حکم دادگاه عالی در DACA به زودی می تواند تغییر پس کال زندگی; coronavirus ممکن است بازی نقش.

گواتمالا بومی ملودی Klingenfuss می داند زندگی در آمریکا قبل و بعد از IF یک برنامه قرار می دهد که خاموش اخراج ف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 اردیبهشت 1399

گواتمالا بومی ملودی Klingenfuss می داند زندگی در آمریکا قبل و بعد از IF یک برنامه قرار می دهد که خاموش اخراج فراهم می کند و فرصت های دیگر برای صدها هزار نفر از افرادی که وارد این کشور به طور غیر قانونی به عنوان کودکان.

او توصیف DACA به عنوان "ردای حمایت می کند."

اما این بهار و در حالی که جهان به مقابله با یک بحران بهداشتی او و هزاران نفر از دیگر DACA گیرندگان چهره اضافه شده منبع تنش – آنها در حال انتظار برای شنیدن در صورتی که ردای خواهد بود yanked دور.

دیوان عالی ایالات متحده انتظار می رود که به حکومت مدتی قبل از پایان ماه ژوئن در سرنوشت اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه یا IF ، حاکم می تواند زندگی در حال تغییر مفاهیم برای برخی از 649,070 مهاجران در سراسر کشور بیش از یک چهارم از آنها در کالیفرنیا زندگی می کنند.

اما آیا این انتظار حکم نهایی خواهد بود کلمه در بحث برنامه بستگی دارد که چگونه قضات تصمیم خود را. بسیاری از ناظران از جمله کسانی که به حمایت از IF باور محافظه کار اکثریت دادگاه خواهد جانبی در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و هیچ کس این برنامه است.

اما حتی اگر این اتفاق حالات مختلف می تواند بازی است که می تواند اجازه می دهد IF دریافت کنندگان به ماندن در کشور است.

آن را حتی ممکن است coronavirus همه گیر می تواند نقش بازی کند.

در غیر معمول اضافی مختصر قضات توافق به قبول در ماه گذشته مهاجر طرفداران حقوق خواسته دادگاه به در نظر گرفتن سهم از IF-دارندگان که کار در مراقبت های بهداشتی.

"ختم IF در طول این ملی اضطراری فاجعه بار خواهد بود" این پرونده گفت.

'عکاسی'

رئیس جمهور اوباما ایجاد IF در سال 2012 پس از فشار قابل توجهی از مهاجر طرفداران حقوق برای انجام کاری در کنگره پا کشیدن اصلاحات مهاجرت.

"آنها آمریکایی ها در قلب خود را در ذهن خود را در هر راه به جز یکی: در مقاله" اوباما گفت: IF گیرندگان در حالی که اعلام سیاست جدید خود را از باغ گل رز.

اوباما آن را به نام "موقت موقت اندازه گیری" و "نه دائمی رفع است."

این برنامه کمک به کسانی که آورده بودند به این کشور قبل از سن 16 سالگی و کمتر از 31 عنوان ژوئن 15, 2012, تاریخ اوباما اعلام کرد.

افرادی که DACA وضعیت یک یا دو سال تاخیر از اخراج یک شماره امنیت اجتماعی و حق کار قانونی در ایالات متحده متقاضیان باید حداقل 15 سال در مدرسه یا دبیرستان فارغ التحصیل در ارتش و یا افتخار مرخص و نه باید یک رکورد از هر گونه جرم یا جدی اعتقاد تخطی از قانون. وضعیت تجدید پذیر است هر دو سال.

منتقدان بلافاصله pounced در DACA به عنوان یک محجبه عفو برنامه. آنها گفت: اوباما در حال تجاوز از مقام خود به عنوان رئيس جمهور. برخی گفتند او باید با تمرکز بر نیازهای کارگران آمریکایی به جای.

"کلید مسئله همواره اجازه کار" گفت: روی بک که سر اعداد ایالات متحده آمریکا یک سازمان ملی است که به دنبال کاهش هر دو قانونی و غیر قانونی مهاجرت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که انتخابات و ریاست جمهوری هدف مهاجرت کرده waffled مورد DACA. در یک نقطه به نام او آن جوان گیرندگان "باور نکردنی بچه ها." اما در سپتامبر 5, 2017, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد یک طرح برای فاز از IF و به نام در کنگره به تصویب یک جایگزین.

"من به نفع نیست تنبیه کودکان بسیاری از آنها در حال حاضر بزرگسالان برای اقدامات پدر و مادر خود را" رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت. "اما ما همچنین باید تشخیص دهند که ما یک ملت فرصت , چرا که ما یک ملت از قوانین."

سراسیمگی از پرونده های حقوقی در گرفت از جمله پنج از کالیفرنیا. پرونده های حقوقی تثبیت شد از جمله یکی مربوط به دانشگاه کالیفرنیا در سیستم: Department of Homeland Security v. رجنت از دانشگاه کالیفرنیا. این یکی از سه مورد دادگاه عالی ایالات متحده توافق کردند که به نقد و بررسی پس از سه منطقه فدرال دادگاه در کالیفرنیا و نیویورک و ناحیه کلمبیا – با صدور دستورات مقدماتی در برابر دولت حرکت به end IF.

مشاهده تاریخچه

دیوان عالی کشور شنیده شفاهی در مورد Nov. 12. لس آنجلس ساکن و DACA گیرنده رزا Barrientos در دست بود به تماشا و گوش دادن آن را به عنوان اتفاق افتاده است.

"برای سه روز و دو شب ما معترضان در خارج از دیوان عالی کشور, بنابراین ما می تواند صندلی" گفت: Barrientos که سفر به سی با یک گروه از فعالان دیگر از ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجران در لس آنجلس به عنوان شناخته شده لامپ.

Barrientos گفت: برخی از legalese رفت و بر سر او. و او نگران است که بحث نمی حساب "برای ما انسانیت و تاثیر بر خانواده های ما و زندگی ما به طور کلی."

برای او DACA شده است "زندگی در حال تغییر است."

در حال حاضر 26 او وارد ایالات متحده از مکزیک زمانی که او بود 4. زمانی که او دانش آموز در گارفیلد با کیفیت بالا, L. A. ساکن نمی تواند قبول یک بورس تحصیلی به دلیل وضعیت غیر قانونی. او نیز نمی تواند دریافت گواهینامه رانندگی که در آن زمان نبود ارائه شده به مردم بودند و نه قانونی ساکنان. اما با IF او اجازه کار و زندانی برای یک کنگره کار کردم گواهینامه رانندگی و حتی پذیرفته شده است که دانش او یک بار روشن شد.

در حال حاضر فارغ التحصیل کالج او یک کار با لامپ به عنوان یک سازمان.

در حالی که او پرشور در مورد برنامه او خوشبین است که حاکم خواهد شد راه خود را.

"ما باید به کار با این فرض که آنها در حال رفتن به در رحمت ما," او گفت:.

جهات مختلف

برخی از وکلای مدافع گفت: این که روشن است.

"من درک می کنم بدبینی بسیاری از ما احساس می کنید به دلیل آنچه که این دولت انجام داده است. اما ما واقعا نمی دانیم گفت:" مونیکا رامیرز Almadani co-مدیر UC Irvine, دانشکده حقوق حقوق مهاجر درمانگاه و یکی از وکلا که کمک به پیروزی اولیه injuction علیه دولت در طرح دعوی در دادگاه مربوط به دانشگاه کالیفرنیا در سیستم.

"مختلف وجود دارد نتایج ممکن است."

قضات دیوان عالی کشور با تمرکز بر دو مرکزی سوال: آیا دادگاه می تواند نظر رئیس جمهور تصمیم به end IF و این که آیا قوه مجریه به دنبال روش های مناسب در چگونه آن رفت در مورد فسخ DACA.

Araceli مارتینز Olguin, وکیل مهاجرت ملی مرکز قانون گفت که او و دیگر وکلای شگفت زده شدند و در تعدادی از سوالات از قضات خواست در مورد دادگاه نقش در ارزیابی دولت تغییر سیاست.

اگر قضات در نهایت تصمیم می گیرید که دادگاه لازم نیست که در نقش یک "که پایان تحقیق و دادگاه نمی خواهد دنبال هر بیشتر به آنچه در دولت انجام," او گفت:.

اما اگر قضات با موافقت دادگاه های پایین که گفت: دادگاه می تواند حکومت در این مسئله مارتینز Olguin گفت: "ما یک پاسخ به اینکه آیا دولت ارائه شده به طور کافی برای فسخ این برنامه است."

دیوان عالی کشور پس از آن که نقد و بررسی این که آیا IF متوقف شد قانونی وکلای گفت. و با توجه به آنچه آنها را پیدا کنید و دلایل آنها ارائه خواهد تعیین کند که آیا این برنامه مجاز به ادامه و اگر برنامه های جدید را می توان گرفته شده است. آن را نیز ممکن است به معنای این برنامه می تواند فسخ به طور کامل و یا کوچک به عقب به عنوان مثال اجازه می دهد اجازه کار به اتمام می رسد.

یک بیماری همه گیر موبایل و کامپیوتر

و یک موضوع جدید را به بازی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در غیر معمول در مرحله دیوان عالی کشور مورد توافق به قبول اضافی مختصر از چند وکیل از جمله L. A.-ملی بر اساس قانون مهاجرت در مرکز هستند که درخواست دادگاه را به حساب نقشی که DACA دارندگان به ویژه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال بازی در طول زمان بحران بهداشت عمومی. بیش از 200 ، 000 IF گیرنده تلقی شده است به کارگران ضروری از جمله 28,200 پرستاران مراقبت شخصی مشاوران و دستیاران پزشکی در میان دیگران با توجه به مرکز آمریکایی پیشرفت یک سی-بر اساس سیاست های موسسه.

"من فکر کردم آن بود امیدوار است که دادگاه اجازه داده است که فوق العاده جلسه گفت:" سارا پیرس یک تحلیلگر با سی مبتنی بر سیاست های مهاجرت موسسه.

اعداد ایالات متحده آمریکا بک که سازمان هل بیشتر مهاجرت کلاه گفت: بهترین سناریو این است که قوانین دادگاه مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع و رئیس جمهور بلافاصله می کشد IF دارندگان' اجازه کار. بک می خواهم برای دیدن کنگره پاسخ توسط "عبور دائمی عفو برای DACA گیرندگان اگر و تنها اگر آنها نیز برای همیشه پایان زنجیره مهاجرت برای اعضای خانواده گسترده و دستور e-تایید برای تمام کارفرمایان است."

نظر سنجی که به طور مداوم نشان داده شده بک مشاهده می شود در اقلیت است. اکثر آمریکایی ها حمایت از برنامه DACA و حتی کسانی که در برابر مهاجرت غیر قانونی را در بر داشت یک نقطه نرم برای افرادی که آورده بودند به این کشور به عنوان کودکان.

"این است که بسیار دلسوز مورد. ما در حال برخورد با افرادی که در اینجا زندگی می کردند پس از آنها کودکان بودند" گفت: Almadani از UCI.

در حالی که یک حاکم است انتظار برای تصمیم گیری سرنوشت این برنامه آن را نه لزوما حرف آخر.

"من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند این تصمیم تصمیم خواهد گرفت که آیا DACA برنامه به عنوان ما در حال حاضر آن را می دانم زنده خواهد ماند" Almadani گفت. "از آن خواهد شد یک تصمیم قطعی پرداختن به مسائلی که در حال حاضر در خطر است. اما دادگاه همچنین می تواند ما را متعجب. و ممکن است راه را به چالش جنبه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به پایان دادن به برنامه در آینده دادخواهی."

آن را نیز ممکن است در مرحله نهایی به دلیل مهاجر-طرفداران حقوق به طور همزمان فشار برای یک راه حل در کنگره است. این راه حل خاص در مشخصات خود را در حال حاضر است HR-6 رویای آمریکایی و وعده عمل معرفی شده با تشکر. Lucille Roybal-Allard, D-لس آنجلس. برخی از 2.5 میلیون مهاجر می تواند واجد شرایط برای حمایت و یک مسیر به شهروندی تحت لایحه که به تصویب مجلس است اما نه شنیده شده است در آمریکا.

"چشم ما خواهد شد در HR-6 قانون رویا" گفت: Klingenfuss این گواتمالا مهاجر که به نظر IF او حفاظت عبا. در حال حاضر 25 او آمد از گواتمالا در سن 9 تا دوباره با او ، او به دست آورده و یک مدرک کارشناسی ارشد از USC و در حال حاضر این است که یک سازمان با لامپ.

او گفت: IF کمک به تغییر راه او جهان را می بیند — و "راه خود را می بینید مکان در جهان است."

اما حتی اگر آن را می رود او در حال حاضر مشغول کار بر روی گرفتن رای دادن در انتخابات نوامبر و حمایت از Royball-Allard را رویای عمل می کنند.

"رویاهای ما ادامه خواهد داد بدون در نظر گرفتن DACA."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب