کسانی که تبلیغات در اموال عمومی به خوبی ممکن است غیر قانونی

پرسش: سلام صدای بوق: می تواند عمده کسب و کار و یا رستوران محل مینی تابلوهای تبلیغاتی در مادها? من اینجا هستم د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 اردیبهشت 1399

پرسش: سلام صدای بوق: می تواند عمده کسب و کار و یا رستوران محل مینی تابلوهای تبلیغاتی در مادها? من اینجا هستم در کنار رودخانه و سریع-رستوران و مواد غذایی قرار داده شده است به نشانه های بزرگ در جزیره ای در تقاطع.

– ماریو لونا آناهایم

A. احتمالا در بسیاری از شهرستانها.

فیل Pitchfordسخنگوی ریورساید صحبت به شهرستان های رسمی و همراه تصویب این قانون به صدای خوک یا گراز.

غالبا چنین نشانه هایی مجاز در اموال عمومی در شهر است. اما در برخی از نقاط مانند رودخانه را بسیار خوب مرکز عابر پیاده در مرکز شهر چند استثنا وجود دارد.

غیر قانونی نشانه گرفته شده و این شهرستان می تواند به جریمه و اگر آن را می تواند تعیین کند که آنها را قرار داده تا.

صدای بوق را باور نمی کند او به دست آورده خود را چک مگر اینکه او می شود یک کمی عرق روی پیشانی. بنابراین او نیز رسیده به خود را خوب شهر, ماریو, برای دیدن چگونه آناهایم دستگیره چنین چیزهایی.

"در آناهایم ما اجازه نمی دهد به طور موقت علائم در اموال عمومی" ارین Ryan, شهرستان, سخنگوی, گفت, صدای بوق یک ایمیل به در.

شهرستان کارکنان را حذف علائم و برچسب و تکرار متخلفان می تواند جریمه نقدی محکوم شد.

"در طول این بی سابقه ای در زمان ما به دنبال ارائه برخی از نرمی به عنوان کسب و کار ما در تلاش برای اطلاع رسانی از جدید خود را و یا تغییر خدمات" رایان اضافه شده است.

Q. من 87 سال سن دارد و تا حدی غیر فعال است. من اصلا درایو و من لازم نیست که یک ماشین دیگر. اما من هنوز هم معتبر راننده مجوز منقضی می شود که بعد از این سال. من باید درخواست کارت شناسایی? می توانم انجام دهم که از خانه ؟

– Pat هاو تیخوانا

A. اجازه مجوز منقضی و گرفتن ID از بخش موتور وسایل نقلیه برای تلفن های موبایل مانند یک طرح خوب است.

شما باید برای رفتن به یک راهنمایی و رانندگی به یکی Ivette برچ راهنمایی و سخنگوی گفت: صدای بوق.

هنوز هم که گزینه بسیار آسان تر از حفظ یک مجوز.

بله, شما هنوز هم نیاز به گرفتن عکس خود را گرفته شده است. اما شما نمی خواهد که به نوشته و تست بینایی به عنوان شما را برای یک مجوز و کسانی که در سنین 62 و لازم نیست که به پرداخت هزینه برای شناسه یا نه. تمدید مجوز خواهد خود را هزینه $37.

گردآورنده پت تا زمانی که با عجله به بازگشایی راهنمایی و رانندگی و دفاتر را کند می کند و شما برخی از آن است که ارزش wading را در جهان با این coronarvirus همه گیر مورد است که باعث ناراحتی همه ما است.

Honkin' واقعیت: هنگامی که یک 5-year-old boy مادر نمی خواهد به توافق برسند به او خرید یک لامبورگینی او شروع به پریدن کرد به پدر و مادر خود را' SUV در دوشنبه, مه 4 و رهبری را به کالیفرنیا به یک.

دو مایل به سفر خود در 15 آزادراه در اگدن یک یوتا بزرگراه افسر گشت خال خال SUV بافی ترمز در نامنظم مد و مشکلات ناسازگار بودن فقط 32 مایل در ساعت. او بیش از آنچه به او مشکوک بود یک مست یا پزشکی مشکل درایور.

در عوض, او در بر داشت whippersnapper که او به عنوان مسن تر یاد بگیرند که خود را در کیف پول نبود به اندازه کافی سنگین است که روز به گیر یک Lambo – آن برگزار شد اما سه دلار است. (منبع: Deseret News.)

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به honk@ocregister.com. او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب