ترنج از Alisa Miller, رز ملکه 1943

فراخوانی که سازمان های مارس و بلوارها "رز باول رژه" یا زن جوان که ریاست بیش از روز سال نو جشن "گل سرخ کاسه ملک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

فراخوانی که سازمان های مارس و بلوارها "رز باول رژه" یا زن جوان که ریاست بیش از روز سال نو جشن "گل سرخ کاسه ملکه" یکی از کسانی که کمی ورقه از زبان است که نشان می دهد یک فرد نیست از پاسادنا.

و یا آن را همیشه ؟

که یکی از پازل Pasadenans جولی و همین Fedde در حال بررسی در یک جست و خیز ما تماس این ماده مرموز سنت کریستوفر مدال.

جولی و دان مسابقات گل رز, ریشه های عمیق اجرا. پس از چند دهه از داوطلب خدمات به عنوان یک سفید Suiter فکر خدمت به عنوان سازمان رئیس جمهور در سال 1990 با سن. جان گلن به عنوان جایزه مارشال. جولی برای بسیاری از سال پس از آن میزبانی ناهار خود را برای افزایش ملکه یاسمین Delawari و شش شاهزاده خانم.

هر دو سابقه علاقمندان است.

به طوری که آنها مناسب کارآگاهان به اتهام حل متر از MSCM.

در اینجا چیزی است که آنها می دانند که تا کنون: فقط یک ماه پس از پاسادنا دختر Alisa Miller ریاست این مسابقات از گل سرخ در ژانویه 1943, خدمات, عضو, بعد ستوان سرهنگ ویلیام R. Cubbins, حمل و نقل, برای وظیفه از آنچه شد و سپس اخنرد هوایی از نیروی هوایی ارتش در شهرستان ونتورا در بر داشت یک مدال نقره استرلینگ wedged به پشت پادگان کشو — یکی از کسانی که homages به شخص مقدس حامی شخص از مسافران است.

در آن معکوس طرف آن حک شده است: "میلدرد Miller, رز کاسه ملکه Jan. 1 سال 1943." که در سمت چپ آن وجود دارد ؟ یکی دیگر از flyboy که داده شده بود مدال توسط ملکه خود قرار داده و آن را در کشو برای حفاظت و فراموش کرده به آن را با او ؟

Cubbins نگه مدال با خاطرات جنگ زمانی که بازنشسته شد در ویرجینیا و سپس در سال 1992 آن را فرستاده و نامه ای به Patti علامت گذاری و سپس مشاور برای فعالیت های دانشجویی در PCC. او به خاطر همین بوده PCC دانشجو به عنوان رئیس جمهور هیئت مدیره از پاسادنا موزه تاریخ و Feddes در زمان در اختیار داشتن مدال و رمز و راز. آنها نمی تواند مسیر میلدرد پایین در آن زمان و بعد از پیدا کردن او درگذشت در سال 2014 در 90. جولی ظ مدال و نامه دور, رمز و راز حل نشده.

پس چرا کسی در تماس می دانند میلدرد رز کاسه ملکه به جای درست گل رز ملکه ؟

من در صحبت کردن با جولی در گوشی سهشنبه و او خوب حدس می زنم: در Jan. 1 1943 رز رژه خود شده بود لغو شد به دلیل جنگ جهانی دوم است. سال قبل از رژه شده بود لغو شد و همچنین در فوری پس از حمله ژاپن به پرل هاربر و رز باول بازی منتقل شد به دانشگاه دوک در کارولینای شمالی. اگر شما گوگل ملکه میلدرد نام شما پیدا کردن یک عکس از او و دربار در ارتش جیپ برگزاری دسته گل. که رژه خود را. اما پس از نبرد میدوی آن احساس شد که پاسادنا ورزشگاه بود دیگر قابل دوام هدف های امپریالیستی نیروهای ژاپنی پس کالج بازی رفت جلوتر به عنوان برنامه ریزی شده با گرجستان ضرب و شتم UCLA. بنابراین شاید میلدرد دیده می شد که گل رز کاسه ملکه به جای ملکه رز که در آن سال.

قبل از همه گیر جولی دنبال کردن یک دختر از میلدرد سوزی MacGillivray در انسینیتاس و آنها قصد داشتند تا با هم در یک جشن ناهار در Balboa بای باشگاه به صورت یک سنت کریستوفر مدال تحویل که شامل هفت دیگر افزایش یافت ملکه است. تا به حال برای قرار دادن در خود نگه دارد. جولی می گوید: "سوزی پیام به ما هنگامی که ما تا به حال به لغو این مراسم به دلیل COVID وضعیت: 'سنت کریستوفر است برای مدت طولانی منتظر بودند تا من بیش از حد می توانید.'"

روز شنبه در تصادفی:

ویکی Laidig به تازگی به عضویت هیئت مدیره در سرطان حمایت جامعه پاسادنا فراهم می کند که رایگان اجتماعی و حمایت عاطفی به مردم رفتن را از طریق درمان سرطان و یا کسانی که عزیزانشان را از دست داده به سرطان و می نویسد که این سازمان در حال حاضر ارائه خدمات خود را آنلاین در طول شیوع کروناویروس که در آن به جشن و سرور مجازی جمع آوری اتفاق می افتد این شنبه, جولای 11, در 7 p. m. "در این سال نشانه ما 30th anniversary در پاسادنا" ویکی می نویسد: "و جشن (یک شب در شهر زمرد) در هتل Langham برنامه ریزی شده بود به جشن می گیرند. پس از آن آمد COVID-19. ما در حال حاضر برگزاری جشن آنلاین با یک برنامه است که ویژگی های مراسم تجلیل از فیلم یک حراج زندگی می کنند و بیشتر. ما نیز باید آنلاین حراج خاموش که هر کس می تواند پیشنهاد در دسترس از 8 ژوئیه 12, بلیط بخت ازمایی به خرید و مجازی جداول برای پیوستن به. وجود دارد هیچ هزینه ای به لحن و پیوستن به سرگرم کننده است." پاسخ دهید و لحن در cscpasadena.org.

نوشتن عمومی سردبیر lwilson@scng.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب