این CBD مسائل واقعا به نظر می رسد به کار: داگ مک اینتایر

من پیر است و در حال حاضر یک قابلمه فروشگاه. وجود دارد هر چیزی بیشتر در کالیفرنیا از آن ، و نه فقط هر گلدان فرو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

من پیر است و در حال حاضر یک قابلمه فروشگاه. وجود دارد هر چیزی بیشتر در کالیفرنیا از آن ، و نه فقط هر گلدان فروشگاه این مکان Neiman Marcus ماری جوانا با منظقه وانت جذاب و مفید کارکنان و نگاه و احساس از یک فروشگاه اپل.

این اولین سفر یک قابلمه فروشگاه — که باعث می شود من دیر به حزب — اما من نمی دود گلدان, بنابراین من تا به حال هرگز نیاز. مطمئن نبودم چه انتظار از آخرین بار من هر چیزی ماری جوانا مربوط بود از یک پادو در یک shakey's در رود آیلند است که تبدیل به یک ساندویچ کیسه های پر شده با پونه کوهی خشک و کیپر.

باید اعتراف کنم در بخشی از تردید من است من غیر منصفانه قضاوت نگرش نسبت به افرادی که سیگار می کشید گلدان. من صفر دلیلی برای این احساس را پس از من به کالج رفت و در 1970s و هنوز من "Frampton زنده می آید!" وینیل در ذخیره سازی. هنوز گلدان است و نه فقط چیزی که من و من هرگز می تواند رول مناسب مشترک و یا گوش دادن به 10 ثانیه از مرده سپاسگزار.

و مشروبات الکلی شد بسیار ساده تر برای سوء استفاده.

اما من همچنین از طرفداران درد مزمن است که من تا به حال در حق من شانه و آرنج برای چندین سال.

دکتر من می گوید آن آرنج تنیس. من رفتم از طریق پنج لوله های گران قیمت goo او تجویز شده و در حال حاضر من درد در شانه چپ و آرنج بیش از حد. چرا به گلدان امتحان کنید ؟

خوب در واقع گلدان-گلدان. نفت CBD. Cannabidiol. به من گفتند که یک تفاوت وجود دارد.

من تا به حال صفر میل به بالا در هر چیزی از تاریخ 30 ژوئیه سال 1995 نزدیک به 25 سال پیش است. من این روشن به من budtender. "من فقط علاقه مند در تسکین درد" به من گفت: کمی بیش از حد یقین. "من به دنبال یک شب در افلاک" من اضافه شده با شوخ طبعی مشخصه. جیرجیرک.

این budtender چراغ من گذشته راهرو و قفسه های انبار با فدرال ممنوع (اما کالیفرنیا سازگار) مواد مصرفی: گل vapes, pre-رول خوراکی تزریق و لوازم جانبی مختلف از جمله یک بوفه از bongs.

ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از شاهدانه آمد با نام مثل نقره ابر برف, رویا, Kryptochronic هیبرید آب یخ مخلوط و شاهدانه 1G فرو ریختن (که به اعتقاد من فاقد گلوتن است.) ما بالاخره خودمان را در قسمت "تماس با مواد" بخش و کایل (و یا آن را Darrin?) توصیه می شود چیزی به نام "پاپا & Barkley Releaf مرهم" (می توانید آن را دوباره برگ?) که با قیمت 20 دلار در نیمه هر اونس رسید. بازوی من در حال حاضر بوی مانند سال اول. اما آن ضرری ندارد.

به همان اندازه.

آن را فقط می تواند یک اثر دارونما چرا که هر زمان که من با 20 دلار برای هر چیزی من می خواهم به اعتقاد من ارزش پول من است. هنوز هم بعد از چند روز از ماساژ چرب مایل به سبز مرهم بر منطقه هدف به نظر می رسد به کار کردن بهتر از ماده چسبنده و لزج تولید شده توسط عظیم بین المللی دارویی کنگلومرا که سهام من خواهد بود آزادسازی در روز دوشنبه.

متاسفانه نیم اونس از هر چیزی نمی آخرین طولانی پس من رفتم و یک زن جوان به نام ستاره کوچک به فروش می رسد من بزرگتر و گرانتر ذخیره کردن من تشویق به اعمال آن را "آزادانه."

با شانه و آرنج در بهبود من نگاه کرد من خفقان و فکر کردم: "چرا نه؟" و اگر آن را بر روی پای من, چرا من زانو ؟ من وجود دارد را متوقف کند چرا که من نمی خواهم به گیاه یک تصویر ذهنی است که می تواند شما را در شب.

اما من فکر کردم: اگر من مالیده پاپا & Barkley در تلویزیون من در طول Lester هولت نشان می دهد ؟ یا رئیس جمهور خوراک توییتر و یا صفحه اول این روزنامه ؟ اگر دارویی ماری جوانا می تواند که درد دور, Cheech and Chong باید دریافت جایزه نوبل شد.

حتی اگر من درد بازگشت اولین بازدید من به یک قابلمه فروشگاه یک موفقیت بود چرا که من مجبور به نوشتن در مورد سقوط مجسمه coronavirus مرگ و میر و یا نژاد پرستی که باعث می شود این ستون کمتر دردناک را بخوانید.

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد یکشنبه. او را می توان در رسید: Doug@DougMcIntyre.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب