وظیفه نیروی مونتاژ! L. A. شهرستان تیم ایجاد خواهد شد طرح بهبود...اما که در آن خدمت می کنند?

با فشار روزافزون به بازگشایی coronavirus-فروتن اقتصاد لس آنجلس جدید نیروی کار — فهرستی از آن نیست و در عین حال

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 اردیبهشت 1399

با فشار روزافزون به بازگشایی coronavirus-فروتن اقتصاد لس آنجلس جدید نیروی کار — فهرستی از آن نیست و در عین حال خاص — آماده به پاسخگویی در اسرع وقت جمعه به سادگی یک استراتژی برای بهبود.

یک ائتلاف از کسب و کار صنعت کار شهرستان و مدنی و رهبران این گروه را طرح نحوه یکپارچه حذف مقررات مالی و محدودیت های اداری در محل حداقل تا 15 مه — که به طور موثر به تعطیل بسیاری از کسب و کار به عنوان 10 میلیون ساکنان شهرستان دستور داده شد تا در خانه بمانند. خاموش است هزینه پیش بینی شده 2 میلیارد دلار در فروش مالیات بر درآمد و شمارش.

سرپرست کاترین Barger سوالات را می پرسد و پس از ارائه 2019 تعداد بی خانمان در هیئت ناظران جلسه در لس آنجلس در روز سه شنبه, 4 ژوئن 2019. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

مفهوم — معرفی شده توسط اساتید راهنما کاترین Barger و هیلدا سولیس — خواستار "تابآوری اقتصادی نیروی کار" متشکل از رهبران از دولت, صنعت, کار و اتاق بازرگانی به پیش نویس یک طرح عمل در عرض 15 روز است. پیش نویس یک لیست از شرکت کنندگان در گردش شده است اما هنوز نهایی نشده است.

"اگر این است که فقط برای رفتن به یک نیروی کار با محیط زیست و کار نمایندگان که در حال رفتن به فشار خود برنامه نه تنها آن را شکست اما بهبود خواهد شکست گفت:" استوارت Waldman, رئيس جمهور از دره صنعت انجمن تجارت.

"هر کس در هیئت مدیره است که برای رفتن به واقعا گفتن" اقتصاددان گفت: Christopher Thornberg موسس شریک Beacon اقتصاد که مطالعات اقتصاد منطقه ای. "این بسیار ممکن است آن را کمی بیش از تلاش برای فشار به یک مجموعه خاص اجتماعی در دستور کار است. "من نمی باید هر گونه شکایت در مورد آنها انجام این کار است. من فقط امیدوارم که آنها این کار را برای دلایل درست."

پیشنهادات و سوالات برای که و چه باید در نظر گرفته شود پدید آمده اند:

  • چگونه به مقابله با بی خانمان ها به عنوان آنها در خروج عجله مونتاژ تلاش به خانه آنها در طول همه گیر?
  • چگونه به شامل غیر انتفاعی جامعه?
  • آنچه در مورد صنعت سرگرمی — یک نیروی بزرگ منطقه ای? و تمام کسانی که فیلم تئاتر ؟
  • آنچه در مورد تدارکات بخش? و باید حمل و نقل عمومی نشان داده بود?

سرپرست جانیس هان گفت: او می خواهم بدست متون از افرادی که می خواستند به خدمت می کنند. او ابراز نگرانی کرد که county مدیر عامل شرکت در حال حاضر برداشت یک پیشنهاد گروه از مردم است. "من واقعا مطمئن نیستم که چگونه آن نام شناور به بالا," او گفت: در هیئت مدیره جلسه هفته گذشته است. "برخی از ما ممکن است ایده های مختلف که می تواند نشان دهنده برخی از این بخش است."

به عنوان مثال. هان گفت: او دوست داشت این پیشنهاد از USC جمهور کارول Folt اما می خواهم برای دیدن همتای از آموزش و پرورش عمومی.

لس آنجلس سرپرست جانیس هان در شهرستان لا هیئت ناظران جلسه سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

هان خواست کمیته-به-می شود به یاد داشته باشید محیط زیست است. "همانطور که ما بازگشایی, من امیدوارم که ما واقعا می توانید شروع به تمرکز بر صفر تولید گازهای گلخانه ای" هان گفت. "من اصلا چیزی برای از دست دادن برخی از دستاوردهای ما بدست از ما داشتن جامعه کل تعطیل. ما باید بهتر ترافیک داریم تمیز کننده هوا است."

تلاش برای باز کردن اقتصاد هنوز هم ممکن است و نه ارائه راه حل. Newsom در روز دوشنبه اشاره کرد که فقط به خاطر خرده فروشان ممکن است باز در روز جمعه به این معنا نیست که مصرف کنندگان — هنوز هم با احتیاط از ابتلا به این ویروس را نشان می دهد.

در L. A. County, مقامات نشان داده اند نسبتا جبهه متحد در حال حرکت بیش از حد سریع است. آنها در حال پیوستن به شهرستان دستورالعمل هایی که برای این مورد نیاز قبل از "باز":

  • بیمارستان ظرفیت آماده است برای مقابله با هر موج
  • کافی دنده محافظ در دسترس است برای درمان افراد مسن و افراد با بیماری های زمینه ای و ارائه دسترسی بیشتر برای فقرا
  • تست ظرفیت قادر به رسیدگی به جمعیت شهرستان از 10 میلیون نفر
  • تاپیک تایید است که کسب و کار می تواند اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله و کنترل عفونت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب