این پاسادنا کسب و کار دریافت میلیون ها نفر در وام های فدرال

بیش از 4000 پاسادنا کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی دریافت وام های فدرال از جمله نام آشنا به عنوان مسابقات

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

بیش از 4000 پاسادنا کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی دریافت وام های فدرال از جمله نام آشنا به عنوان مسابقات از گل رز, Wetzel را چوب شور پاسادنا جامعه انسانی همه مقدسین کلیسا Vroman کتابفروشی و بسیاری دیگر با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده در روز دوشنبه.

پول توزیع شده از طریق چک Protection Program, همچنین شناخته شده به عنوان PPP که طراحی شده است برای صرفه جویی در شغل در یک coronavirus-فشرده اقتصاد است. بیش از 48000 شغل می تواند حفظ شود و به عنوان نتیجه صاحبان کسب و کار گزارش شده در برنامه های کاربردی خود را.

حتی پس از 451 کسب و کار -- بیش از 10 ٪ از پاسادنا وام گیرندگان — نشان داد آنها نمی توان به صرفه جویی در هر شغل با وجود این وام. که قابل توجه به دلیل کار حفظ و نگهداری یکی از معیارهای کلیدی دولت فدرال استفاده کنید برای تعیین اینکه آیا یا نه این وام خواهد بود به طور کامل ببخشند, با توجه به U. s. اداره کسب و کار کوچک است که stewarded صندوق.

یکی از آن شرکت هایی است که صلیب طلایی مراقبت های بهداشتی خانه سالمندان محلی که تاکنون خاموش شدن پس از عدم ارائه حتی ضرورت اساسی برای ساکنان آن است. نمایندگان خود را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

صلیب طلایی یکی از نزدیک به 200 شرکت های محلی است که دریافت یک وام بین $350,000 و $1 میلیون داده را نشان می دهد.

هنوز هم اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار گزارش آنها خواهد بود با حفظ شغل.

دقیقا چگونه یک وام هر یک از شرکت دریافت کرده بود در قسمت تعیین شده توسط چگونه بسیاری از کارکنان آن را به حال خود حقوق و دستمزد اما اطلاعات هدفمند obfuscates اندازه هر وام بالاتر از $150,000 خوانده شده را علامت.

در حالی که شرکت به نام آنها ذکر شده, اندازه وام ارائه شده در یک محدوده:

 • 6 پاسادنا شرکت بین 5 دلار و 10 دلار میلیون نفر است.
 • 10 پاسادنا شرکت بین $2 و 5 میلیون دلار.
 • 55 پاسادنا شرکت بین $1 و $2 میلیون نفر است.
 • 199 پاسادنا شرکت بین $350,000 و 1 میلیون دلار است.
 • 339 پاسادنا شرکت بین 150.000 دلار و $350,000.
 • 3,761 پاسادنا شرکت موفق به دریافت کمتر از 150.000 دلار.

همه وام های زیر $150,000 علامت تيمار متفاوت: این شرکت نام نیست, افشا, اما مقدار دقیق دریافت ذکر شده بود. کسانی که وام در محدوده از $5 $149,3335; مقدار متوسط دریافت کرده بود $22,509.

هنوز این اطلاعات می آید با یک اخطار: رسانه ملی رسانه ها گزارش داده اند که تناقضات و روحانی خطاهای موجود در داده ها از جمله برخی از شرکت ها که می گویند آنها به اشتباه ذکر شده در صفحات گسترده. این گروه خبری نیست پیدا کردن هر گونه حوادث مشابه در حالی که گزارش در این داستان.

صرفه جویی در شغل

در پاسادنا اتاق بازرگانی بود که در میان هزاران نفر از نهادهای محلی که دریافت یک وام کمتر از $150,000 با توجه به پل کوچک در این گروه رئیس اجرایی و رئیس جمهور.

"PPP وام یک تاسیسات برای بسیاری از کسب و کار در پاسادنا از جمله خود ما" کمی گفت: در مصاحبه روز سه شنبه. "بسیاری از کسب و کار در واقع جان سالم به در برد و حفظ اشتغال به عنوان نتیجه ای از آن است."

کمی گفت: اتاق بازرگانی از دریافت کمتر از $60,000. که اجازه داده او را حفظ پرداخت کارکنان "از طریق دو ماه هنگامی که ما تا به حال تقریبا هیچ درآمد" را به عنوان بیش از نیمی از اتاق را درآمد ناشی از حوادث است.

برای این PPP وام بدان معنا نیست که به طور کامل تخلیه اتاق ذخایر به پرداخت چهار کارکنان است. پول, اما تنها تا آنجا پیش رفت و در حال حاضر او تا به حال برای شروع furloughing مردمی — از جمله خود — دو روز در هر هفته.

بدون وام است که می توانست خیلی زودتر آغاز شده است.

پس از دریافت نزدیک به $60,000 مجلسی کردم پول بیشتر از تقریبا 3000 محلی دیگر متقاضیان, اما آن را تغییر کنده در مقایسه با دیگران است.

Greystone سرمایه گذاری همکاران یکی از شش شرکت های محلی که دریافت بین 5 دلار و 10 دلار میلیون نفر است. این گروه دارای تعدادی از رستوران ها در سراسر منطقه از جمله Sorisso-نوار Celona و نهم تاپا مغازه خواربار یا مشروب فروشی.

هر دو از کسانی که در رستوران هستند و بخشی از این شهر بزرگ صفحات تحویل یک رستوران برنامه کمک می کند که وعده های غذایی برای سالمندان است. یک نماینده برای شرکت بازگشت نیست یک پست صوتی در سمت چپ سهشنبه, اما در آن درخواست وام این شرکت گفت: پول کمک خواهد کرد که حفظ 26 شغل.

جای تعجب نیست, رستوران به عنوان یک کل یکی از پاسادنا بزرگتر گیرندگان از برنامه فدرال; بیش از 200 دریافت وام.

در میان آنها علاقه های محلی مانند سگ Haus دریافت کرده است که بین 150.000 دلار و $350,000 در کنار Gallanis شرکت شرکت مادر کامرون غذاهای دریایی و محلی دیگر ثابت شده.

آنها پیوست توسط مریم گلی گیاهی اغذیه فروشی و مشروب فروشی و هر دو کابوکی مکان های, در میان بسیاری دیگر از رستوران ها که همه دریافت بین 150.000 دلار و $300,000.

اما رستوران های محلی و منطقه ای زنجیره ای را ندارد و تنها آنهایی که برای به دست آوردن یک تکه از عمل.

مک دونالد صاحب حق رای دادن بر اساس در پاسادنا M. Pernecky Management Corp. دریافت دو وام هم بین 2 دلار و 5 میلیون دلار. این شرکت تعدادی از مک دونالد مکان در سراسر منطقه لس آنجلس و درخواست وام گفت: پول کمک خواهد کرد که حفظ 887 شغل.

مک دونالد به عنوان یک کل به تازگی گزارش شده است که فروش سه ماهه بود را حدود 12 درصد است که نسبت به سال گذشته است. نمایندگان برای Pernecky مدیریت نمی بازگشت صوتی چپ شنبه.

نام آشنا

این بود که فقط برای سود شرکت هایی که کردم این وام. بسیاری از محلی غیر انتفاعی دریافت بودجه از جمله بسیاری از شهرستان های خصوصی و مدارس و نهادهای مذهبی و سازمان های خیریه. در میان کسانی بود پاسادنا جامعه انسانی.

سخنگوی جک Hagerman, که همچنین می نویسد: ستون هفتگی برای این گروه خبری گفت: برنامه "شده است یک نجات دهنده زندگانی برای ما. به معنای واقعی کلمه."

گروه دریافت بین $1 و $2 میلیون داده را نشان می دهد.

"آن را به بهترین چیزی که ممکن است برای نگه داشتن سازمان ما در حال حرکت در یک زمان هنگامی که ما می تواند ارائه درآمد-تولید خدمات است که ما را شناور" Hagerman گفت: در مصاحبه روز سه شنبه.

مانند مجلسی بسیار از جامعه انسانی درآمد از فرد در حوادث مانند سگ کلاس های آموزشی جامعه سمینارها و سرپناه خود را از فروشگاه; همه منابع آن خشک شده اند تا با coronavirus Hagerman گفت.

هنوز کمکهای مالی باثبات برای سازمان های غیر انتفاعی. هنگامی که آن را اعمال می شود به صورت وام در ماه آوریل Hagerman گفت: آن روشن نیست کمک های مالی بودند که رفتن به نگه دارید تا. به این ترتیب فدرال کمک عرضه کرده است چیزی از یک شبکه امن است.

پاسادنا مسابقات گل رز مقامات تفکر به طور مشابه زمانی که آنها اعمال می شود به صورت وام خود را با توجه به بیانیه ای از مدیر اجرایی و مدیر ارشد اجرایی دیوید Eads.

گروه دریافت بین $350,000 و $1 میلیون داده را نشان می دهد.

Eads گفت: آنها اعمال می شود قبل از دانستن چگونه coronavirus ممکن است تحت تاثیر این سازمان را به جریان درآمد.

"ما پذیرفته شده و این وام در ایمان خوب است و اگر در برخی از نقطه آن را می شود روشن است که ما جریان درآمد را نمی توان نهفته در یک راه است که ما نیاز به کاهش کارکنان ما ما را به تجدید نظر ما پذیرش" Eads نوشت.

آن Miskey مدیر اجرایی اتحادیه ایستگاه بی خانمان خدمات گفت: مسئولان نیز وجود دارد اعمال می شود به دلیل آینده نامعلوم بود.

"مانند هر کس دیگری ما واقعا مطمئن نیستید که چگونه همه چیز داره به تابه خارج" Miskey گفت: در مصاحبه روز سه شنبه. او می خواست برای اطمینان از او می تواند نگه داشتن نیروی انسانی سطح بالا.

در ابتدا Miskey گفت: اتحادیه ایستگاه رد شد وام, اما آن را در دور دوم. در آن زمان پول آمد با برخی از رشته های متصل: آنها تا به حال به صرف آن را به سرعت و یا آن را به عقب. در حال حاضر دولت فدرال افزایش یافته برنامه و آنها را تا اکتبر به استفاده از پول Miskey گفت.

"ما واقعا می توانید نگاه کنید که چگونه می توانید با استفاده از پول در استراتژیک ترین راه ممکن است در سال آینده," او گفت:.

مانند پاسادنا انسانی جامعه Miskey گفت: کمک های مالی خصوصی برگزار کرده اند ثابت اما او انتظار دارد که بودجه دولت به طور قطع به زودی. که می تواند تاثیر به اندازه 70 ٪ از غیر انتفاعی بودجه, او گفت:. و آن را در زمانی که بی خانمانی ممکن است افزایش یابد.

"در حال حاضر آن را به یک قطره اما ما به طور کامل انتظار است که آن را تبدیل به یک سیل" Miskey گفت. که بخشی از دلیل این بودجه بسیار مهم است برای او.

"این خیلی مهم است که ما کارکنان مشغول به کار است. بسیاری از این مردمی می تواند در نهایت به عنوان مشتریان اگر مردم از دست دادن شغل خود را," او گفت:. "ما احساس می کنیم ما یک مسئولیت واقعی به همان اندازه به ما کارکنان و مشتریان و پول کمک خواهد کرد که برای هر دو."

بقیه لیست

در حالی که آن را تقریبا غیر ممکن است برای شمردن هر سازمان است که دریافت یکی از این وام در زیر شما پیدا کردن یک دید کلی از قابل توجه دیگر پاسادنا شرکت هایی که دریافت برخی از این وام.به خاطر داشته باشید این است که به دور از یک لیست جامع با این حال اطلاعات کامل در دسترس است در وزارت خزانه داری سایت.

 • A. C. Vroman Inc., این شرکت که صاحب مشهور Vroman را از کتابفروشی ها و دریافت بین $350,000 و 1 میلیون دلار است.
 • Wetzel را چوب شور زنجیره ای ملی دریافت بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار.
 • رز باول آبزی مرکز دریافت بین $350,000 و 1 میلیون دلار است.
 • در پاسادنا ارشد مرکز دریافت بین 150.000 دلار و $350,000.
 • پسران و دختران باشگاه پاسادنا دریافت بین 150.000 دلار و $350,000
 • پاسادنا آموزشی بنیاد دریافت بین 150.000 دلار و $350,000
 • متعدد مدارس خصوصی دریافت بین $350,000 و 1 میلیون دلار از جمله: افق های جدید مدرسه والدن مدرسه Wavery مدرسه پاسادنا مدرسه مسیحی و دیگران.
 • بیشتر مدارس خصوصی دریافت بین $1 و $2 میلیون نفر از جمله: سنت فیلیپ رسول مدرسه میفیلد ارشد دانشکده حضرت عیسی کودک, La Salle, دبیرستان, Maranatha دبیرستان و دیگران.
 • بسیاری از این شهر خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک دریافت وام از جمله برخی که بسیاری نهفته coronavirus موارد و مرگ و میر از جمله: برایتون مرکز مراقبت از دامنه ارتفاعات مرکز مراقبت از پاسادنا مرکز مراقبت از پاسادنا مراتع و کاملیا, باغ, در میان دیگران.
 • شرکت های حقوقی در سراسر شهرستان دریافت برخی از وام. در واقع ممکن است وجود داشته باشد بیشتر وام به شرکت های حقوقی بیش از هر صنعت دیگر با حداقل 300 وام توزیع شده است. در میان آنها: هان & هان دریافت کرده است که بین $350,000 و 1 میلیون و Anglin Flewelling راسموسن Campbell & Trytten که دیدم بین $1 و $2 میلیون نفر است.
 • دو مشاوره سرمایه گذاری شرکت های دریافت وام: قمار جونز مشاور سرمایه گذاری دریافت کرده است که بین $350,000 و 1 میلیون و پاسادنا ثروت خصوصی دریافت کرده است که بین 150.000 دلار و $350,000.
 • در مجموع 69 سازمان های مذهبی دریافت وام از جمله: دریاچه خیابان جماعت کلیسا دریافت کرده است که بین $1 و $2 میلیون; All Saints, Church, Providence, مسیحی, کالج, Frontier ماموریت یاران, اولین کلیسای ناصری از پاسادنا و دیگران که همه دریافت بین $350,000 و 1 میلیون دلار; پاسادنا یهودی معبد و مرکز First United Methodist Church, پاسادنا Pasadena کلیسای پروتستان و دیگران همه دریافت بین 150.000 دلار و $350,000.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب