Rispoli سواری به 3 پیروزی در Del Mar را باز روز

امبرتو Rispoli اغلب ذکر شده به عنوان یکی از سوارکاران که می تواند موفقیت Flavien Prat به عنوان پیشرو سوار در د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 تیر 1399

امبرتو Rispoli اغلب ذکر شده به عنوان یکی از سوارکاران که می تواند موفقیت Flavien Prat به عنوان پیشرو سوار در دل مار رو به یک شروع قوی جمعه به عنوان دریا آهنگ باز پرده در آن 81st تابستان را تامین کند.

Rispoli لذت سواری سه گانه از جمله یک پیروزی روی 8-5 مورد علاقه جاده ای در این, ویژه, Oceanside, سهام و 31 ساله ایتالیایی, مادری که شروع به سوارکاری در ایالات متحده به طور منظم در طول اخیرا به این نتیجه رسیدند سانتا آنیتا دیدار لگد Del Mar 28 روز فصل را با یک پیروزی در اولین مسابقه روی راز لمسی برای مربی پیتر Eurton.

"من عاشق این محل" Rispoli گفت: پس از اولین Del Mar خبر پیروزی خود را حرفه ای. "من دوست دارم کالیفرنیا. آن را مانند خانه احساس می کند. این است که چرا ما کار بسیار سخت برای به دست آوردن اسب مثل این (جاده)."

Prat, چه کسی برنده و یا سه نفر از چهار تابستان سوارکاری, عناوین پس از او عرضه در دل مار در سال 2016 برنده روی یکی از هشت مانت در روز افتتاحیه.

"از آن خواهد شد بسیار رقابتی" Prat, عامل, Derek لاوسون گفت: Del Mar تبلیغات از تابستان امسال در مسابقه اسب دوانی عنوان است که آمار و ارقام نه تنها شامل Prat و Rispoli بلکه احتمالا آبل Cedillo, Drayden ون دایک و تازه وارد Juan هرناندز.

"من امیدوارم که ما را به خوبی به اندازه کافی برای برنده شدن اما نه با شدت بهم زدن غوطه دادن برای کسی" لاوسون گفت.

Prat در حال آمدن است خاموش سوارکار اسب دوانی شدن عنوان در سانتا آنیتا زمستان-بهار دیدار که با نتیجه 21 ژوئن. او به پایان رسید با 90 برنده 29 بهتر از Cedillo. Rispoli (50 برنده) سوم به پایان رسید و ون دایک (33) پنجم شد.

Prat تا به حال 42 پیروزی سال گذشته زمانی که برنده جایزه سوم خود را, Del Mar تابستان عنوان و در سال جاری ملاقات کوتاه تر است. این آمار و ارقام به سختی کارهای عادی و روزمره مطابقت و یا بیش از کل سال گذشته اما جوشان لاوسون است که با هدف برای 50 برنده است.

"آن را کوتاه تر نجومی وجود دارد و نمی توان طرفداران در غرفه" لاوسون گفت. "این همان برای همه. این نقطه ضعف برای ما می تواند بیرون رفتن از شهر, اما من به دنبال انجام آن را بسیار اغلب. آن را به کار سخت ماندن متمرکز و برخی از شانس بدون توجه به آنچه."

Prat که تبدیل به 28 ماه آینده بومی مولن فرانسه به معنی نبرد برای پیشرو سوار می تواند پایین آمده به یک مرحله نهایی مسابقات بین دو بومی کشورهای اروپایی است.

لاوسون است و احترام زیادی برای Rispoli که برنده دو سوارکاری, عناوین در ایتالیا و همچنین سوار به طور منظم در هنگ کنگ است.

"او بسیار خوب سوار بدیهی است که او می افزاید: بین المللی عطر و طعم به دیدار" لاوسون گفت: از Rispoli که عامل کهنه Scotty McClellan.

در این آموزش از طرف داگ اونیل و پیتر میلر 1-2 در تابستان 2019 جدول رده بندی شکل را شامل می شود در هر نبرد برای تابستان امسال عنوان شده است. اونیل موفق به کسب پنج تابستان عناوین کلی به سه میلر.

"بسیاری از صاحبان و مربیان می خواهید برای برنده شدن در دل دریا به دلیل اعتبار آن و خیلی بستگی دارد که چگونه تهاجمی صاحبان و مربیان را انتخاب کنید به" اونیل گفت: Del Mar تبلیغات. "این بازی می تواند بسیار ادواری و اگر شما برنده چند تا عکس و دریافت برخی از استراحت با مسابقه شانس و سفر آن می تواند تفاوت."

میلر رفت به Del Mar دیدار با یک آموزش عنوان در سانتا آنیتا, لبه باب Baffert, 35-33.

"من احساس می کنم در مورد همان است که من سال گذشته" میلر گفت: از دیدار با. "من نیمی از اسب به عنوان (ریچارد) Baltas, Baffert یا داگ و برای من به نفع خود همه چیز را به کامل است. بدون اسلامپ و یا اشتباهات.

"که سانتا آنیتا برنده شد نوع تعجب آور است. ما رو داغ بعد از دوباره باز کردن و همه چیز رفت و راه ما."

در Oceanside Rispoli شنبه, کردن سرعت خوب از 22.82 و 47.41 مجموعه توسط Silardi بسیج بین اسب در هشتم قطب و سپس درو کردن را به نفع خود به راحتی در حال اجرا یک مایل در Del Mar شرکت جیمی Durante چمن دوره در 1:35.09 برای مربی دن Blacker.

Kanderel یک 17-1 longshot به پایان رسید دوم و Ajourneytofreedom یک 22-1 خارجی سوم قرار گرفت. Rookie اشتباه (21-1) چهارم بود در یک زمینه از 12 3 ساله.

"او را شکست خوب امروز و من خوشحال بودم که من می تواند به راه آهن حق دور" Rispoli گفت. "که احتمالا کلید امروز. من هنوز هم تا به حال تعداد زیادی از اسب زیر من (در پایان)."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن