سوالات همه معتبر و آنهایی که باید مورد بررسی قرار گیرد و با انرژی بیشتر و تعهد در حال حاضر که آمریکا رسما اعلام کرد که ماه و فضا "برای کسب و کار باز." آن را نیز نمی تواند تعجب آور باشد اگر برخی charlatans سعی کنید به فشار کل "خرید زمین در ماه" کلاهبرداری با بیشتر قدرت بیش از حد.

ارائه شده توسط: Matt Williams, جهان امروز [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل.

Exoskeletons X-Ray Vision و دیگر بالا مربوط به اینده اختراعات شما نمی خواهد باور وجود داشته باشد


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن