دروغ که حزب کمونیست استفاده می شود برای شروع از 2 دهه از آزار و اذیت

در اوایل صبح روز 25 آوریل سال 1999 جمعیت از مردم شروع تشکیل پرونده به جاده های منتهی به اطراف Zhongnanhai مرکز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 اردیبهشت 1399

در اوایل صبح روز 25 آوریل سال 1999 جمعیت از مردم شروع تشکیل پرونده به جاده های منتهی به اطراف Zhongnanhai مرکزی حزب کمونیست چین (CCP) در پکن. آنها تا حد زیادی سکوت حمل هیچ پوستر و یا شعار دهند. به عنوان بیشتر ورود پر از منطقه اطراف رهبری مرکب پلیس با صدور دستورالعمل به گروهی که بموقع اطاعت. اکثر نشستم و شروع به تفکر.

برآورد 10,000 18,000 تظاهرکنندگان که رفت به Zhongnanhai که بعد شد پزشکان از فالون گونگ چینی نظم و انضباط معنوی است که شامل مدیتیشن و تمرینات بدن از آموزه های اخلاقی در اطراف محور اصلی اصول صداقت و محبت و تحمل.

برای نزدیک به هفت سال فالون گونگ — همچنین به عنوان شناخته شده فالون دافا — تا به حال شده است آزادانه تدریس و تمرین در سراسر چین است. دهها میلیون نفر از مردم گرفته بود تا عمل-از جمله رتبه بندی اعضای حزب دولتی و نظامی است. رهبران ارشد ستایش فالون گونگ برای مزایای سلامت آن و مثبت سهم به ملت.

اما در ماه گذشته مقامات نگرش عمل و پیروان آن در زمان قابل توجهی به نوبه خود برای بدتر است. پلیس تا به حال مورد آزار و اذیت مراقبه و رسانه ها آغاز شد در حال اجرا مقالات اهانت به فالون گونگ و بد نمایش دادن آن در عمل ، و در آوریل 23, پلیس در تیانجین زیادی در شهر بندری در نزدیکی پکن دستگیر شده بود 45 پزشکان برای اعتراض به مقاله ای که ادعا نظم و انضباط مضر بود.

More than 10,000 Falun Gong practitioners gathered on Fuyou Street in Beijing on April 25, 1999, to peacefully appeal for fair treatment. (Image: Minghui.org)

بیش از 10 ، 000 پزشکان فالون گونگ جمع آوری شده در Fuyou خیابانی در پکن در آوریل 25 سال 1999 به صورت مسالمت آمیز درخواست تجدید نظر برای رفتار عادلانه است. (تصویر: Minghui.org)

فقط یک دهه پیش از CCP حال اعزام نیروهای خود به پکن و کشتن هزاران نفر از تظاهرکنندگان در میدان تیان آن من زیر Zhongnanhai این تصمیم سرنوشت ساز برای برچسب زدن به جوانان "خشونت تظاهر کنندگان."

با رسانه ها محیط زیست بدتر بسیاری از فالون گونگ پیروان ترسید که ایمان خود را ممکن است به زودی دیدار با شبیه سیاسی درمان است. آنها تصمیم گرفتند به پرونده خود را قبل از مقامات قبل از آن خیلی دیر شده بود.

فشار

مقاله منتشر شده در تیانجین طبیعی دانشگاه جوانان خواننده مجله به قلم او Zuoxiu یک چپ روشنفکر عمومی از دولت چین آکادمی علوم.

هر چند اسمی یک فیزیکدان او نوشته شد توسط رادیکال مارکسیستی جدل مانند یک مقاله که ابرو مطرح شده در آن انتقاد از فیزیک کوانتوم به عنوان یک "بورژوا علم است."
اما در پشت او مشکوک ایده های علمی واقعی بودند ارتباطات سیاسی: او یکی از بستگان با ازدواج لو گن یک مقام ارشد پلیس و یک متحد چین و سپس رهبر جیانگ Zemin.

در اوایل سال 1996 چینی عوامل پلیس رفته بود undercover برای بررسی فالون گونگ با دستور از لو گن به کشف شواهدی از عمل قرار دستور کار سیاسی است. هیچ کدام خواهد داشت اما نیروهای امنیتی همچنان ادامه داشت. آنها به شدت آزار خود را از پزشکان شکستن خود را در گروه مراقبه در پارک و دیگر فضاهای عمومی و یا حتی بازداشت فردی پیروان.

اما نه همه در رهبری بودند در حمایت از مصرف سخت خط. Qiao شیعه و سپس چین سوم-قدرتمند ترین مقام و رئیس کنگره خلق ملی راه اندازی خود را رسیدگی به فالون گونگ. گزارش منتشر شده توسط تیم خود را در سال 1998 به این نتیجه رسیدند که این عمل آورد "صدها نفر از مزایای و نه تنها آسیب" به کشور است.

و هنگامی که پزشکان فالون گونگ جمع آوری شده قبل از Zhongnanhai در آوریل 25, آنها استقبال چین برتر زو Rongji که دعوت چندین پیروان به ترکیب. زو به آنها اطمینان داد که دولت را تضمین آزادی عقیده و مجمع به عنوان تضمین شده در قانون اساسی.

Former CCP general secretary Jiang Zemin (R) and Chinese premier Zhu Rongji. (Image: NTDTV)

سابق CCP دبیر جیانگ Zemin (R) و چینی برتر زو Rongji. این دو مقام تفاوت در رویکرد خود را به فالون گونگ تمرین های معنوی است. (تصویر: NTDTV)

اما آمدن آزار و اذیت فالون گونگ — بزرگترین مبارزات سیاسی پس از انقلاب فرهنگی از 1960s و 1970s — در حال حاضر در کار می کند.

جیانگ Zemin برخاستیم و رانده شده در سراسر Zhongnanhai در ماشین شخصی به نظر پزشکان در آنجا جمع شده بودند و اظهار داشت: با زنگ هشدار است که آنها منظم تر از چینی نظامی.

با توجه به حساب های کاربری مختلف جیانگ تا به حال چندین دلیل برای تصمیم گیری برای ریشه کن کردن فالون گونگ از شخصی حسادت از تمرین محبوبیت برای دیدن آنچه که او پیش بینی می شود سریع مبارزات انتخاباتی به عنوان وسیله ای برای تقویت سیاسی خود را اعتبار. اما آنچه مسلم است این است که تحت جیانگ را تماشا CCP اعلام فالون گونگ اعتقادات معنوی است که ریشه در سنتی چینی مذاهب نفرت به خود را بیخدا کمونیسم.

تبلیغات کانون در ووهان

جیانگ به تدریج جذب حامیان در CCP برای مبارزات انتخاباتی آینده. یکی از کسانی که به سرعت تشخیص و کشف و ضبط این فرصت برای ارتقاء ژائو Zhizhen سپس مدیر دولتی ووهان تلویزیون ایستگاه.

در اواخر ماه ژوئن در دستور لو گن ژائو فرستاده شده از سه خدمه فیلم به شمال شرقی چین شهر چانگچون زادگاه فالون گونگ را بنیانگذار لی هنگجی. تیم تولید شش ساعته تصویری اهانت Li.

با توجه به Minghui.org یک وب سایت است که اسناد و مدارک آزار و اذیت فالون گونگ ووهان تلویزیون فیلم حمله به تمرین و موسس آن پخش شد در جلسه دفتر سیاسی که در آن جیانگ Zemin در نظر گرفته شده به زور از طریق برنامه های خود را برای ضد فالون گونگ مبارزات انتخاباتی. این به او کمک کرد تا به دست آوردن رضایت از دیگر CCP رهبران شروع به آزار و اذیت.

پر از دروغ این فیلم تولید شده توسط ووهان تلویزیون نقش مهمی در آسیب رساندن به فالون گونگ شهرت در تابستان سال 1999.

در ژوئن 7, جیانگ دستور داد که یک کمیسیون ویژه تنظیم شود تا با تنها هدف از هماهنگی ضد فالون گونگ کردند. سه روز بعد CCP تاسیس مرکزی پیشرو در برخورد با فالون گونگ نیز شناخته شده به عنوان 610 دفتر تاریخ تاسیس آن. تا این که اسمی را لغو کرد در سال 2018 دفتر بود وقف با غیر قانونی قدرت را به انجام آزار و اذیت فالون گونگ در تمام سطوح دولت چین و تقریبا در تمام حوزه های زندگی است.

در جولای 20, چینی, پلیس آغاز شد دستگیری پزشکان فالون گونگ در سراسر کشور در مقیاس. بیشتر فیلم هایی مانند آنهایی که ساخته شده توسط ووهان تلویزیون تولید شد و با بازی در سراسر ساعت به نوبه خود مردم چین در برابر عمل است.

A Falun Gong practitioner holds a banner at Tiananmen Square reading “Truth, Compassion, Tolerance,” the core tenets of the practice. A policeman approaches to arrest him. (Image: Falun Dafa Information Center)

یک فالون گونگ پزشک دارای یک بنر در میدان تیان آن من خواندن "حقیقت و محبت و تحمل" هسته ای اصول تمرین. یک پلیس روش برای دستگیری او. (تصویر: مرکز اطلاعات فالون دافا)

یک مهلک میراث

تا حد زیادی underreported به آزار و اذیت فالون گونگ تا به حال گسترده و ماندگار عواقب چینی, حقوق بشر, سیاست و جامعه و حتی روابط بین المللی.

ریخته گری از 70 میلیون به 100 میلیون چینی — دولت برآورد تعداد پیروان فالون گونگ در سال 1999 به عنوان زیر چه CCP مدعی شد یک "بدعت در دین" ایجاد بی شماری انسان تراژدی یک شبه. در طول دوره از آزار و اذیت میلیون ها نفر از مردم دستگیر شده اند برای تمرین فالون گونگ. بسیاری از آنها شکنجه شده, ساخته شده به انجام کار برده روانی مورد آزار قرار گرفته و یا با تزریق داروهای ناشناخته. وجود دارد در حال حاضر هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه بسیاری از چینی فوت کرده اند به دلیل آزار و اذیت هر چند Minghui.org لیست چند هزار تایید مرگ.

شروع در سال 2000 چینی پیوند عضو صنعت شروع به دیدن توسعه سریع. از سال 2006 به بعد حقوق بشر محققان تولید شده اند به طور فزاینده پیچیده گزارشات نشان می دهد که هزاران نفر از زندانیان عقیدتی به قتل رسیده اند و برای اندام های خود را در بیمارستان. اکثر قربانیان هستند که پزشکان فالون گونگ.

ووهان را Tongji بیمارستان یکی از اولین امکانات پزشکی دخیل در انجام مجبور برداشت عضو از پزشکان فالون گونگ.

هزینه برای جمهوری خلق چین امنیت داخلی دستگاه اجرا می شود در صدها میلیارد دلار با توجه به الزامات عملیاتی ترین در جهان پیچیده و نیز کارکنان دولت نظارت و سانسور کردند.

the CCP has been enforcing its totalitarian ideology and rule across the entire Chinese population with an advanced infrastructure of mass surveillance and censorship. (Image: YouTube/Screenshot)

CCP شده است و اجرای آن ایدئولوژی تمامیت خواه و قانون در سراسر کل جمعیت چینی با پیشرفته زیرساخت های انبوه نظارت و سانسور. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

بسیاری از این سیستم ساخته شده بود تا در 2000s, به عنوان یک نتیجه از ناگهانی نیاز به انجام ضد فالون گونگ مبارزات انتخاباتی در یک مقیاس ملی است. در اواخر 2000s امنیت داخلی بودجه پیشی گرفته هزینه های منظم نظامی چینی.

در طول سال CCP گسترش آن آزار و اذیت به دیگر گروه ها و عموم مردم در حالی که تشدید تلقین برنامه های. آزار و اذیت مسلمانان اویغور شرح زیر است بسیاری از همان الگوهای به عنوان ضد فالون گونگ مبارزات انتخاباتی.

امروز این تأثیرات زیان آور در عرصه تبلیغات و حقوق بشر سوء استفاده می تواند دیده می شود در حزب کمونیست را درمان CCP coronavirus بیماری همه گیر. CCP تحت پوشش شیوع و گسترش تبلیغات برای متقاعد کردن مردم و جامعه بین المللی از آن پیروزی بر این بیماری حتی به عنوان گزارش نشان می دهد که آن را همچنان به گسترش و بدتر. به جای اعتراف به آن گسل CCP منتقل شده سرزنش موج جدیدی از عفونت به اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور و همچنین انکار است که این ویروس سرچشمه در ووهان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما عضویت در خبرنامه

'خاطرات یک کمونیست برده'


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن