ادریسی جشنواره گل های اوقات فراغت در مزرعه ای در تایوان

گل خانه اوقات فراغت مزرعه (花露休閒農場) بزرگترین از نوع خود در تایوان است. واقع در Zhuolan (卓蘭) در مرکز تایوان در ش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 اردیبهشت 1399

گل خانه اوقات فراغت مزرعه (花露休閒農場) بزرگترین از نوع خود در تایوان است. واقع در Zhuolan (卓蘭) در مرکز تایوان در شهرستان میلی (苗栗縣) این گل در مرتع پرورش احشام تنها گل تفریح مزرعه می آید که با باغ های زیبا و دنج رستوران ها و کافه های منحصر به فرد عطر بوتیک و یک مهمانخانه در تایوان است.

The stunning hydranea flowers in the Flower Home Leisure Farm (花露休閒農場). (Image: Julia Fu / Vision Times)

خیره کننده ادریسی گل در گل خانه اوقات فراغت مزرعه (花露休閒農場). (تصویر: جولیا فو / چشم انداز نیوز)

لطفا تماشای ویدئو زیر ادریسی جشنواره گل تفریح مزرعه در تایوان است.

پوشش منطقه از 3.2 هکتار (7.9 هکتار) این مزرعه گل زیبا در تمام طول سال به عنوان ویژگی های مختلف آن درخشش در هر فصل بود. اسطوخودوس جشنواره (薰衣草季), ادریسی جشنواره (繍球花季) این phalaenopsis (بید orchid) جشنواره (蝴蝶蘭季) و بنت قنسول جشنواره (聖誕紅季) برگزار می شود در ماه های ژانویه-مارس, آوریل-ژوئیه-سپتامبر و اکتبر-دسامبر بود.

The beautiful hydranea flowers in front of the hydranea caslte. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

زیبا ادریسی گل در مقابل ادریسی قلعه. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

گل خانه اوقات فراغت مزرعه ادریسی جشنواره 2020 لگد کردن در مارس 2, و آن را تا اواسط ماه ژوئن زمانی که دوره گلدهی برای ادریسی است. در طول این دوره بازدید کنندگان می توانند درک بسیاری از خیره کننده ادریسی گل در تقریبا در هر گوشه ای از اوقات فراغت ، زیبا, ادریسی در مرتع پرورش احشام آمده در رنگ های مختلف اعم از صورتی به قرمز و آبی و همچنین از بنفش به سبز و سفید.

The Orchid Hall (靚花水悅) at the Flower Home Leisure Farm. (Image: Julia Fu / Vision Times)

ارکیده سالن (靚花水悅) در گل خانه اوقات فراغت ، (تصویر: جولیا فو / چشم انداز نیوز)

واقع در منطقه مرکزی گل در مرتع پرورش احشام قابل توجه قلعه در شکل یک قلب است. آن است که با خشک شاخه های خیره کننده ادریسی در رنگ های مختلف و دیگر گیاهان. مربع کوچک در مقابل ادریسی قلعه عملا با خیره کننده ادریسی و دیگر گل های زیبا و گیاهان است. ادریسی قلعه و همچنین میدان باشکوه که بازدید کنندگان اغلب به خط برای گرفتن عکس به خصوص در تعطیلات.

The beautiful flowers in the Orchid Hall. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

گل های زیبا در رنگ ارغوانی روشن سالن. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

ارکیده سالن (靚花水悅) یکی دیگر از برجسته از اوقات فراغت ، در علاوه بر این به گونه های مختلف رنگارنگ پروانه ارکیده و چشم نواز گل و گیاهان نمایش داده شده در آرایه ها در رنگ ارغوانی روشن سالن "گل در آینه" رئیس جاذبه های سالن.

The “Flowers in Mirrors” in Orchid Hall. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

این 'گل در آینه" در Orchid سالن. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

صدها ادریسی گل چیده تا در محافل بر روی یک تخته پلت فرم به شکل کیک-مانند گل ارائه احاطه شده توسط یک منحنی آینه دیوار از سه طرف.

The flower leisure farm is tastefully decorated with hydranea and other beautiful flowers. (Image: Courtesy of Flower Home Leisure Farm)

گل, اوقات فراغت, مزرعه, tastefully تزئین شده با گل ادریس و دیگر گل های زیبا. (تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از گل خانه اوقات فراغت مزرعه)

این گل ها و آینه ها کاملا مرتب به طوری که گل ها منعکس شده در آینه دیوار شبیه این صحنه ها در یک لوله شکل نما (萬花筒). وقتی که بازدید کنندگان را به یک عکس گرفته شده در کنار "گل کیک" تصاویر خود را منعکس شده در منحنی آینه دیوار از زوایای مختلف.

The beautiful hydrangea flowers in the leisure farm. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

زیبا ادریسی گل در اوقات فراغت ، (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

وجود دارد بسیاری از دیگر زیبا ادریسی گل tastefully نمایش داده شده در مکان های مختلف در سراسر اوقات فراغت ، به ویژه در آن به نمایش گذاشته شده در اطراف این دو جراحی رقص مجسمه و یک گل پری مجسمه سفالین رنگی در چمن سرسبز در مقابل قلعه مانند مهمانخانه ساختمان همیشه تعجب بازدید کنندگان در هنگام ورود خود را.

The dining section of the leisure farm. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

ناهار خوری بخش از اوقات فراغت ، (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

کیوتو: فرهنگی اعزامی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب