کشتن جورج فلوید باید خار بیشتر پلیس پاسخگویی

روز یادبود کشتار جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین به درستی در سراسر کشور موجب خشم.یک بار دیگ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 خرداد 1399

روز یادبود کشتار جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین به درستی در سراسر کشور موجب خشم.

یک بار دیگر ما را به یک مورد از پلیس کشتن کسی که سزاوار نیست مجازات اعدام. و یک بار دیگر ما باید یکی دیگر از داستان یک سیاه آمریکا در پایان دریافت از ناموجه خشونت پلیس.

با توجه به آسوشیتد پرس پلیس نامیده می شدند پس از فلوید که از دست رفته کار خود را با توجه به اقامت در خانه سفارش اتهام تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill.

در حالی که دست به دستبند با دست خود خود را پشت سر چوین فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه تا زمانی که او گذشت و بعد از آن بود که مرده.

این نوع بی معنی کشتن یکی ممکن است انتظار می رود در یک عقب, سرکوب جامعه می کند که ارزش حقوق فردی است. اما این اتفاق در مینیاپولیس, مینه سوتا.

کسانی که سوگند به محافظت و خدمت به مردم داده نشده مجوز به سوء استفاده از قدرت خود را. خوشبختانه بسیاری از افسران پلیس در خدمت جوامع خود را تحسین. اما برخی نه. به همین دلیل است که اصلاحات اعم از بدن با استفاده از دوربین های به اصلاح استاندارد برای استفاده از نیروی مرگبار برای اجازه دسترسی بیشتر به سوء سوابق تصویب شده.

در دومی به خصوص در اینجا در کالیفرنیا ما متاسفانه دیدم پلیس اتحادیه مبارزه با منافع عمومی است. ما نیز شاهد دادستان کل خاویر بکررا بارها و بارها مقاومت در برابر دادن دسترسی عمومی به سوابق سوء.

به این دلیل است که از یک آرزو برای جلوگیری از بی معنی قتل می خواهم که از جورج فلوید که از جمله اصلاحات در حال دنبال و مورد نیاز است. و این که چرا بیشتر تغییرات احتمالا نیاز به حرکت رو به جلو در اینجا و در سراسر کشور.

این شامل برخی از تغییرات در قدرت از دولت های ایالتی و محلی بلکه به طور بالقوه دیوان عالی ایالات متحده که باید محدود اگر نه لغو واجد شرایط ایمنی.

آنچه کشور نیاز است که سازنده گفت و گو به بررسی بیشتر تغییرات است. شورش و دیگر اقدامات خشونت آمیز هستند نه فقط راه رو به جلو است. و نه قابل پیش بینی سودمند توییتهایی از رئیس جمهور تعهد "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید باید یک نقطه عطف به سمت معقول تر و انسانی تر انجام ندادی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن