سه Pasadenans مرده از coronavirus روز سه شنبه

سه Pasadenans شد کشته از coronavirus در سهشنبه, مارس 19 حتی به عنوان شهر مرگ و میر به نظر می رسد که کاهش بیش ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 اردیبهشت 1399

سه Pasadenans شد کشته از coronavirus در سهشنبه, مارس 19 حتی به عنوان شهر مرگ و میر به نظر می رسد که کاهش بیش از دو هفته گذشته یا بیشتر.

در مجموع 74 پاسادنا ساکنان را از دست داده اند زندگی خود را به این ویروس است.

از سه مرگ و میر گزارش روز شنبه دو درگیر این شهر را در دراز مدت مراقبت از امکانات و سومین عضو عموم مردم شهرستان سخنگوی لیزا Derderian گفت: رسانه ها.

این علائم هشتم مرگ یکی از ساکنان که نبود ارتباط با خانه سالمندان و یا مرکز کمک زندگی می کنند.

روز سه شنبه سه موارد منجر به مرگ همه درگیر ساکنان 65 ساله یا مسن تر یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد. در دو روز در این شهر دیده است و بیشتر مرگ و میر ناشی از آن در تمام هفته گذشته است.

در حالی که این دقیقا روشن نیست که در آن دو مرکز مربوط به مرگ و میر در محل — شهر گزارش مرگ و میر و موارد در میان غیر شهروندان در آن مرکز داده — دو مورد مرگ گزارش شده در منطقه خانه های سالمندان در روز سه شنبه.

یک مورد مرگ گزارش شده در صلیب طلایی مراقبت های بهداشتی در روز سه شنبه به مناسبت پنجمین کشنده مورد در ارتباط با خانه سالمندان است. مرگ دیگری مربوط به تسهیلات نیز گزارش روز دوشنبه.

در مجموع 60 نفر در میان ساکنان و 14 مورد در میان کارکنان در این مرکز گزارش شده پس از وقوع آغاز شد.

دوم مرگ نیز گزارش روز شنبه از پاسادنا گرو مرکز بهداشت منطقه دیگر خانه سالمندان است. این چهارمین مرگ مرتبط با مرکز تا کنون که دیده است 40 نفر در میان ساکنان آن و 25 مورد در میان کارکنان پس از وقوع آغاز شد.

در ضمن پاسادنا مقامات گزارش شده و تنها دو مورد جدید شنبه, مارک کمترین تعداد موارد جدید را تایید کرد در یک روز از اوایل ماه آوریل است. یک توضیح برای این است که مشخص نیست در حال حاضر, اما مقامات قبلا گفته اند که آنها هنوز هم نیاز به داده های بیشتری برای تعیین یک روند و چه آنومالی.

یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها نشان می دهد که بسیاری از روزها با غیر طبیعی پایین مورد شمارش کرده اند که اغلب به دنبال افزایش تعداد روز بعد. در لس آنجلس مقامات قبلا توضیح داده شده که آن را به یک تغییر ناگهانی از تست و آزمون گزارش.

در شهرستان در روز سه شنبه مقامات گزارش 76 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر حتی به عنوان مقامات شروع به مطالعه مسیر بازگشایی ارائه شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

بیش از 39,570 ساکنان شهرستان باید آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله 1,183 موارد جدید اعلام کرد. این را شامل نمی شود پاسادنا آخرین آمار و ارقام به عنوان شهرستان تمایل به تاخیر در یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

"ما می دانیم که وجود دارد مردم در سراسر جامعه ما که دچار فوق العاده ای از دست دادن" شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر گفت. "برای کسانی از شما که در ماتم از دست دادن عزیزان به COVID-19 ما برای شما آرزوی شفا و صلح است."

نویسنده کارکنان اولگا Grigoryants کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن