بالا منهتن دادستان برگ کار پس از بن بست با Barr

توسط مایکل بالسامو و لری Neumeisterواشنگتن — یک فوق العاده ای بن بست بین وزارت دادگستری و منهتن آمریکا وکیل جف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 تیر 1399

توسط مایکل بالسامو و لری Neumeister

واشنگتن — یک فوق العاده ای بن بست بین وزارت دادگستری و منهتن آمریکا وکیل جفری S. برمن به پایان رسید شنبه هنگامی که دادستان توافق به ترک شغل خود را با اطمینان که تحقیقات خود را به متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد و آشفته.

اعلام دربسته در محیط دو روز متضاد اظهارات اتهامات سیاسی دخالت در تعقیب و سرپیچی از برمن. در روز شنبه دادستان کل ویلیام Barr گفت: برمن امتناع به استعفا تحت فشار باعث تهمت او را به آتش کشیدند. مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به دور از اختلاف گفتن خبرنگاران تصمیم "بود و همه به دادستان کل."

این قسمت عمیقتر تنش بین وزارت دادگستری و دموکرات کنگره که متهم بار از سیاسی کردن این سازمان و اقدام بیشتر شبیه مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی از رئیس کشور مامور اجرای قانون. همچنین سوالات مطرح شده درباره تحقیقات در حال انجام در منطقه جنوب نیویورک مهمترین پروب را به رودی جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل.

بار تنظیم کردن گردباد زنجیره ای از حوادث در شب جمعه با تعجب اعلام کرد که برمن بود استعفا بدون توضیح. اما برمن اصرار از او و نه استعفا داد و نه پله پایین و تحقیقات خود را ادامه خواهد داد.

در صبح روز شنبه او نشان داد تا به کار گفتن در جمع خبرنگاران گفت: "من فقط در اینجا به انجام کار است."

ساعت بعد بر اعلام برمن را شلیک.

"متاسفانه خود را با بیانیه شب گذشته انتخاب کرده اید عمومی عینک بیش از خدمات عمومی" بر در نامه ای نوشت: منتشر شده توسط وزارت دادگستری. او گفت: این ایده که برمن تا به حال برای ادامه کار برای حفاظت از تحقیقات بود "نادرست است."

اگر چه Barr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن برداشته برمن رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: "این همه به دادستان کل. دادستان کل بر این است که کار بر روی آن است. که گروه خود را به من بخش." مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: "من درگیر است."

دولت را با فشار به کنار برمن به مبلغ سیاسی و قانون اساسی درگیری میان وزارت دادگستری و یکی از برتر کشور منطقه است که تلاش عمده اوباش جرایم مالی و تروریسم موارد در طول سال.

تنها چند روز پیش به اتهامات ظاهر از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون که رئیس جمهور به دنبال دخالت در یک تحقیق توسط برمن را به دولت متعلق به بانک ترکیه در تلاش برای قطع معاملات با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان.

برمن در ابتدا قول داد برای ماندن در این کار تا زمانی که جایگزینی تایید شد. او تغییر ذهن خود را اواخر روز شنبه پس از بار گفت که او اجازه می دهد برمن دوم در دستور معاون متحده وکیل آدری اشتراوس برای تبدیل شدن به بازیگری آمریکا وکیل.

برمن گفت: Strauss' انتصاب نشان داد که بار تصمیم گرفته بود "به احترام عملیات عادی از قانون است." او گفت که او پله پایین بلافاصله.

از تلاشهای دولت به جای برمن با یک دستچین جایگزینی, اما در حال حاضر در حال اجرا به موانع قبل از بر توافق برای نصب استروس.

پس از اعلام برمن استعفای کاخ سفید گفت که نامزدی کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس Jay کلیتون به خوبی متصل وال استریت وکیل با عملا هیچ تجربه به عنوان دادستان فدرال ،

اما از سوی دیگر ، لیندزی گراهام R-S. C. رئیس کمیته قضایی مجلس سنا و تهمت متحد گفت: "بعید است که در ادامه با کلیتون را نامزدی مگر اینکه نیویورک سناتور دموکرات چاک شومر و کریستن جیلیبرند به رضایت خود را به انتخاب کنید.

شومر گفت: تلاش برای سرنگونی برمن "reeks بالقوه فساد از روند قانونی" و Gillibrand گفت: او را "نمی توان همدستی" در کمک به آتش دادستان بررسی فساد است. هر دو مجلس به نام کلیتون به خارج از در نظر گرفتن.

شومر نیز نامیده می شود برای وزارت بازرس کل و دفتر مسئولیت حرفه ای به منظور بررسی برمن ایران. و رئیس کمیته قضایی مجلس Rep. جری Nadler, D-n. y. گفت: برمن باز است دعوت به شهادت قبل از خود پنل.

برمن یک جمهوری خواه که کمک به رئيس جمهور در انتخابات کار کرده و برای همان شرکت حقوقی به عنوان جولیانی و شخصا در مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از اینکه شنود گذاشته باشند به عنوان U. s. دادستان. اما او برنده بیش از برخی از منتقدان پس از نظارت های متعدد تعقیب و تحقیقات با روابط مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر برمن گفته می شود معلوم نیست در مورد دلیل دقیق او از کار اخراج شد, مردم آشنا با تفکر گفت: کار خود را همیشه به نظر می رسید در معرض خطر است و او هرگز تا به حال حس آن امن بود.

در میان بسیاری از مشخصات بالا تحقیقات او نظارت بود به جولیانی را معاملات کسب و کار از جمله این که آیا او موفق به ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی. اتهامات در این پرونده به نظر نمی رسد قریب الوقوع به گفته افراد آشنا با این موضوع. آنها مجاز به بحث در مورد بررسی علنا و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

منطقه جنوبی نیز محاکمه تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران از جمله تهمت سابق وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن که در خدمت یک حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی جرم است. کوهن به تازگی منتشر شده از یک زندان فدرال به ادامه خدمت حکم او را در خانه حبس بیش از coronavirus نگرانی.

برمن است نظارت دادستان از دو فلوریدا بازرگانان لو Parnas و ایگور Fruman بودند که همکاران از جولیانی و به اوکراین استیضاح بررسی است. این افراد متهم شده در اکتبر فدرال و مالی مبارزات انتخاباتی نقض از جمله پنهان کردن منشا 325,000 دلار کمک مالی به یک گروه حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

تحت برمن تصدی دفتر او نیز اتهامات علیه مایکل Avenatti این وکیل مبارز که به دست آورده شهرت به نمایندگی از بازیگر پورنو Stormy Daniels در دعاوی مربوط مغلوب ساختن پیشی جستن. Avenatti محکوم شد در ماه فوریه از تلاش برای گرفتن نایک پس از دادستان گفت: او را تهدید به استفاده از دسترسی رسانه ها به صدمه زدن به نایک شهرت و قیمت سهام مگر ورزشی غول به او پرداخت شود تا $25 میلیون.

Neumeister گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان کالین بلند, اریک تاکر Zeke میلر و مارسی گوردون در واشنگتن و تام هیز و کوین هاگن در نیویورک کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب