تأثیرات ظریف در قضایی چک از قدرت اجرایی

منطقه فدرال قضات در حال بررسی بر سوء استفاده از قدرت توسط دیگر شاخه های دولت است. آنها اغلب به نام پس از به حک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 تیر 1399

منطقه فدرال قضات در حال بررسی بر سوء استفاده از قدرت توسط دیگر شاخه های دولت است. آنها اغلب به نام پس از به حکومت در برابر یک federal department یا گاه و بیگاه رئیس جمهور خود را.

معروف مواردی بوده که آیا رئیس جمهور اوباما در سازمان حفاظت محیط زیست تا به حال قدرت به تجویز چگونه کشاورزان می تواند با استفاده از آب بر روی زمین خود را در "آبهای ایالات متحده" قانون) آیا رئیس جمهور تهمت به حال به نوبه خود بیش از پرونده های مالیاتی به کنگره و اینکه آیا رئیس جمهور نیکسون به حال به نوار ثبت شده در دفتر بیضی در دسترس به یک هیئت منصفه فدرال.

قانون اساسی ایالات متحده ایجاد استثنایی حمایت به طوری که منطقه فدرال قضات نمی خواهد احساس تحت فشار در ساخت تصمیم گیری کنند. بر خلاف قضات منصوب توسط انگلیسی ها شاه ما در طول دوران استعمار فدرال قضات نمیتوانند حقوق خود را کاهش و به آنها خدمت می کنند برای زندگی است.

چیزی که یکی از بنیانگذاران نمی تواند محافظت در برابر, اما, بود, تمایل طبیعی برای یک منطقه فدرال قاضی به می خواهید برای ترویج شود به دادگاه فدرال تجدید نظر—با حقوق و دستمزد بالاتر و اعتبار بیشتر. طبیعت انسان نشان می دهد که منطقه فدرال قضات ممکن است وسوسه به نفع حکومت قدرت اجرایی هر زمان که آن را به چالش کشیده مبادا فعلی یا آینده رئیس جمهور تصویب بیش قاضی برای ارتقاء.

من شده اند ممتاز به حال یک حرفه ای در سیاست و در دانشگاهیان. یکی از مزایای بزرگ از دومی است توانایی برای انجام خنثی واقعیت مبتنی بر پژوهش است. (آموزش است و حتی بیشتر از مزایای تحصیلی.)

مصرف بیش از پنج سال من به عنوان خوانده شده در هر منطقه فدرال قاضی نظر از سال 1960 تا سال 2015 که درگیر فدرال قدرت اجرایی و یا امتیاز – بیش از 200 مورد. من شناسه هر نظر یا به عنوان حمایت از رئیس جمهور موقعیت یا نه. من پس از بررسی سن هر منطقه فدرال قاضی در آن زمان از نظر.

به من مشکوک, احتمال حمایت از رئیس جمهور کاهش یافته و شتاب به عنوان یک منطقه فدرال قاضی مسن تر شدیم (و از این رو کمتر به احتمال زیاد برای ترویج شود). حقیقت این است که اگر یک منطقه فدرال قاضی منصوب شده است در سن 40 سالگی او و یا او یک 1 در 5 احتمال در حال ترویج; سن 63 که شانس قطره به کمتر از 1 در 50. و این دقیقا همان جایی که من برای اولین بار اجرا در داده ها نشان داد یک قاضی فدرال را کاهش تمایل به حمایت از رئیس جمهور آغاز شد — در سن 63.

یکی از این نعمت به کار در یک دانشگاه بزرگ است این فرصت را به همکاری با کارشناسان به مراتب بیشتر و با استعداد از اول چیزی بود که من بعد: من با استاد ناتانیل فروردین از چپمن اقتصادی موسسه علوم (در حال حاضر در آپالاچی دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی). وی افزود: به من اطلاعات پایه حزب سیاسی رئیس جمهور که منصوب قاضی و رئیس جمهور که به نظر صادر شد, سیاسی کنترل سنای آمریکا در آن زمان از هر تصمیم گیری (به این دلیل که مجلس سنا تایید قضایی قرار ملاقات) تعداد سال قاضی خدمت کرده بود در دادگاه, جنسیت و نژاد و از هر قاضی و این که آیا وجود یک جای خالی در دادگاه تجدید نظر در آن زمان منطقه فدرال قاضی ارائه خود را و یا نظر خود را.

فروردین ایجاد یک دولت از هنر مدل آماری است که شامل تمام این متغیرها. در نتیجه با 97 درصد اعتماد به نفس بود که جوان قضات حکم برای رئیس جمهور بیش از مسن قضات بود. این درست بود در سراسر هر دو احزاب سیاسی در طول زمان در سراسر تفاوت در جنسيت و نژاد در تمام نقاط کشور. هنگامی که یک جای خالی توسعه یافته در یک دادگاه تجدید نظر قضات منطقه مورد علاقه رئیس جمهور و حتی بیشتر.

نتایج حاصل از مطالعه ما در حال حاضر منتشر شده در مجله قانون و اقتصاد است. دقیقا به این خاطر که قضات فدرال محافظت از فشار سیاسی ما نمی تواند انجام دهد بسیار دیگری. منطقه فدرال قضات باید با نظارت بر رفتار خود را. آنها را نگه دارید یک موقعیت بزرگ اقتدار و احترام در دولت ما; آنها باید عمل به عنوان اگر آنها طمع هیچ دیگر است.

تام کمپل است که یک استاد حقوق و استاد اقتصاد در دانشگاه چپمن. او در خدمت پنج نظر در تو S. کنگره از جمله در قوه قضائیه کمیته. او یک کارمند قانون به عدالت R. Byron سفید از ایالات متحده به دیوان عالی و قاضی George E. MacKinnon از ما دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار. او استعفا از حزب جمهوری خواه در سال 2016 و در حال کار برای ایجاد یک حزب سیاسی جدید در کالیفرنیا حس مشترک ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن