انتخاب سختی در انتظار بازگشت قانونگذاران

به عنوان قانونگذاران کالیفرنیا آماده شدن برای بازگشت به جلسه آنها صورت غیر معمول مجموعه ای از COVID مربوط به م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 اردیبهشت 1399

به عنوان قانونگذاران کالیفرنیا آماده شدن برای بازگشت به جلسه آنها صورت غیر معمول مجموعه ای از COVID مربوط به محدودیت. به عنوان KCRA گزارش داد قانونگذاران تنها ممکن است همراه با یکی از کارکنان. در جلسات حضوری ممنوع است. دولت در قانون اساسی نیاز دارد که عموم مجاز به حضور در جلسات اما شرکت کنندگان ابتدا باید خود را متوسط گرفته شده باقی می ماند و جدا از دیگران است.

چنین حس مشترک نارضایتی هواداران از بازگشت به قانونگذاران' گلایه. قبل از خاموش شدن ناگهانی کالیفرنیا بودجه لذت می برد سالم مازاد و رشد rainy-day صندوق. قانونگذاران با توجه به معمول موج اقدامات است. داغترین موضوع بود که مجلس لایحه 5 با نمایندگان مجلس با معرفی 34 صورتحساب برای اصلاح جنجالی قانون جدید که ممنوعیت انواع بسیاری از فری لنس کار.

AB 5 باقی می ماند یک مسئله مهم است, به خصوص به عنوان stay-at-home سفارشات محدود کالیفرنیا توانایی برای به دست آوردن یک زندگی به دور از خانه. پیمانکاران مستقل از جمله رانندگان که ارائه در خانه تحویل هستند و مهم تر از همیشه. ما می خواهیم قانونگذاران برای قرار دادن در بالای لیست خود را و به سرعت به حالت تعلیق قانون تا زمانی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند. آنها می توانند بحث جزئیات بعد اما در حال حاضر آنها نیاز به آن را آسان تر برای مردم برای زنده ماندن.

پس از آن نمایندگان مجلس را مجبور به تمرکز بر روی دولت به سرعت رو به وخامت وضعیت مالی. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در جلسه اخیر که در کالیفرنیا سپری کرده است 7 میلیارد دلار در coronavirus مربوط به اقدامات. مازاد و بارانی-صندوق روز در حال تبخیر با نشست با اشاره به آمدن مشکلات است. کالیفرنیا بسیار مترقی نظام مالیاتی باعث می شود آن را وابسته به سرمایه-سود درآمد پس از سقوط بازار سهام خواهد معدوم کردن بودجه است.

قبل از بحران اخیر دولت و دولت های محلی در حال حاضر در حال تلاش به عنوان هزینه های بازنشستگی مصرف سهم بیشتری از بودجه خود را. کالیفرنیا عمومی بازنشستگی کارمندان سیستم (CalPERS) که به بانک ها در 7 درصد نرخ بازگشت سرمایه گذاری خود را, بود, بودجه در ناچیز 70 درصد است. با بازده حذف به طور بالقوه به قلمرو منفی که به این معنی خطرناکی پایین بودجه سطوح و حتی بالا صورتحساب برای مردم محلی است.

این هیئت تحریریه است تا برای اصلاحات در حقوق بازنشستگی برای کمک به پاک کردن تهی دست بدهی و قرار دادن سیستم های بازنشستگی در پایدار اما قانونگذاران نشان داده اند علاقه کمی که واضح مشکل است. در حال حاضر آنها هیچ چاره ای جز به آن آدرس. و با درآمد سقوط کالیفرنیا مدارس دولتی – تضمین برای دریافت بیش از 40 درصد از کل صندوق دلار خواهد بود و صدمه زدن به همچنین. در واقع آنها صدمه زدن به قبل از بحران.

بدیهی است که این دستور بالا مورد خواهد شد ایجاد یک جدول زمانی برای بازگشایی. با قوه مقننه از Newsom شده است حاکم بر اساس فرمان اجرایی. آن زمان برای قانونگذاران به reassert اقتدار و سوال برخی از Newsom بیشتر تصمیم مشکوک مانند بستن اورنج کانتی سواحل حتی اگر اکثریت قریب به اتفاق از ساحل را برانگیخت بودند زیر اجتماعی-دورى قوانین.

ما خوشحال به قانونگذاران فعال دوباره به صدا به نگرانی های رو به رشد خود را به ترکیبات و دوباره اعمال برخی از نرمال کنترل و توازن در یک فرماندار قدرت. آنها هنوز هم بلندی ژوئن 15 بودجه مهلت.

در حال حاضر زمان برای تصویب قانون اساسی مشکوک و ایدئولوژیک محور اقدامات مانند به تازگی معرفی لایحه که اجازه دادگاه حکم 25 درصد کاهش اجاره و معدوم کردن خصوصی قرارداد بین موجر و مستاجر. وجود دارد مقدار زیادی از کار جدی را انجام دهد. ما امیدواریم که نمایندگان مجلس در حال آماده شدن برای کار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن