راهنمایی برای snagging یک خانه در یک رقابتی بازار مسکن

با توجه به "گزارش مسکن" نویسنده استیون توماس کالیفرنیای جنوبی در حال حاضر دارای بالاترین تقاضا برای خانه های د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 مرداد 1399

با توجه به "گزارش مسکن" نویسنده استیون توماس کالیفرنیای جنوبی در حال حاضر دارای بالاترین تقاضا برای خانه های در سال, اما در جنوب کالیفرنیا موجودی خانه برای فروش است که به حدود 28000 مقابل تقریبا 46,000 این زمان در سال گذشته است.

ترکیب که با تاریخی کم نرخ بهره وام مسکن, و شما حتی بیشتر در محیط رقابتی است. اقتصاد 101 را تعیین می کند که هنگامی که شما تقاضای بالا و عرضه کم — وقتی که می آید به خرید و فروش خانه — شما نیاز به خلاق موفق باشد.

در اینجا چند چیز شما ممکن است در نظر.

نوشتن یک نامه: ترکیب نیروهای خود را نماینده املاک و مستغلات و شرکت بیمه عنوان نماینده و شما می توانید یک لیست خاص از خانه های که با معیارهای خود را به هدف.

نوشتن یک نامه شخصی به صاحب این خانه (خوب یکی از شما می توانید سفارشی برای هر یک از نشانی بدون نیاز به نوشتن یک حرف جدید در هر زمان).

ارائه یک عکس از خانواده خود را شامل خود و بچه ها و حیوانات خانگی. بحث در مورد اینکه چرا خانه خود را کامل خواهد بود برای شما شامل وام خود را قبل از تصویب نامه و از آنها بخواهید برای تماس با عامل خود را اگر آنها هر گونه علاقه در فروش خانه خود را به شما.

شما حتی ممکن است خود عامل نوشتن نامه ای نیز که شامل "اکتشاف بسته" با طیف وسیعی از چه زمان ارزش منصفانه بازار از خانه خود را ممکن است بر اساس مقایسه های اخیر خرید و فروش و حتی Zestimate از Zillow.

در حالی که اطلاعات عمومی صفحه اصلی اطلاعات مخازن و اینترنت ابزار نقشه برداری معمولا به شما بگویم اگر آنها یک استخر و یا مشاهده موارد شما نمی دانید که وضعیت خانه و یا هر گونه ارتقاء اخیر. بنابراین در حالی که شما نمی خواهید به بیش از حد خاص در مورد قیمت صاحبخانه که فعالانه به دنبال فروش ممکن است تعجب به یاد بگیرند که چقدر خانه خود را ممکن است ارزش.

شما فقط نیاز به یک برای گرفتن طعمه خود را پس از آن امیدواریم که شما سقوط در عشق زمانی که صاحبان از شما دعوت می آیند ،

دنبال کردن-بازار لیست: درخواست نماینده خود را به نگاه را از طریق خود و چندگانه مثال خدمات برای خانه های که مطابقت با معیار شما که منقضی شده است خارج هستند نگه دارید یا این که به تازگی لغو شده است.

شما هنوز هم باید دسترسی به همه اطلاعات فهرست و هنگامی که شما پیدا کردن یکی یا بیشتر است که به نظر می رسد امیدوار کننده خود را, عامل می توانید با کسانی که سابق لیست عوامل برای دیدن اگر فروشندگان هنوز هم ممکن است علاقه ای به فروش.

یک خانه ندارد به طور فعال ذکر شده را برای شما برای قرار دادن یک قانونی در برخورد با هم.

دریافت خلاق در تعقیب خود را. استفاده از همه لازم است و توصیه می شود COVID-19 احتیاطی هنگامی که شما توافق می کنید برای گرفتن یک نگاه. و عامل(s) می توانید استفاده از ماشین های استاندارد فرم برای قرار دادن معامله با هم به طوری که هر دو خریداران و فروشندگان هستند مناسب نشان داده شده است.

لسلی سارجنت Eskildsen است یک عامل با ملک یک گروه غرب است. او را می توان در 949-678-3373 یا leslie@leslieeskildsen.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب