دادگاه عالی حاضر به آسانسور پنسیلوانیا فرماندار shutdown سفارش

توسط گرگ Stohr بلومبرگدیوان عالی ایالات متحده حاضر به توقف پنسیلوانیا shutdown منظور رد یک درخواست از کسب و کا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 اردیبهشت 1399

توسط گرگ Stohr بلومبرگ

دیوان عالی ایالات متحده حاضر به توقف پنسیلوانیا shutdown منظور رد یک درخواست از کسب و کار و یک کمپین سیاسی است که گفت: حقوق اساسی بودند که نقض شده است.

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دموکرات دستور داد تمام non-زندگی-تداوم کسب و کار بسته شده در مارس برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. دولت پس از آغاز کاهش محدودیت.

رقبای شامل یک زمین گلف, ماشین لباسشویی چوب شرکت املاک و مستغلات عامل سیاسی و کمیته های وابسته به دولت جمهوری قانونی نامزد شده است. آنها تبدیل به ملت دادگاه پس از پنسیلوانیا دیوان عالی کشور را رد کرد و استدلال های خود را.

این پرونده نخستین بار است که دادگاه عالی خواسته شده بود برای بلند کردن یک coronavirus خاموش کردن سفارش. وجود دارد هیچ اشاره کرد dissents در دادگاه جهت یکشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است آشفته از ماه مارس به پایان اجتماعی فاصله است که سقوط اقتصاد آمریکا — رئیس استدلال خود را برای انتخاب مجدد در مبارزات انتخاباتی.

و چندین عمدتا جمهوری خواه-اجرای متحده در سراسر جنوب و غرب — از جمله تگزاس و جورجیا, کارولینای جنوبی فلوریدا و اوهایو و میسوری — ادامه مراحل را به طور قابل توجهی استراحت محدودیت هایی که در محل قرار داده شد در برابر شیوع کروناویروس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب