کوتاه-تایمر جمهور و خارجی دانشجویان

کوتاه-تایمر زمان رئیس جمهور می خواهد همه مدارس در زمین برای باز کردن "به سرعت و زیبایی" این سقوط.اگر شما تا به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

کوتاه-تایمر زمان رئیس جمهور می خواهد همه مدارس در زمین برای باز کردن "به سرعت و زیبایی" این سقوط.

اگر شما تا به حال به عنوان خوانده شده که او به طور خلاصه و inconsequentially با حضور در آکادمی نظامی فوردهام و دانشگاه پنسیلوانیا شما را به خوبی ممکن است فکر می کنم: آیا این کسی است که تا کنون پا در یک دانشگاه ؟

من عاشق مدارس. اما وجود دارد هیچ چیز سریع و زیبا در مورد آنها.

البته کوتاه-تایمر در سوال هیچ قدرت بیشتری نسبت به شما و یا من به هر گونه اثر آنچه در هنگامی که و اگر مدارس بازگشت به دانشگاه کلاس های درس در اوت و سپتامبر و یا به جای ادامه تلاش برای آموزش و یادگیری از راه دور است.

زوم چیز ثابت کرده است که یک محزون می خوانی ناکافی جایگزین برای محاکمه و درست گوشت جهان رویکرد از قراردادن دانش آموزان و معلم به کلاس درس با هم.

اما آن را به بیت شلوار, شما می دانید, در حال مرگ است.

این رئیس جمهور البته نمی دهد تینکر را مورد لعنت آموزش و پرورش به عنوان چنین. او نمی تواند با زحمت مدرسه چیز خود را, اگر چه او می خواست برای نشان دادن پدر و دیپلم و بنابراین به عنوان روانشناس بالینی زاده مریم گزارش خود به درستی با عنوان جدید کتاب "بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد" به او پرداخت می شود به گرفتن امتحانات به صورت او.

او را فقط خجالت هنگامی که او دست خود را رقت بار پیشنهاد انتخاب مجدد در نوامبر لغزش و شاید به حق معتقد است که زمانی که نگرانی های بهداشتی را از رفتن به آجر و ملات بسیار بعید است در این سال رای دهندگان خواهد دینگ او را حتی سخت تر برای دیگری یادآوری از کار botched دست زدن به ویروسی همه گیر در کشور ما است.

اما برای کسی که نمی شناسد فارغ التحصیل رشته اگر آن را کمی روی فلش-رهبری نکته از دم خود را از این رئیس جمهور مطمئن است آن را در دانشگاه ها است که این کشور اقتصاد و جذب درخشان دانش آموزان در جهان — که بسیاری از آنها در رفتن به ماندن در بر داشت شرکت و ایجاد شغل.

در این ماه دولت بدون هیچ دلیل دیگر از سیاست و بیگانه ستیزی اعلام کرد که دانشجویان بین المللی در ایالات متحده دانشگاه ها "عامل به طور کامل آنلاین ممکن است نه فیلم دوره آنلاین بار و در ایالات متحده باقی بمانند." آن را می سازد هیچ حس به کسی است که نمی تثبیت شده در دیدن به عنوان بسیاری از غیر آمریکایی که ممکن است کشور را ترک کنند.

اما آن را می سازد بسیاری از حس به ضد روشن فکر رئیس جمهور به دنبال انتقام در برابر لیبرال professoriate. به دلیل آن را بسیار درست است که یکی از دلایل بسیاری از برجسته دانشگاه ها ناراحت هستند در مورد فرمان — و به همین دلیل دانشگاه هاروارد و MIT و دانشگاه کالیفرنیا تحت پیگرد هستند برای جلوگیری از حرکت این است که دانشجویان خارجی پرداخت کامل شهریه حمل و نقل. بنابراین کوتاه-تایمر می بیند این به عنوان یک راه به طور همزمان قرار داده و فشار مالی بر دانشگاه و زور به عنوان بسیاری از خارجی ها که ممکن است به خود اخراج و یا یخ انجام کار کثیف.

دانشگاه را دوست دارم هیچ چیز بهتر از به همه دانش آموزان خود را به عقب در محوطه دانشگاه برای ترم پاییز. آنها فقط لازم نیست که رئیس جمهور فعلی را بی پروا غرایز که به مخاطره می اندازد دانشجويان و اعضای هيئت علمی ده ها هزار نفر از آنها قرارداد COVID-19 اگر آنها رفت و برگشت به مدرسه در مد نرمال.

برای یک تایمر با دوست نداشتن برای همه چیز, چین, این نیز متورم فرصت برای ارسال ده ها هزار نفر از اتباع چینی خانه.

این چینی مهندسی برق wonks که در حال ایجاد یک coronavirus مشکل در دانشگاه های ما ، روز جمعه در دانشگاه برکلی گره خورده 47 ویروس جدید موارد به برادری احزاب که در آن دانش آموزان موفق به جسمی فاصله و پوشیدن ماسک. شاید آن را دانشجویان خارجی ما باید از کشور اخراج کند. شاید این صعود-guzzling Bretts از سیگما چی.

لری ویلسون در کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه تحریریه. lwilson@scng.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب