بار سوم است که هیچ جذابیت به عنوان SpaceX تکه اندازی 57 اینترنت ماهواره

برنامه ریزی راه اندازی چهار شنبه, جولای 11, توسط Hawthorne-بر اساس SpaceX برای استقرار 57 اینترنت ماهواره به م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

برنامه ریزی راه اندازی چهار شنبه, جولای 11, توسط Hawthorne-بر اساس SpaceX برای استقرار 57 اینترنت ماهواره به مدار شده است به تعویق افتاد و برای بار سوم به "اجازه می دهد زمان بیشتری برای checkouts" شرکت توییتی.

جدید, راه اندازی, تاریخ اعلام شد اما SpaceX گفته مقامات خود را راه اندازی تیم مشغول به کار بود برای شناسایی بعدی راه اندازی اولین فرصت.

10 Starlink ماموریت بخشی از تلاش برای ارائه کم هزینه دسترسی به اینترنت در اصل برنامه ریزی شده برای تاریخ 26 ژوئن از کیپ کاناورال در فلوریدا بود اما پاک در آخرین لحظه اجازه می دهد تا برای بیشتر قبل از پرواز چک تجهیزات. SpaceX سعی کردم دوباره جمعه صبح که راه اندازی تا به حال به لغو و به دلیل آب و هوای بد.

شنبه راه اندازی شده بود برای 7:54 صبح کالیفرنیا زمان.

هنگامی که آن را در نهایت آسانسور خاموش فالکون 9 موشک را حمل 57 Starlink اینترنت ماهواره به عنوان بخشی از SpaceX را برنامه ریزی آرایه برای ارائه در سراسر جهان کم هزینه دسترسی به اینترنت به خصوص در مناطق محروم.

این 10 راه اندازی خواهد شد افزایش Starlink آرایه به حدود 600 ماهواره در مدار. این معلوم نیست که دقیقا چگونه بسیاری از ماهواره ها در نهایت گنجانده شود در این صورت فلکی است. SpaceX بنیانگذار Elon Musk گفت: قبلا که این سرویس می تواند عامل شروع زمانی که آن می رسد 1,000 ماهواره و این شرکت در حال حاضر شروع به درخواست مردم به "بتا" تست. اما بیشتر از ماهواره است که در حال اعزام به این معنی جامع تر پوشش اینترنت.

در علاوه بر این به 57 Starlink ماهواره از موشک SpaceX نیز حمل یک جفت ماهواره برای پروازهای فضایی صنایع به نمایندگی از زمین-مشاهده شرکت BlackSky.

BlackSky است که در روند ساخت آن آرایه های ماهواره ای با چهار در حال حاضر در مدار. راه اندازی را افزایش می دهد آرایه به شش و شرکت اولیه هدف از راه اندازی 16 توسط در اوایل سال آینده. این آرایه می تواند در نهایت به عنوان بسیاری از 60 ماهواره اما زمان در آن انبساط نشده است تعیین می شود.

هنگامی که راه اندازی رخ می دهد SpaceX دوباره تلاش برای بازیابی مرحله اول موشک فالکون 9 با فرود آن در شرکت "البته من هنوز هم شما را دوست دارم" بارج در اقیانوس اطلس است. روند بهبود تلاش برای بریده بریده هزینه های راه اندازی اجازه می دهد موشک به توان مورد استفاده مجدد قرار.

اولین مرحله از این موشک استفاده می شود برای Starlink ماموریت بود مورد استفاده در چهار قبلی SpaceX راه اندازی از جمله دو Starlink ماهواره ماموریت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب