دانشجويان تخصص کمک می کند تا نقشه و 11 ماه 125 و اعمال آمریکا خشونت پلیس

گزارش اخیر سازمان عفو بین الملل, دنبال, با UC برکلی دانشجویان کمک ده ها تن از موارد در سراسر کشور از خشونت های

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 تیر 1399
A map of the U.S. shows 125 yellow dots where police used excessive force against people protesting racial injustice and police violence.

گزارش اخیر سازمان عفو بین الملل, دنبال, با UC برکلی دانشجویان کمک ده ها تن از موارد در سراسر کشور از خشونت های پلیس علیه معترضان از 26 ماه مه — روز پس از جورج فلوید کشته شد در مینیاپولیس در حالی که در بازداشت پلیس به تاریخ 5 ژوئن. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر از سازمان عفو بین الملل)

پانصد ویدئوها در 10 روز. که این کار 10 فارغ التحصیلان و دانشجویان در دانشگاه برکلی حقوق بشر تحقیقات آزمایشگاه و دانشجویان در دانشگاه کمبریج به تازگی پنجه با محققان سازمان عفو بین الملل شهروند شواهد آزمایشگاه به نقشه خشونت پلیس در سراسر آمریکا در پی مارس 25 کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس. آنها در جستجو برای بررسی و تایید محتوای دیجیتال شات توسط شهروندان شده و در رسانه های اجتماعی.

نتیجه این شد که نشریه در هفته گذشته از سازمان عفو بین الملل تکان دهنده آنلاین گزارش های زندگی موضوع اعتراض: نقشه برداری, خشونت پلیس در سراسر ایالات متحده آمریکا." آن را فراهم می کند اسناد و مدارک از جمله فیلم ها از 125 رویداد جداگانه از نیروی بیش از حد متعهد توسط دولت های ایالتی و محلی ماموران پلیس و گارد ملی در برابر معترضان در 40 ایالت و ناحیه کلمبیا, بین آوریل 26 روز پس از فلوید درگذشت در مینیاپولیس و ژوئن 5.

"(عفو را سام Dubberly) ارائه شده ما و همکاران ما در دانشگاه کمبریج با ساعت فیلم به بررسی از نیویورک به کالیفرنیا و به تجزیه و تحلیل که در آن خشونت رخ داده است که رهبری آن را چه نوع از زور استفاده شد و کسی که مجروح شد" گفت: چاوز-وارلا یک دسامبر 2019 برکلی فارغ التحصیل شده که همچنان به کار برای آزمایشگاه و پردیس حقوق بشر در مرکز. عفو کارشناسان سلاح در ایالات متحده قانون اساسی و حقوق بین الملل بررسی همه فیلم قبل از انتشار.

در میان یافته های این گزارش شد که این تخلفات رخ داده در تظاهرات محکوم کردن چنین رفتار پلیس که نامتناسب و بی رویه نیروی مورد استفاده قرار گرفت در برابر تمام تظاهرات اگر یک اقلیت از معترضان عمل غیرقانونی است که مشکل را در محدوده ملی است که عوامل کنترل شورش بودند سوء استفاده باعث معترضان آسیب فیزیکی که متمم اول قانون اساسی حمایت نقض شده است.

به گزارش آنلاین اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به سایت برای راه اندازی یک نقشه از 125 حوادث است که می تواند فیلتر شده توسط نوع سلاح استفاده می شود — از جمله باتون فلش نارنجک و فلفل توپ — و بر اساس طبقه بندی قانون اجرای خودگردان درگیر مانند پلیس شهرستان, دولت, پلیس یا گارد ملی. مربوط به ویدئوها و سپس موسیقی پاپ برای مشاهده.

برکلی دانش آموزان در حقوق بشر تحقیقات آزمایشگاهی به طور معمول انجام آنلاین منبع باز تحقیق و تایید برای پیدا کردن شواهد بالقوه جنایات جنگی و نقض حقوق بشر اتفاق می افتد در کشورهای دیگر. "اما این بود که ما در حیاط خلوت ما تجربه اعتراضات و خشونت دست اول" گفت: چاوز-وارلا که پناه در محل در لس آنجلس در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"این پروژه یک خروجی برای ما برای انجام کاری به آدرس سیستمیک نژاد پرستی," او اضافه شده است. "با این گزارش امیدوارم عفو را فشار دهید برای تغییر سیاست."

A student from UC Berkeley and a student from University of Hong Kong work on laptop together at Amnesty International's 2019 Digital Verification Corps Summit in Hong Kong

برای تقریبا سه سال دیانا چاوز وارلا (سمت چپ) شده است به یک رهبر در برکلی حقوق بشر تحقیقات آزمایشگاه کار می کرد و از نزدیک با سازمان عفو بین الملل دیجیتال تأیید سپاه — شبکه ای از محققان از شش جهانی دانشگاهها کمک مستقیم به عفو پژوهش در نقض حقوق بشر است. (عکس ولنتاین ثانیه)

Andrea Lampros دانشیار مدیر حقوق بشر و از بنیانگذاران تحقیقات آزمایشگاه که باز در سال 2016 گفت که در اوایل سال جاری زمانی که همه گیر چراغ برکلی به آن دوره های آنلاین از بیش از 75 دانش آموزان در آزمایشگاه در میان هشت مطالعات مختلف اما "نمی جست و خیز ضرب و شتم" در اتمام پروژه های از راه دور.

نه تنها این, اما آزمایشگاه چرخد و تمرکز خود را به پروژه های مربوط به COVID-19 از جمله بررسی خطرناک اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر از جمله در مورد غلط علل و درمان — که قرار بود ویروسی در رسانه های اجتماعی.

"ما تصمیم گرفتیم که ما نیاز به یک تابستان آزمایشگاه" گفت: Lampros "و از آنجا که بسیاری از دانش آموزان ما قادر به کار در این تابستان در راه آنها تا به حال قبل از — در کارآموزی و مشاغل دیگر — ما marshaled انرژی خود را برای پاسخ به COVID-19 و با حمایت خیرین و دانش فن آوری صندوق و CITRIS ما رو از حق الزحمه برای حدود 40 نفر — در واقع بسیاری از آنها در حال حاضر فارغ التحصیل شده و جدید هستند برکلی آلوم — از طریق پایان ماه ژوئیه."

آزمایشگاه منجر تایید اطلاعات بر روی رسانه های اجتماعی — در ویدئو ها و پست ها به بیش از 25 شرکای مانند سازمان عفو بین الملل, سوریه بایگانی سازمان ملل متحد واقعیت-پیدا کردن تیم و برجسته ملی و بین المللی, اخبار رسانه های. دانش آموزان خود آمده از بیش از دو دوجین رشته و افراد زیر سن قانونی در برکلی و جمعی صحبت می کنند بیش از 30 زبان.

اما این آزمایشگاه نیاز به بودجه و نیروی انسانی که قادر به پاسخگویی به بسیاری از درخواست های دریافتی گفت: Lampros. "تابستان تیم شده اند فوق العاده شلوغ," او گفت:.

Lampros گفت: فارغ التحصیلان و دانشجویان در حال کمک به بررسی چگونه مردم در آمریکای لاتین درمان شده اند و بازداشت و تحت قرنطینه هدف از مراقبت های بهداشتی امکانات و کارگران به عنوان گسترش این ویروس و افزایش خشونت جنسی علیه زنان بومی زندگی در نزدیکی خط لوله نفت "اردوگاه مرد" در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

پس از فلوید کشتن او گفت: آزمایشگاه تشکیل تیم واکنش سریع — "کسی آموزش دیده در آزمایشگاه است که می تواند کمک به کار مرتبط با تظاهرات" — به عمل بالاتر و فراتر از برنامه ریزی پروژه.

در علاوه بر این به های اخیر عفو بین الملل در گزارش پلیس خشونت آزمایشگاه آمپول همچنین به کمک عمده تحقیقات در استفاده از گاز اشک آور و به اصطلاح سلاح های غیر کشنده در سراسر جهان و در طول Black Lives Matter تظاهرات.

"در این شدید بار—به عنوان چالش های مهم ساختاری نژادپرستی فوران و ما یاد بگیرند برای زندگی در یک بیماری همه گیر—همه ما از دست, کار در نزدیکی فیزیکی به یکی دیگر گفت:" Lampros که انتظار آزمایشگاه ادامه خواهد داد عملکرد از راه دور در پاییز. "اما ما می خواهیم با استفاده از ابزار دیجیتال ما همیشه استفاده می شود به سند حقوق بشر در سطح جهان و در اینجا در خانه. ما برکلی دانش آموزان در دیجیتال خطوط مقدم جبهه و کار خود را مورد نیاز است در حال حاضر بیش از همیشه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب