نکاتی برای رشد یک باغ از فروشگاه خریداری سبزیجات

بسیاری از مردم تمایل به دور انداختن بذر سبزیجات و میوه آنها به خرید از فروشگاه ها. اگر شما برخی از اوقات فراغت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 فروردین 1399

بسیاری از مردم تمایل به دور انداختن بذر سبزیجات و میوه آنها به خرید از فروشگاه ها. اگر شما برخی از اوقات فراغت شما می توانید با استفاده از این دانه ها برای ایجاد یک باغ سبزیجات در خانه. در اینجا چیزهایی که شما باید در ذهن داشته باشیم هنگامی که تنظیم چنین باغ.

انتخاب دانه

برای مبتدیان این است ایده آل برای شروع با گیاهان است که می تواند مدفون در خاک های سست. این شامل دانه سیر و سیب زمینی و chayote زنجبیل و غیره. "سیر باید از هم جدا به میخک و کاشته شده با چربی پایان پایین; سیب زمینی باید قطع و به بخش های هر کدام با حداقل یک زن و شوهر از چشم چپ به خشک برای یک یا دو روز قبل از رفتن به زمین است; chayote باید کاشته شده در یک زاویه 45 درجه. همه خورشید کامل به جز زنجبیل" با توجه به لس آنجلس تایمز.

بذر گوجه فرنگی نیاز به تخمیر به منظور تبدیل شدن به قابل دوام برای کاشت. غلات مانند گل تاج خروس و کوینولا باید رشد کند به راحتی در باغ بدون تلاش زیاد است. فقط نم نم آنها را در باغ تخت پوشش آنها را به آرامی با خاک و آب به طور منظم. را انتخاب کنید از دانه های سالم, گیاهان, نگاهی به ویژگی های خود را مانند اندازه عملکرد و بلوغ و مقاومت در برابر بیماری ، بررسی کنید که تمام دانه ها رسیده و قبل از آنها برداشت شده است. این اطمینان خواهد داد که آنها به اندازه کافی بالغ و فروشگاه مواد مغذی کافی برای جوانه زدن و رشد هست.

غیر هیبرید دانه

هنگامی که شما با استفاده از دانه ها را از فروشگاه خریداری سبزیجات برای راه اندازی باغ, شما نیاز به نگه داشتن در ذهن که همه دانه نخواهد بود به همان اندازه قابل دوام. برخی از دانه ها نمی خواهد به رشد گیاهان و میوه. بهترین راه برای شناسایی چنین عملی دانه است که به بررسی کنید که آیا سبزیجات هستند هیبرید یا غیر هیبرید رقم.

"Hybridized به معنی دانه تولید شده در چنین راهی است که خود را از نسل اول خواهد میوه, اما اگر شما در صرفه جویی در دانه از آن نسل (برای مثال از یک هیبرید گوجه فرنگی در فروشگاه مواد غذایی) و گیاه آنها را تولید نمی کند خوب تولید کند. چگونه شما جلوگیری از ارقام? هر چیزی با برچسب 'ترکه' است که قطعا نه یک هیبرید" با توجه به Networx.

خشک کردن و ذخیره سازی

اگر شما برنامه ریزی در ذخیره سازی دانه ها برای استفاده در آینده شما باید آنها را خشک ، در بهترین حالت این دانه ها باید فقط حاوی رطوبت در محدوده 5 تا 13 درصد است. هر چیزی بیش از آن است که خطرات ساخت دانه بد. خشک نیست آنها را خیلی سریع آنجا که می توانید نیروی دانه های کوچک و کرک. اجازه دهید دانه های خشک در دمای کنترل شده ، بهترین دما برای ذخیره دانه بین 33 درجه و 40 درجه.

Do a germination test before deciding on which seeds you wish to plant. (Image: pixabay / CC0 1.0)

انجام آزمون جوانه زنی قبل از تصمیم گیری که در آن دانه های شما مایل به گیاه است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

هنگامی که شما راضی هستند چگونه دانه های خشک شده قرار داده و آنها را در یک تنفس کیسه ترجیحا از پنبه ساخته شده. نگه داشتن کیسه در یک منطقه خشک و خنک. هرگز اجازه ندهید که دانه ها به طور مستقیم در معرض هوا پس آنها را جذب رطوبت محیط. نه باید به شما مهر و موم دانه ها را در یک ظرف خلاء پس از دانه ها نیاز به یک کمی از هوا برای زنده ماندن.

آزمون جوانه زنی

قبل از اینکه شما گیاه دانه در باغ خود انجام آزمون جوانه زنی برای دیدن اینکه آیا این دانه ها رشد خواهد کرد به عنوان انتظار می رود. فقط برخی از دانه گیاه در یک منطقه کوچک و بررسی متوسط زمان لازم برای جوانه زدن. نرخ جوانه زنی محاسبه شده است با تقسیم دانه که جوانه زده با تعداد دانه های شما باید کاشته و ضرب نتیجه 100 درصد است. برای اطمینان از برداشت خوب تنها دانه های گیاهی که جوانه زنی رای بیش از 80 درصد است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

نکاتی از فضانوردان: برخورد با انزوا در طول مستند


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن