تهدید محلی mountain lions برنده جدید حمایت ... در حال حاضر

با تهدید رو به رشد برای mountain lion جمعیت در جنوب کالیفرنیا و فراتر از دولت ماهی و بازی کمیسیون در روز پنج ش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 فروردین 1399

با تهدید رو به رشد برای mountain lion جمعیت در جنوب کالیفرنیا و فراتر از دولت ماهی و بازی کمیسیون در روز پنج شنبه 16 آوریل در زمان رای کلیدی است که به گربه موقت محافظ وضعیت در شش حوزه جغرافیایی — از جمله سانتا آنا, سانتا مونیکا, سن گابریل و سان برناردینو کوه.

این رای همچنین راه اندازی یک سال مطالعه توسط این گروه از ماهی ها و حیات وحش به منظور بررسی صحت ادعا و داده های علمی نشان می دهد که حیوانات در این رشته کوه در معرض خطر هستند و یا می تواند تبدیل به در معرض خطر در آینده نزدیک. این کمیسیون خواهد شد و سپس تعیین اینکه آیا دائم محافظ وضعیت merited با موقت حمایت مداوم تا آن زمان.

"تاپیک فوق العاده ای فوریت برای اقدام برای حفظ این جمعیت گفت:" کمیسیون تخصصی موری قبل به اتفاق آراء.

كوهی از سانتا آنا و کوه های سانتا مونیکا در حال به ویژه در معرض خطر با توجه به 2019 مطالعه توسط دانشگاه نبراسکا و UC Davis محققان. Hemmed در توسعه و بزرگراه های پاشنه بلند در آن محدوده صورت تهدید قادر به تکثیر به دلیل همخونی.

2019 گزارش مشخص شد که آن دسته از شیرها باید در حد متوسط به نزدیکی خاصی فرصتی برای انقراض در دهه های آینده مگر اینکه گربه جدید — و تازه خود را ژن — پیدا کردن یک راه به محدوده. آزادراه گذرگاه پیشنهاد شده است برای به انجام رساندن است که در هر دو مکان اما تا کنون وجود دارد و نه بودجه کافی است.

Mountain lions همچنین در صورت تهدید از سم موش مجاز کشتار گربه ها است که حمله به احشام و وسایل نقلیه موتوری و آتش سوزی. همه این خطرات باید هزینه mountain lions زندگی خود را در جنوب کالیفرنیا در محدوده سال های اخیر است.

دامداران شی

جدید حمایت به احتمال زیاد شامل اضافی موشکافی ساختمان و ساخت و ساز جاده در شش مناطق تعیین شده. آن را نیز می تواند شامل تنظیم سختگیرانه تر در سم موش در مناطق و همچنین افزایش شمشیربازی به نگه داشتن حیوانات در جاده ها, ارتقاء, از, حیات وحش عبور برنامه ها و تنگ تر قوانین برای صدور depredation مجوز برای كوهی است که حمله به دام است.

درخواست برای محافظ وضعیت ارائه شد توسط مرکز تنوع زیستی و شیر کوه پایه و ورزشی در حمایت از 87 دیگر ملی دولت محلی و گروه های زیست محیطی.

"این یک لحظه تاریخی برای کالیفرنیا گربه های بزرگ و غنی از تنوع زیستی" تیفانی Yap, یک زیست شناس در این مرکز گفت: پس از رای دادن. "با دولت حمایت از ما می توانید شروع به معکوس دوره برای نجات ما شیر کوه."

مخالفان شامل کشاورزان و cattlemen. نوشتن به نمایندگی از دامداران در منطقه خود, دولت, مجلس فرانک بیگلو یک Madera County جمهوری خواه ابراز نگرانی کرد که وضعیت حفاظتی را محدود توانایی به ساقه گربه که کشتن گاو و دیگر حیوانات مزرعه.

"قرار دادن موانع و یا بیشتر بار بر روی یک چوپان توانایی محافظت از خود را از دام مکان های در معرض خطر توانایی خود را برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز میلیون ها نفر از مردم" نوشت و در نامه ای به کمیسیون.

برخی در خانه صنعت ساخت و ساز مخالف, اندازه نگران است که آن را محدود ساختمان های جدید است. و وس مایرز یک کشاورز با ملک در هر دو کوه های سانتا مونیکا و San Joaquin Valley همچنین استدلال کرد که این پیشنهاد حمایت بودند نامناسب — از جمله در منطقه لس آنجلس.

"سانتا مونیکا کوه ها و اطراف مناطق تفریحی مناسب نیست زیستگاه برای این شکارچیان و این واقعیت را می توان از طریق همخونی نزدیکی به مناطق شهری و مسکن کوچکتر از اندازه" او نوشت: این کمیسیون است. "لطفا اجازه ندهید که غلط نیت این چند شهری نمایندگان و چند بسیار آوازی ترکیبات راهنمای این تصمیمات کمیسیون در وزارت امور خارجه حیات وحش حمایت."

تغییر نگرش

شیر کوه' زیستگاه محدوده از کانادا به شیلی و خود را به طور کلی جمعیت نسبتا قوی با کمی خطر انقراض تشکر در بخشی به حمایت است که تاسیس شده اند در طول سال. اما جمعیت در تعدادی از مناطق به طور معمول در یا در نزدیکی شهری مناطق در معرض خطر ناپدید می شود.

وزارت امور خارجه از ماهی ها و حیات وحش تخمین زده وجود دارد 4000 تا 6000 گربه در کالیفرنیا, با این شماره ها رو در طول سال با افزایشی تغییرات در قانون است.

از سال 1907 تا سال 1963 دولت پرداخت جایزه برای مرده mountain lions که پس از آن به طور گسترده ای به عنوان یک تهدید برای مردم و حیوانات خانگی. در سال 1971 یک مهلت قانونی صادر شد در شکار گربه ها برای ورزش و در سال 1990 رای دهندگان مورد تایید گزاره 117 که ممنوع چنین شکار.

حیوانات هنوز هم می تواند کشته شود اگر آنها تهدیدی به مردم یا حیوانات اهلی اما در سال 2013 تصویب شد ممنوعیت کشتن حیوانات برای سادگی سرگردان را از طریق یک شهری یا منطقه حومه.

کشنده depredation مجوز صادر شده برای کشتن شیر کوه که صید دام است. اما پس از سال 2017 کسانی که مجوز صادر شده در سانتا آنا و سانتا مونیکا رشته کوه تنها اگر یک سری از غیر کشنده تلاش شده است به نگه داشتن حیوانات خانگی امن و شیر حمله کرده و حداقل سه بار.

پس از یکی از تنها دو شناخته شده نر بالغ شیرها در کوه های سانتا مونیکا ضرب گلوله کشته شد تحت قلمرو اجراء مجوز on Jan. 27 در پاسخ به حملات متعدد در دام مقامات تمدید "سه اعتصاب" حکومت به چهار مناطق دیگر.

شیرها نیز به ثمر رساند محافظ پیروزی در اوایل این ماه که برتر قاضی دادگاه فرستاده توسعه یک پیشنهاد 270 هکتار محله در تمکولا بازگشت به تخته رسم چون آن را جاسازی شده در زیستگاه در نزدیکی یک پتانسیل 15 آزادراه حیات وحش عبور. چنین توسعه است و به احتمال زیاد حتی بیشتر مشکل در تصویب برنده به عنوان یک نتیجه از پنجشنبه به رای ماهی و بازی کمیسیون.

صرفه جویی در گربه ها

علاوه بر سانتا آنا و سانتا مونیکا کوه های تصمیم کمیسیون امر به جمعیت کوچک از شیرها پوشا سن گابریل و سان برناردینو کوه و همچنین گربه های بزرگ شرقی شبه جزیره در محدوده شرق شهرستان سان Diego کسانی که در کوهستانهای سانتا کروز و کسانی که در یک کشش از ساحل مرکزی از رسیدن به خلیج مانتری به ونتورا.

برخی از ویژگی های جدید محافظ وضعیت نامشخص باقی می ماند اما J. P. رز از مرکز تنوع زیستی اشاره کرد که سازمان های دولتی در حال حاضر یک ماموریت داریم برای محافظت از شیر کوه.

"برای Caltrans این می تواند شامل ساختمان حیات وحش گذرگاه بیش از و یا در زیر موجود بزرگراه و یا به عنوان بخشی از آزادراه گسترش پروژه," او گفت:. "برای این گروه از آفت کش ها و مقررات این ممکن است شامل ارزیابی مجدد از استفاده از کشنده موش سموم در شیر کوه زیستگاه."

در میان پیشنهادات دیگر گنجانده شده در این درخواست به کمیسیون یک تعهد حفاظت از حیات وحش هیئت مدیره و زیستگاه حفاظت صندوق پول برای به دست آوردن شیر زیستگاه و ساختمان آزادراه عبور.

خصوصی ائتلاف نجات L. A. مختلف مطرح شده 14 میلیون دلار به سمت $60 میلیون حیات وحش پل بیش از 101 بزرگراه در آگورا هیلز. عبور اجازه می دهد که کوه های سانتا مونیکا گربه ها به تعامل با جمعیت وسیعتری به شمال.

برای کمک به معرفی تازه ژن به شیرها از سانتا آنا کوه های دانشجویان و استادان در کال پلی پومونا را توسعه داده اند برنامه های متعددی برای عبور از 15 آزادراه در Temecula. یک پل هوایی وجود دارد که هزینه حدود 18 میلیون یک culvert زیرگذر است که در قیمت $10 میلیون و بهبود یک زیرگذر موجود است و برچسب در $570,000.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب