سمت تاریک از محرک

این COVID-19 همه گیر تبدیل جهان وارونه با اختلال در تقریبا در هر جنبه از زندگی انسان است. با چند استثنا قابل ت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 اردیبهشت 1399

این COVID-19 همه گیر تبدیل جهان وارونه با اختلال در تقریبا در هر جنبه از زندگی انسان است. با چند استثنا قابل توجه بشریت کشیده با هم برای پیروز شدن بر این قاتل خاموش. این شگفت انگیز است که چگونه به سرعت هر دو بخش خصوصی و کارشناسان بهداشت عمومی منتقل شده اند و برای مقابله با این تهدید جدی است. برای این ما می توانیم همه خدا را شکر.

اما سیاست سیاست است و اختلاف بیش از دولت در پاسخ به بحران هستند لژیون ادامه خواهد داد و پس از ویروس از بین می رود. در سطح بین المللی چین باید پاسخگو باشند به بقیه جهان برای اقدامات خود و حذفیات است که منجر به گسترش ویروس.

در ایالات متحده بحث تورم بیش از اینکه پاسخ ما بیش از حد آهسته است. بسیاری از همین منتقدان از رئیس جمهور تهمت دست زدن به بحران کم بها دادن به شدت همه گیر هستند همان افرادی که خود را مورد انتقاد قرار محرومیت از پروازهای بین المللی به کشور است. در حقیقت هر دو دولت و همچنین امریکا مراقبت های بهداشتی کارشناسان موفق به پاسخ به موقع.

زمانی که ما رهبران سیاسی واکنش نشان داد و آنها را با یک چکش با کالسکه سفر اساسا خاموش کردن اقتصاد با سخت پناهگاه در محل سفارشات. آیا این یک واکنش افراطی خواهد شد و در آینده روشن هنگامی که ما می دانیم بیشتر در مورد این ویروس خاص اما دولت تحمیل خاموش شد و بر اساس بهترین اطلاعات ما در زمان حال.

با اینحال در سراسر کشور خاموش می آیند با خود بزرگ اثرات منفی بر اقتصاد و اشتغال است. و به دلیل آن بود که دولت دستور داده است که جامعه و اقتصاد برای آمدن به توقف screeching آن را به حال تعهد به شرکت ها و موسسات کل — و یا به عنوان نزدیک به کامل به عنوان ممکن است.

و در اینجا است که می شود آن مهم شود. تا کنون کنگره گذشت بیش از $2.68 تریلیون در نجات کمک از جمله تازه ترین توافق به صرف دلار دیگر 484 میلیارد دلار است. این مقدار متناوب از پول است. تقریبا از آغاز جنگ بیش از کسانی که قرار بود برای دریافت این پول به انتظارنشسته بودند تا در طول سیاسی تقسیم در کشور ما.

اولین مرحله فدرال محرک واکنش نسبتا غیر از بحث برانگیز $8.3 میلیارد دلار برای coronavirus واکسن تحقیق و توسعه است. فاز 2 حدود 192 میلیارد و متمرکز بر ارائه پرداخت اورژانس بیمار برای ترک برخی از کارگران و همچنین افزایش کمک های دولت برای بیمه بیکاری و کمک های غذایی. فاز 3 است که در آن آتش بازی آغاز شده است. در $2 تریلیون 10 بار چه فاز 1 و 2 هزینه تمام ظاهر bipartisanship تبخیر با recriminations پرتاب در هر دو جهت.

مبارزه بر سر اینکه آیا محرک لایحه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیشبرد یک لیست از مترقی سیاست داشتن کمی اگر هر چیزی برای انجام با پاسخ به این ویروس و اقتصادی ویران شد wreaking. خوشبختانه تلاش برای استفاده از محرک برای تحمیل عناصر سبز در قرارداد جدید تغییر ساختار شرکت و هیئت مدیره و پیاده سازی جدید رای گیری روش به سرعت کاهش یافته و در صورت از خشم.

با محرک ارائه مستقیم و پرداخت نقدی به اکثر آمریکایی ها برخی شکایت دارند که افراد با یک AGI از $99,000 یا بیشتر هستند و هرگونه امداد. آن مقدار از پول های زیادی در بسیاری از نقاط کشور است اما در برخی از مناطق شهری و در مجموع درآمد خانوار از 90000 دلار در دیدار HUD تعریف کم درآمد برای یک خانواده بدهد.

یکی دیگر از دم بحث این است که آیا بانک ها تخصیص بودجه در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک به کسب و کارهای بزرگ که خود مشتریان مهم در ترک کسب و کارهای کوچک با چیزی به عنوان اولیه پرداخت شد به سرعت خسته. Shake Shack بود شرمنده به بازگشت فدرال دلار است. دانشگاه هاروارد با وقف بیش از 40 میلیارد دلار بود excoriated برای گرفتن $8.7 میلیون دلار در صندوق نجات.

کوچک محلی و نهادهای دولتی نیز گریه ناپاک. در کالیفرنیا و فدرال آمریکا در حال توزیع به محلی حوزه های قضایی تحت مراقبت در عمل تنها به کسانی که با جمعیت بیش از 500 ، 000.

ما همچنین می تواند به جلو نگاه به دعوا بین ایالات قرمز و آبی کشور بیش از, آیا دومی باید دریافت حتی بیشتر فدرال دلار به قید وثیقه از عدم کارمند عمومی صندوق های بازنشستگی. از لحاظ مالی محتاطانه متحده استدلال می کنند که بی بند و بار متحده نباید پاداش برای سوء مدیریت.

این "محرک حسادت است." هر زمان که دولت شروع توزیع مقادیر زیادی از پول همیشه وجود خواهد داشت نابرابری — یا واقعی یا فرضی.

اما بی عدالتی در توزیع بودجه فدرال نیست و این مشکل تنها با یک محرک است که بیش از $2.6 تریلیون. امریکا تا به حال یک مشکل بدهی حتی قبل از این ویروس در آمد به سواحل ما. در حال حاضر آن است که بسیار بدتر و چند در حال جمع آوری آن را به عنوان یک نگرانی است.

ما به طور کامل درک کنند که ما در خانه در آتش است و ما باید به شلنگ آن را با پول نقد. اما به عنوان میلتون فریدمن بود و علاقه و گفت: چنین چیزی به عنوان ناهار رایگان و جوان آمریکایی و فرزندان خود را خواهد پرداخت برای همه این کار را برای نسل های آینده.

علاوه بر این اگر بعد از بحران نیست به عنوان شدید به عنوان چیزی که ما رو در حال حاضر ؟ وجود دارد خواهد بود به صورت خودکار موقعیت به طور پیش فرض از "بیایید فقط صرف پول بیشتر؟"

به یاد بیاورید که زمانی که او در حال اجرا برای رئیس جمهور, باراک اوباما, به نام جورج دبلیو بوش $12 تریلیون دلار بدهی ملی "unpatriotic." اما پس از آن او خود را در زمان بدهی های ملی نزدیک به $20 تریلیون. و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده که هیچ تمایل به بدهی های ملی به طور جدی. این یک تکرار نقص شخصیت که آلوده به مقامات منتخب در هر دو طرف.

امید من این است اما انتظار من که یک بار این ویروس قابل ملاحظه ای موجود و اقتصاد می توانید شروع به بهبود می یابند ما می توانید شروع به یک ملی گفتگو در مورد حرکت به سمت یک بودجه متعادل. آن را نمی خواهد یک شبه اتفاق می افتد اما مگر اینکه از آن است که جدی گرفته شود وجود دارد یک تهدید واقعی در سراسر جهان سقوط اقتصادی. و است که می تواند مشکلات فعلی ما با COVID-19 به نظر می رسد خیلی ضعیف در مقایسه ،

جان Coupal رئيس جمهور از هوارد جارویس انجمن مالیات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن