فروش بلیط scofflaws پارکینگ در غیر فعال شخص لکه طول می کشد یک نرم افزار

Q. هی سوت: چگونه می توانم من یکی از آنها گروه خودرو محقق مدالها? احتمالا به عنوان یک ذخیره و یا معاون. هنگامی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

Q. هی سوت: چگونه می توانم من یکی از آنها گروه خودرو محقق مدالها? احتمالا به عنوان یک ذخیره و یا معاون. هنگامی که من با یک scofflaw پارکینگ در نقص-تعیین نقطه زمانی که آنها بطور شفاهی مقابله با من در مورد مراقبت از کسب و کار خود من, من پس از آن می توانید شلاق اعتبار و بلیط کتاب و بگو: "آن را خورد تا آلاله." چرا deputize هزاران نفر از بازنشسته مردمی که باید متوجه این جرم اتفاق می افتد تمام وقت ؟ راهنمایی و رانندگی می تواند اداره اساسی آزمون تجویز قوانین است که باید اعمال شود قبل از فروش بلیط کسی و سپس موضوع را به آنها برخی از کاغذ ID.

– Gary Turnbeau, یوربا لیندا

A. نیت شما نقطه گری – صدای خوک یا گراز می شود واقعی تحریک شده و وقتی که می بیند چنین متخلفان.

اما کسانی که مدالها سخت به آمده است.

راهنمایی و رانندگی دارای 240 سوگند افسران صلح – کامل پلیس در سراسر کشور است که می تواند به استناد به مجرم برای, در میان چیزهای دیگر اشتباه پارکینگ در آن نقاط است.

هر داوطلب یا پاره وقت راهنمایی و رانندگی برنامه با شرکت کنندگان قادر به استناد خواهد باید به تصویب مجلس قانونگذاری کالیفرنیا و شرکت کنندگان نیاز به تحت آموزش گسترده.

"در حالی که وجود دارد (مانند راهنمایی و رانندگی) داوطلب برنامه های دیگر اجرای قانون و اجرای پارکینگ پرسنل نیز می تواند موضوع استناد" راهنمایی و رانندگی سخنگوی Jaime Garza گفت: صدای بوق یک ایمیل به در. "راهنمایی و رانندگی گاهی اوقات تیم های محلی حوزه های قضایی و سازمان های.

"برای مثال ما تیمی با Indio PD برای اجرای اجرای در کوچلا و دلیجان (کنسرت); پاسادنا در رز باول; پومونا Fairplex در طول L. A. شهرستان نمایشگاه," او گفت:.

Garza می خواستم به یاد کسانی که در Honkland که همه ناتوانی آشکار هستند و اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد پلاکارد و پلاک رفتن به dmv.ca.gov. نوع "فرد معلول" را در نوار جستجو.

Gary, مردم همیشه می توانید تماس غیر-شماره های اضطراری برای آژانس پلیس محلی و ببینید که اگر آن را می تواند رول و استناد مجرم; یک افسر ممکن است در این نزدیکی هست.

پرسش: سلام سوت: من به تازگی رانندگی در عازم شمال 405 آزادراه از طریق هانتینگتون بیچ, که در آن بسیاری از ساخت و ساز در جریان است. یک Caltrans کامیون لگد کردن سنگ و ترک خورده من شیشه جلو اتومبیل. آیا من می توانم یک فایل ادعا می کنند به Caltrans? آیا شانس این سازمان خواهد پرداخت خسارت ؟

– سینتیا Galli

A. شما قطعا می توانید فایل ادعا با Caltrans' در اورنج کانتی با تماس 657-328-6400 سخنگوی Angela M. مدیسون گفت. گوگل شماره تلفن و شما می توانید این فرم بیش از حد.

آماری خوب به طور کلی کسانی که فایل ادعا می کند به خوبی انجام نمی.

در سال گذشته 255 ادعا واصل شد برای چیزهای مختلف در برابر Caltrans در اورنج کانتی درخواست در مجموع $375,564.74 آژانس آمار نشان می دهد.

که سه تا 12 ادعا بودند پرداخت – یک رقم دقیق دشوار بود به بگویید که به دنبال در یک ورق گسترش – برای پرداخت کل $13,502.84.

اگر شما تبدیل شده سینتیا صدای بوق فرض شما می توانید سعی کنید سیستم عدالت.

Honkin' واقعیت: استانتون به تازگی به عضویت ناگهانی از شهرستانها با استفاده از خودکار پلاک خوانندگان با اجاره هشت در $2,000 هر کدام برای یک سال با توجه به شهر ، آنها چسبیده به تیر چراغ برق در بلوار ساحل و Katella خیابان. هنگامی که آنها نقطه در صفحات گزارش سرقت اتومبیل و وسایل نقلیه با کهربا هشدار بر روی آنها و یا هر وسیله نقلیه دیگر که در پی توسط افسران هشدار زمان واقعی ارسال می شوند به پلیس.

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به honk@ocregister.com. او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk. توییتر: @OCRegisterHonk

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن