COVID-19 نابرابر تلفات در سیاه و سفید آمریکایی: Q&A با تینا کیسه

تینا کیسه دستیار استاد در دانشگاه برکلی مدرسه رفاه اجتماعی. او زمینه های مورد علاقه شامل نژادی و بی عدالتی در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 فروردین 1399
Assistant professor of social welfare Tina Sacks

تینا کیسه دستیار استاد در دانشگاه برکلی مدرسه رفاه اجتماعی. او زمینه های مورد علاقه شامل نژادی و بی عدالتی در سلامت, عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت و فقر و نابرابری. قبل از پیوستن به برکلی هیئت علمی او صرف نزدیک به یک دهه کار برای فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. (عکس از کارلوس خاویر Ortiz)

که به تازگی منتشر شده آمار تکان دهنده: COVID-19 آلوده کردن و کشتن مردم سیاه و سفید در یک برانگیزتر نرخ بالا. یک تحلیل آسوشیتد پرس — یکی از اولین تلاش ها برای بررسی نابرابری نژادی از COVID-19 موارد و مرگ و میر در سراسر کشور — نشان داد که از حدود 3300 از 13,000 مرگ و میر تا کنون حدود 42 درصد از مرحوم آمریکایی آفریقایی تبار بودند. سیاه آمریکایی ها حدود 21 درصد از کل جمعیت در مناطق تحت پوشش AP تجزیه و تحلیل.

دیگر گروه های اقلیت' مرگ و میر نسبتا در خط با جمعیت خود را به تجزیه و تحلیل نشان داد اگر چه در میان اسپانیایی, افراد, وجود دارد برخی از نقاط داغ.

ساکنان سیاه شده اند سخت ترین ضربه در چند شهرستانها ایالات متحده از جمله شهر نیویورک میلواکی و نیواورلئان. در یکی دیگر از, شیکاگو, شهرستان, بهداشت عمومی آژانس در گزارش این هفته که آمریکایی های آفریقایی تبار اختصاص 72 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 عوارض و 52 درصد از تست مثبت برای coronavirus با وجود ساخت تا تنها 30 درصد از جمعیت شهر است.

این هفته برکلی اخبار صحبت در مورد این موضوع با تینا کیسه استادیار در مدرسه رفاه اجتماعی و اعضای هیئت علمی و رئیس مرکز تحقیقات اجتماعی در دانشگاه و موسسه برای مطالعه مسائل اجتماعی. او مناطق از تجربه و تخصص شامل نژادی و نابرابری در سلامت و مراقبت های بهداشتی; نژاد و طبقه و جنسیت و شبکه امنیت اجتماعی.

قبل از ورود خود را در برکلی او مشغول به کار مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای نزدیک به 10 سال به عنوان دستیار ویژه به CDC مدیر در اولین شیوع کروناویروس — سارس (سندرم حاد تنفسی).

a black man walks down the street in new york city

شهر نیویورک یکی از شهرهای ایالات متحده با جمعیت زیادی از مردم که آسوشیتد پرس گزارش داد این هفته در نقاط داغ برای COVID-19. آمریکایی های آفریقایی تبار در حال تست مثبت و در حال مرگ در یک نامتناسب نرخ در کشور ما تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد. (AP photo by علامت گذاری به عنوان Lennihan)

Berkeley News: اطلاعات شروع به سطح است که سیاه و سفید آمریکایی ها مبتلا به فشار از سلامت اقتصادی و اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص در مناطق شهری است. چه عوامل ساختاری در جامعه ما در حال کمک به این نتایج نگران کننده?

تینا کیسه: متاسفانه داده های اولیه است که ما در حال دیدن است در همراهی با آنچه که ما ممکن است انتظار می رود با توجه به زمینه ساختاری نابرابری در این کشور است. اولین بار, سیاه, افراد با تجربه دهه مسکونی تبعیض نژادی بر خلاف هر گونه دیگر قومی-نژادی ، این به این معنی است که سیاه و سفید محله به طور معمول کمتر نهادی مجریان مانند فروشگاه های مواد غذایی خوب مدارس و مکان های امن برای پیاده روی و ورزش. حتی وجود دارد یک رابطه برای مثال در بین مسکونی تفکیک و زندگی در محله های با کمتر درختان که منجر به فقیرتر کیفیت هوا.

مردم سیاه و سفید هستند به طور نامتناسبی در معرض محیط داخلی و فضای باز سموم زیست محیطی خود را در خانه ها و محله ها. سیاه مردم هستند احتمال بیشتری برای رشد در فقر زندگی می کنند در مسکن عام, شرکت تحت ذوات مدارس و به احتمال زیاد تا پایان در carceral سیستم. همه این چیزها دقیق وحشتناک تلفات در سلامت مردم از طریق زندگی دوره ساخت آنها را بیشتر به احتمال زیاد به شرایط مزمن مانند دیابت و آسم و فشار خون بالا — که آنها را بیشتر در معرض COVID.

مردم سیاه و سفید نیز بیشتر احتمال دارد به ایجاد ساخت خود را از دسترسی به مراقبت های پر از لکه. به علاوه ما می دانیم که از کار من و دیگران که محققان که تحقیقات تعصب در طول مراقبت های بهداشتی روبرو می شوند که سلامت مردم شکایات کمتر احتمال دارد به طور جدی گرفته شود. پس اگر کسی در حال حاضر در اورژانس آنها ممکن است تبدیل به دور. مردم سیاه و سفید با چالش مواجه زمانی که آنها نیاز به رابط با سیستم مراقبت های بهداشتی به خصوص هنگامی که آن را در حال حاضر مشمول مالیات در این شیوه آن است که در حال حاضر.

در نهایت مردم سیاه و سفید متمرکز در بخش هایی از بازار کار که در آن کارگران نمی توانند در خانه بمانند و به پناهگاه در محل که احتمالا به ارمغان می آورد آنها را به تماس با افراد بیشتر و در نهایت افزایش می دهد خود را در معرض خطر ابتلا به COVID. این درست است برای اقلیت های دیگر در ایالات متحده نیز هست. برای مثال مردم سیاه و سفید ممکن است کار خرده فروشی شغل در 'خدمات ضروری' بخش مانند سیاه, زن من مواجه می شوند در CVS در مرکز شهر برکلی است. او به من گفت که او تا به حال سفر با اتوبوس به مدت سه ساعت آن را به تغییر او به عنوان یک کارمند پرداخت. اتوبوس خطوط قطع شده است پس از آن در زمان او حتی دیگر آن را به کار. مردم خواستار خاموش کار می کنند چرا که آنها می ترسند به در آمده است. او گفت که او وحشت زده به در آمده اما احساس آن مسئولیت خود را به طوری که او از خواب بیدار در 5:30 صبح برای رفتن به محل کار خود ماسک و دستکش. مردم سیاه و سفید نیز متمرکز در صنایع است که لازم نیست پرداخت مرخصی استعلاجی. همه این سیاست در سطح مسائل به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم سیاه و سفید و دیگر مردم از رنگ.

در علاوه بر این به تمام این مردم سیاه و سفید زندگی می کنند در جامعه ای که مزمن undervalues زندگی خود و بشریت است. این واقعا نمی تواند اغراق آمیز باشد به عنوان یکی دیگر از عوامل سلامت انسان و رفاه است. زندگی در جامعه ای مانند است که طول می کشد تلفات.

چرا شهری شرایط زندگی به خصوص خطرناک برای انتقال COVID-19?

اگر چه من دیده نمی داده ها بر این گمان است که زندگی در پرجمعیت مناطق مانند شهر نیویورک می تواند سرعت انتقال. ما می دانیم که قطعا در سر می برند نهادی تنظیمات که در آن افراد سیاه و سفید بیش از نمایندگی, مانند زندان و زندانها وجود دارد و نه امکان اجتماعی فاصله. این چیزی است که واقعا نیاز به بحث بیشتر. نیویورک تایمز گزارش شده است که طبخ زندان شهرستان در شیکاگو است که بیشترین تعداد از موارد با یک منبع شناخته شده در ایالات متحده 353.

چه دسترسی به COVID-19 تست و درمان برای کم درآمد آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر افراد کم درآمد ،

چرا که مردم سیاه و سفید هستند کمتر احتمال دارد به بیمه (به عنوان به خوبی به عنوان Latinx و مردم فقیر) خود را دسترسی به تست لزوما رفتن به پر از لکه. ما دیده ایم که افراد مشهور — که البته می تواند سیاه و سفید و یا مردم رنگ — تا به حال دسترسی آسان تر به تست. در کل من می گویند که ما می دانیم که هر کس تا به حال یک زمان سخت شدن تست شده اما آنچه که اتفاق می افتد به مردم سیاه و سفید در طول COVID بحران شبیه به یک گفت: در جامعه وقتی مردمی سفید سرد گرفتن مردم سیاه و سفید دریافت ذات الریه.' بحران بر جامعه سیاه خیلی بیشتر عمیقا. این است که قطعا این مورد برای دیگر جوامع از رنگ. برای مثال مردم بومی نیز تحمل نامتناسب بار بیماری و عمیقا تحت تاثیر COVID.

ملت و هر شهرستانها در سراسر امریکا پرداختن به این مسائل در یک راه مفید?

من شنیده ام که برخی از شهرستانها در حال ساخت در مورد اظهارات (وضعیت) و با اذعان به این موضوع مهم گام اول است. اما از آنجا که علل آنقدر عمیق تعبیه شده در سیستم اجتماعی و سیاست اجتماعی, من فکر می کنم این راه حل نیز نیاز به ریشه می شود وجود دارد, اما آن را به یک مقدار زیادی از زمان و سیاسی خواهد شد. در این میان شهرهایی مثل شیکاگو در حال گام برداشتن به تلاش برای رسیدگی به این موضوع از جمله 1) الزامی گزارش از تعداد موارد و مرگ و میر نژاد و قومیت 2) راه اندازی بهداشت عمومی واکنش سریع تیم متشکل از فعالان و کارشناسان بهداشت عمومی به صحبت کردن با مردم در سیاه Latinx و جوامع مهاجر و 3) re-مسیریابی اتوبوس به جنوب و غرب به طرف بهتر فعال اجتماعی فاصله در خطوط اتوبوس.

پرداختن به این نیاز کوتاه مدت و دراز مدت مداخلات و برخی از عمده ترین آنهایی که در نهایت به آدرس نابرابری ساختاری به ارائه غرامت و برای کار به سمت یک به طور کامل-طراحی و توسعه شبکه های ایمنی که شامل بیمه درمانی و پرداخت مرخصی استعلاجی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن