میوه تابستان است رسیدن سریع در گرما: در اینجا چه باید بکنید

1. به عنوان رشد سریع بوته زار بعدی به گردشگاهها و خانه رشد می کند و فراتر از آن مناسب نشیب و در راه اصلاح آن ب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

1. به عنوان رشد سریع بوته زار بعدی به گردشگاهها و خانه رشد می کند و فراتر از آن مناسب نشیب و در راه اصلاح آن به شکل. اما آیا فقط پرچین-محض یا ضربت سخت زدن یکسره; که نتایج در یک بسته نرم افزاری از چوب به جای یک برگ زیبا گیاه. قطع هر متخلف شاخه به برگ و یا سمت های بنیادی خوبی در مرز قابل قبول وجود دارد اتاق را برای جدید جوانه به رشد چند اینچ است. به این ترتیب گیاهان را حفظ جذاب و طبیعی تر ظاهر و مودب در همان زمان.

2. زردآلو و آلو و هلو و ابدار و انگور و دیگر میوه های تابستانی رسیدن سریع در گرما. آنها را بررسی کنید هر روز یا بیشتر و برداشت آنها به عنوان مادر. پس از از بین بردن آنها به سرعت در آب و, برنامه ریزی برای انجام برخی از کنسرو یا خشک و یا انجماد یا آبمیوه. ممکن است ناخوشایند کار در حال حاضر, اما تلاش مطمئن می پردازد خاموش هنگامی که شما برای باز کردن و لذت بردن از این زمستان.

3. پس از شکوفه های گل سرخ دوست ندارم طولانی داغ روز, از این فرصت برای مرتب کردن گیاهان. هرس کردن آلاینده ناشی و کاهش رشد تبدیل شده است که بیش از حد بلند – مرتب کردن بر اساس مانند دادن آنها کوتاه کردن مو. شما ممکن است با خیال راحت حذف کنید تا به یک سوم از ارتفاع و پهنا اما حفظ یک مقدار خوبی از شاخ و برگ به پرورش رشد جدید. حذف این سال افزایش یافت مکنده با پاره شدن آنها را در این پایگاه با سخت رو به پایین و بیرون یدک کش. این معمولا مانع از بازگشت آنها در حالی که پیرایش کردن مکنده تقریبا همیشه باعث می شود بیشتر به رشد بازگشت. و مطمئن شوید که به آنها غذا ظرف چند هفته آینده به تشویق فراوان شکوفه ها در پاییز.

4. برای شروع گیاهان جدید از مورد علاقه شمعدانی امپاتیانس, یاس بنفش, گل رز, گوجه فرنگی و یا تقریبا هر چندساله ایجاد یک برش در نیمه راه از طریق زیرین پایین رشد بنیادی اما قطع نمی آن را خاموش به طور کامل. سپس گرد و غبار برش با ریشه هورمون (مانند Rootone) و دفن برش و ارمغان بخشی از بنیادی چند اینچ عمیق. اجازه می دهد برگ پایان یک پا و یا تا فراتر از برش به چوب و همچنان در حال رشد است. در طول تابستان و پاییز بسیاری از انواع گیاهان تشکیل ریشه های همراه را کاهش دهد. به تازگی ریشه گیاهان را می توان قطع از پدر و مادر و پیوند – در یک یا دو ماه برای نرم-ریشه انواع چهار تا شش ماه برای دیگران.

5. پیاز و سیر لامپ باید به خوبی شکل گرفته و در حال حاضر در باغ. به عنوان به زودی به عنوان بیرونی پوست و شاخ و برگ شروع به خشک جلوگیری از آبیاری آنها است. این اجازه می دهد به لایه بیرونی به خشک درستی خود را به پیاز و سیر را نگه دارید تا دیگر در ذخیره سازی. سپس شما می توانید حفاری آنها را در یک زن و شوهر از هفته و اجازه دهید آنها را خشک و برای یک یا دو روز گذاشته در یک لایه بر روی صفحه نمایش در یک خشک و سایه به خوبی تهویه مناسب منطقه است. هنگامی که گردن در حال ترد و مانند شما می توانید آنها را ذخیره کنید. به این ترتیب آنها را برای چند ماه گذشته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب