دکتر Thomas Sowell شده است هر دو از یک دوست و همکار معدن برای بیش از نیم قرن.

در ژوئن 30, او باید خود را به اتمام 90 سال از زندگی من می خواهم به برجسته کردن برخی از ویژگی های مهم است که زندگی. Sowell متولد شد و در Gastonia, North Carolina در سال 1930. به عنوان بخشی از بزرگ سیاه و مهاجرت به شمال در طول 1930s و ’40s او و خانواده اش نقل مکان کرد به هارلم نیویورک است. Sowell حضور داشتند معتبر Stuyvesant دبیرستان, اما کاهش یافته است. در سال 1951 او پیش نویس به ارتش و اختصاص داده شده به سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده که در آن او یک عکاس است. عکاسی باقی مانده سرگرمی خود را امروز.

پس از نظامی تور وظیفه Sowell در زمان شب کلاس در دانشگاه هاوارد که در آن او را تشویق به اعمال می شود به دانشگاه هاروارد. او مدرک لیسانس خود را در رشته اقتصاد فارغ التحصیل شد مگنا اظهار تقدیر در سال 1958. سال بعد او مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه کلمبیا. ده سال بعد Sowell به دست آورده دکترای اقتصاد از معتبر وزارت اقتصاد در دانشگاه شیکاگو است. به عنوان Sowell توضیح می دهد که در زندگینامه “شخصی اودیسه” برای بسیاری از وقت خود را در کالج او در نظر گرفته خود را یک مارکسیست. پس از مطالعه اثرات انواع مقررات دولت از جمله حداقل دستمزد قانون Sowell به این نتیجه رسیدند که بازار آزاد هستند بهترین گزینه به خصوص برای مردم محروم.

Sowell اقتصاد تدریس در چندین دانشگاه از جمله هوارد دانشگاه راتگرز, کرنل, دانشکده, دانشگاه, کالج امهرست و UCLA. از سال 1980 او شده است یک عضو ارشد موسسه هوور در دانشگاه استنفورد که در آن او نگه می دارد افزایش یافت و میلتون فریدمن یاران. ضمنا برندگان جایزه نوبل میلتون فریدمن و جورج Stigler دو نفر از Sowell را محکم مربیان به عنوان یک دانشجو در دانشگاه شیکاگو است.

بسیاری از کسانی که آشنا با Sowell نوشته نمی هر گونه ایده در مورد تحقیقات اولیه اش منافع در تاریخ تفکر اقتصادی پایان نامه خود را با عنوان “می گویند قانون و به طور کلی پر جنجال” تجزیه و تحلیل کار اقتصاددان فرانسوی ژان باپتیست می گویند. تحقیقات اولیه اش در تاریخ اقتصادی فکر می کردم که به نظر می رسد در مقالات ارائه شده در مجلات علمی شامل نوشته Sir Thomas Malthus, Thorstein Veblen, کارل مارکس, ساموئل بیلی و ژان چارلز لئونارد د Sismondi. این و نوشته های بعد را تا 19 نشریات علمی.

اکثر دانشگاهیان را منتشر نمی کند که بسیاری از مقالات علمی در یک عمر است. و علاوه بر این Sowell نوشته شده 56 کتاب در میان آنها “می گویند قانون: یک تجزیه و تحلیل تاریخی,” “دانش و تصمیم گیری” “تضاد سند چشم انداز” “اواخر صحبت کردن در کودکان” “پایه اقتصاد” “تبعیض و نابرابری” و اخیرا “منشور مدارس و دشمنان خود را.” یک لیست کامل از نشریات را می توان در وب سایت خود را.

Sowell نوشته نه پایان با نشریات علمی و کتاب. او نویسنده 72 مقالات در نشریات و کتاب ها نوشت 32 کتاب بررسی شد و به طور منظم نویس برای سازندگان سندیکای برای 25 سال مجله فوربس برای هشت سال اسکریپس هوارد اخبار سرویس از سال 1984 تا 1990 و لس آنجلس هرالد-آزما از سال 1978 تا 1980. Sowell تا به حال گاه به گاه ستون در Wall Street Journal, The New York Times, The Washington Post, Los Angeles Times, Washington, ستاره, Newsweek, The Times (لندن), Newsday و استنفورد روزانه. همکار من نه تنها می نویسد: هنگامی که من و شما در خواب هستند و یا با بهره گیری از خودمان اما او ممکن است نوشتن با دو دست.

Sowell در مورد مراقبت از مردم است. او معتقد است که دلسوز سیاست خونسرد نیاز به تجزیه و تحلیل. او طول می کشد به طور جدی تذکر داده شده به پزشکان “primum غیر nocere” (اولین do no harm). در بسیاری از جهات Sowell یک اقتصاددان اتریشی مانند بزرگ برنده جایزه نوبل فریدریش هایک که اغلب صحبت از نخبگان و خود را “تظاهر از دانش است.” این مردم هستند که بر این باورند که آنها باید توانایی و دانش به سازماندهی جامعه در یک راه بهتر از مردم چپ به دستگاه های خود را — چه هایک به نام غرور کشنده. چشم انداز خود را نیاز به استفاده از قدرت سرکوبگر دولت است.

در کتاب من, Thomas Sowell یکی از بزرگترین اقتصاددان-فیلسوفان عصر ما و من با افتخار می گویند که او یکی از بهترین دوستان من است. Sowell نشان می دهد چیزی است که منحصر به فرد آمریکایی; یعنی فقط به خاطر شما می دانید که در آن یک فرد به پایان رسید تا در زندگی شما می تواند مطمئن شوید که در مورد که در آن او آغاز شده است. بر خلاف بسیاری از دیگر جوامع آمریکایی نیاز به شروع در بالا برای رسیدن به بالا. این چیزی است که همه آمریکایی ها باید افتخار و حسد گارد — اجتماعی و اقتصادی تحرک می آید که از یک جامعه نسبتا آزاد.

Walter E. Williams یک استاد اقتصاد دانشگاه جورج میسون است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو